Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Platnosci

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Platnosci

Witam
    od poniedzialku nie moge oplacic abonentu karta kredytowa zaznacze ze do tej pory nie bylo problemow po rozmowie z bankiem moja karta jest w porzadku czy cos sie zmienilo w nc+?

Mam ten sam problem niestety

Komentarz

Sprawa została zgłoszona do właściwego Działu. Czekamy na rozwiązanie problemu. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość.

Komentarz

Również mam problem z płatnością przez ICA. Przy wejściu w moje płatności i wciśnięciu Zapłać pojawia się komunikat ze strony pay.ecard.pl "Szanowny kliencie,
        Wystąpił Błąd. Transakcja nie mogła zostać przeprowadzona."
        Termin płatności mam do 18 maja. Czy do tego dnia problem zostanie rozwiązany ? Jeśli nie to czy termin płatności zostanie wydłużony ?

Komentarz

napisał(a) atomek2007 Zobacz post
          Termin płatności mam do 18 maja. Czy do tego dnia problem zostanie rozwiązany ? Jeśli nie to czy termin płatności zostanie wydłużony ?
          A słyszałeś o czymś takim jak zwykły przelew bankowy?

Komentarz

napisał(a) rafcio76 Zobacz post
            A słyszałeś o czymś takim jak zwykły przelew bankowy?
            Myślałem, że to tajna informacja, a Ty ją tu upubliczniasz. I co teraz ? Wszyscy się o tym dowiedzą. Napisz do przedstwicieli NC+, może zdołają jeszcze Twoją wiadomość wykasować, zanim tak pilnie strzeżona informacja się rozpowszechni.

Komentarz

Śmieszne jest to, co wyprawia NC+. Za 5 dniowe spóźnienie z opłatą naliczyli 1 gr odsetek. Poważnie jesteście!? Rozumiem naliczać odsetki jeśli zalega się z opłatą przez dłuższy czas, ale nie 5 dni...

Dodam też, że ta sytuacja i utrata sportu, a tym bardziej utrata ligi hiszpańskiej i stałe podwyżki, spowodują, że przeleje się całkiem moja szala goryczy i skończy się to tym, że w lutym oddam Wasz sprzęt i przejdę do słoneczka wraz z rodziną i znajomymi. Coraz bardziej swoimi działaniami mnie w tym utwierdzacie.

Sprzęt, od kiedy ludzie z C+ przejęli dział techniczny kuleje w porównaniu do tego, co było w n.

Gdybym wiedział, że podpisując umowę z n, przedłużając ją z NC+ obudzę się niczym w dawnej CYFRZE+, to wcale bym tego błędu nie popełnił.
              Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

napisał(a) Ziomal153 Zobacz post
                .../skończy się to tym, że w lutym oddam Wasz sprzęt i przejdę do słoneczka wraz z rodziną i znajomymi.../
                ...i psem !
                pamiętaj o psie

btw. Ziomal, skończyły się dobre czasy dla przechodzących z innej platformy a zwłaszcza z nc.
                w tej chwili to żaden atut, wręcz przeciwnie
                .

Komentarz

Śmieszne jest to, co wyprawia NC+. Za 5 dniowe spóźnienie z opłatą naliczyli 1 gr odsetek. Poważnie jesteście!? Rozumiem naliczać odsetki jeśli zalega się z opłatą przez dłuższy czas, ale nie 5 dni...

Gdybym wiedział, że podpisując umowę z n, przedłużając ją z NC+ obudzę się niczym w dawnej CYFRZE+, to wcale bym tego błędu nie popełnił.
                  Nie martw się Ja zapomniałem zapłacić i odpłaciłem po 21dniach po terminie to naliczyli mi 37gr
                  Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

napisał(a) randalfff Zobacz post
                    Nie martw się Ja zapomniałem zapłacić i odpłaciłem po 21dniach po terminie to naliczyli mi 37gr
                    Odsetki to pryszcz. Gorsze, ze umowa przedłuża się o miesiąc.
                    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Dodam też, że ta sytuacja i utrata sportu, a tym bardziej utrata ligi hiszpańskiej i stałe podwyżki, spowodują, że przeleje się całkiem moja szala goryczy i skończy się to tym, że w lutym oddam Wasz sprzęt i przejdę do słoneczka wraz z rodziną i znajomymi. Coraz bardziej swoimi działaniami mnie w tym utwierdzacie.

.

W takim razie odejdź.. i po problemie skoro tak ci źle w nc+.Czekają na ciebie z otwartymi rękami.Pewne źródła na forum podają info,że za niekóre kanały w słoneczku nie trzeba płacić...Jak tu nie skorzystać?
                      Jest takie powiedzenie,że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
                      Do lutego sporo czasu jeszcze zostało.
                      Za wczasu na tego typu deklaracje.Ja mam umowę do marca i jak na razie oferta poza ceną(50% upustu)jeśli chodzi o zawartość mnie nie przekonuje.
                      PAKIET SUPERPREMIUM+
                      +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
                      Rodzinny HD

Komentarz

do ICA nie można się zalogować od paru dni, na dekoderze rachunków nie mam - znaczy się co mam nie płacić ?

Spróbujcie tylko odsetki naliczyć !!! :/

Komentarz

@ rrr7,

napisz do nas na skrzynkę doradca. Sprawdzimy ile wynosi rachunek.
                          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

z płatnościami spox poradziłem sobie, ale

dlaczego ICA nie działa i to nie chwilowo tylko od ponad tygodnia ?!!!!

Komentarz

napisał(a) rrr7 Zobacz post
                              z płatnościami spox poradziłem sobie, ale

dlaczego ICA nie działa i to nie chwilowo tylko od ponad tygodnia ?!!!!
                              Zarejestruj się jeszcze raz i powinno być ok.
                              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+