Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

program tv na stronie nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• program tv na stronie nc+

Czekam już dobry rok, na to, że w końcu na Waszej stronie z programem pojawi się w końcu BARDZO ważna i przydatna informacja - mianowicie ROK PRODUKCJI Filmu, czy programu. Jest gatunek, obsada, czas trwania, a rok produkcji??? Tylko na waszej stronie brak tej informacji, przez co jestem zmuszony korzystać z innych portali z programem. Czy można to poprawić i dodać jakże ważną i przydatną rzecz? :confused:
    Ostatni raz edytowany przez szuwar85; 2014-01-30, 22:21.

napisał(a) szuwar85 Zobacz post
    Czekam już dobry rok, na to, że w końcu na Waszej stronie z programem pojawi się w końcu BARDZO ważna i przydatna informacja - mianowicie ROK PRODUKCJI Filmu, czy programu. Jest gatunek, obsada, czas trwania, a rok produkcji??? Tylko na waszej stronie brak tej informacji, przez co jestem zmuszony korzystać z innych portali z programem. Czy można to poprawić i dodać jakże ważną i przydatną rzecz? :confused:
    Druga przydatna rzecz, to żeby program na stronie = program w TV, bo ostatnio mocno się to rozbiega...
    --
    Pozdrawiam
    Przemek z ()

Komentarz

Też to zauważyłam, niestety...

Komentarz

warto było by to poprawić

Komentarz

Zgadzam się, że umieszczenie roku produkcji by się przydało. Nie trzeba by było wtedy wchodzić za każdym razem na filmweba jak będziemy chcieli coś obejrzeć.

Komentarz

Według mnie program w nc+ jest do bani. Chcąc wyszukać jakąś konkretną grupę programów trzeba przeszukiwać poszczególne kanały. W Cyfrze+ jeszcze do niedawna (ostatnio została zlikwidowana) można było wpisać w wyszukiwaniu zaawansowanym np. liga angielska czy film animowany i wyszukiwało wszystkie programy zawierające w opisie audycji dane sformułowanie, w nc+ niestety tego nie da się zrobić! Dlaczego?

Komentarz

również jestem za tym, by było więcej informacji przy filmach, to bardzo ułatwia przeglądanie

Komentarz

Program może jest gorszy ale mysle ze z czasem się poprawi.

Komentarz

warto było by to poprawić

Komentarz

Mnie też przeszkadza brak roku produkcji. To jedna z najważniejszych informacji wg mnie.

Komentarz

Ja lubię oglądać nowsze filmy, więc słuszna uwaga, warto by to udoskonalić.

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+