Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

skandal

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• skandal

Witam, będąc użytkownikiem platformy n mogłem obejrzeć każdy mecz LM. Teraz mam wszystkie kanały sportowe oprócz canal+ sport i nie mogę obejrzeć najlepszych hitów kolejki ! Pytam się jakim prawem ?!
    To jest skandal żebym musiał dopłacać za coś co już wcześniej miałem. Liga Mistrzów powinna być transmitowana na N SPORT i ch***ra tak powinno zostać.

Zamiast dbać o starych klientów to mają ich gdzieś. Krętacze i oszuści- taka jest moja opinia o nc+. Płacę 109 zł i jeszcze mam dopłacać za obejrzenie dwóch meczy w tygodniu. To chyba są jakieś żarty...

Dopisuję się do tematu.
    Zwracam się z prośbą o przywrócenie wszystkich transmitowanych meczy ligi mistrzów abonentom, którzy posiadali takie uprawnienia.
    Miałem pakiet za 59 PLN w n+ i wszystkie mecze. Obecnie pakiet silver 74 i część meczy w Canal+ SPORT którego nie mam.
    Ciekawostką jest fakt, że w obecnej ofercie kanały Canal+ Family i Family2 zostają przesunięte do pakietu za 99 PLN. Tym sprytnym ruchem liga mistrzów przy przedłużeniu umowy w przyszłym roku okaże się jeszcze droższa.
    Coraz poważniej zastanawiam się nad zakończeniem współpracy.
    Usytuowanie kanałów z meczami to osobna kwestia. Kiedyś było po prostu kilka kanałów obok siebie przeznaczonych tylko na mecze.

Komentarz

napisał(a) sylwku1 Zobacz post
      Witam, będąc użytkownikiem platformy n mogłem obejrzeć każdy mecz LM. Teraz mam wszystkie kanały sportowe oprócz canal+ sport i nie mogę obejrzeć najlepszych hitów kolejki ! Pytam się jakim prawem ?!
      To jest skandal żebym musiał dopłacać za coś co już wcześniej miałem. Liga Mistrzów powinna być transmitowana na N SPORT i ch***ra tak powinno zostać.

Zamiast dbać o starych klientów to mają ich gdzieś. Krętacze i oszuści- taka jest moja opinia o nc+. Płacę 109 zł i jeszcze mam dopłacać za obejrzenie dwóch meczy w tygodniu. To chyba są jakieś żarty...
      Czy się mylę czy aby zobaczyć każdy mecz LM trzeba było mieć nPremium? A jeżeli miało się nPremium to i ma się Canal+ Sport.

I tym bardziej nie pojmuję jak można płacić 109zł i nie mieć tego kanału.

napisał(a) Jarekb Zobacz post
      Dopisuję się do tematu.
      Zwracam się z prośbą o przywrócenie wszystkich transmitowanych meczy ligi mistrzów abonentom, którzy posiadali takie uprawnienia.
      Miałem pakiet za 59 PLN w n+ i wszystkie mecze. Obecnie pakiet silver 74 i część meczy w Canal+ SPORT którego nie mam.
      Ciekawostką jest fakt, że w obecnej ofercie kanały Canal+ Family i Family2 zostają przesunięte do pakietu za 99 PLN. Tym sprytnym ruchem liga mistrzów przy przedłużeniu umowy w przyszłym roku okaże się jeszcze droższa.
      Coraz poważniej zastanawiam się nad zakończeniem współpracy.
      Usytuowanie kanałów z meczami to osobna kwestia. Kiedyś było po prostu kilka kanałów obok siebie przeznaczonych tylko na mecze.
      Pomijam fakt obietnic ze strony NC+ odnośnie ekstraklasy-to tak na marginesie tego jak deklaracje rozmijają się z rzeczywistością,ale całą paczkę Canal+ przy przedłużeniu umowy łącznie z promocją Universe+ można było dostać od 49zł.
      Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2013-10-24, 13:31.
      Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
      W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
      Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Tylko weź pod uwagę, że większość nie walczy o oferty tak jak ty i zdecydowana większość nie orientuje sie w tym, że jest takie forum i są takie oferty i zdecydowana większość przepłaca i nie wie, że można taniej - gdyby byli tylko tacy cwaniacy jak ty to platforma by się nie utrzymała.

Po pierwsze bazują na niewiedzy , że można negocjować, po drugie bazują na przerzucaniu najlepszych meczów do pakietu za 99 zł, co ma zmusić tych co mają niższe pakiety do wykupienia pakietu za 99 PLN - czekają na kolejny protest kibiców - czyli serie wypowiedzeń.
        Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

napisał(a) nlpfan Zobacz post
          Tylko weź pod uwagę, że większość nie walczy o oferty tak jak ty i zdecydowana większość nie orientuje sie w tym, że jest takie forum i są takie oferty i zdecydowana większość przepłaca i nie wie, że można taniej - gdyby byli tylko tacy cwaniacy jak ty to platforma by się nie utrzymała.

Po pierwsze bazują na niewiedzy , że można negocjować, po drugie bazują na przerzucaniu najlepszych meczów do pakietu za 99 zł, co ma zmusić tych co mają niższe pakiety do wykupienia pakietu za 99 PLN - czekają na kolejny protest kibiców - czyli serie wypowiedzeń.
          Oki masz rację,może za bardzo się zagalopowałem odnośnie cen...ale jak trzeba trochę nabluzgać na NC+ to na forum potrafią trafić i nie piszę tego ja zarzut,bo czasami się należy.

Jeżeli ktoś jest abonentem nie od dziś to historia również powinna go czegoś nauczyć,bo to, że N-ka obiecuje mecze tu a później przenosi co nieco do kanału dodatkowo płatnego to przecież nie jest nowość.

Ciężko mi zrozumieć pretensje fana sportu który nie zadbał o posiadanie najważniejszego kanału sportowego na platformie a teraz ma żale.
          Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2013-10-24, 14:52.
          Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Metoda przenoszenia treści to już jest w nawyku NC+ najpierw filmy były na nfilmach potem na npremium potem na nC+, mecze na Nsporcie potem na npremium potem na c+ , ta platforma wciąż coś przenosi i nie widomo , czy po wejściu foxa, część meczy nie będzie przeniesiona na fox sports za kolejne 15 zł za miesiąc.

Komentarz

napisał(a) nlpfan Zobacz post
              Metoda przenoszenia treści to już jest w nawyku NC+ najpierw filmy były na nfilmach potem na npremium potem na nC+, mecze na Nsporcie potem na npremium potem na c+ , ta platforma wciąż coś przenosi i nie widomo , czy po wejściu foxa, część meczy nie będzie przeniesiona na fox sports za kolejne 15 zł za miesiąc.
              To że jakieś prawa kupił FOX to już nie wina NC+ chyba,ale jak znamy naszą platformę to to nie jest powód aby na tym nie zarobić jak kanał pojawi się po nowym roku.

Pewnie dużo będzie zależało od tego na jakich zasadach dostępny będzie u Zygmunta.
              Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Ale fox może być przyklejonym kanałem na wyłączność NC+ tak jak jest u innych opertorów na przykład we Włoszech i może wejść we współpracę i przejąć część licencji na przykład do NBA jako uzupełnienie c+ , czy Bundesligę i inne mecze piłki nożnej , to jest całkiem realne, że ten kanał będzie poszerzenie c+ na wyłączność dla NC+. I znowu część praw się przeniesie i będzie trzeba płacić jeszcze więcej.

Komentarz

jak zerwac umowe

witam prosze o pomoc! po polaczeniu sie cyfry+ i n nie zerwalam umowy. na poczatku wszystko bylo pieknie ladnie, rachunki byly na poziomie poprzednich, az do sierpnia. wtedy tez zaczely przychodzic rachunki w kwocie 93.99 zł!! a poprzednio placilam 59.99! dla mnie to szok i skanadal. zeby to jeszcze dali wiecej kanalow, a to pozabierali! wiele kanalow nie odbiera, mam problemy z dekoderem i ogolnie mam tego dosc! nie bede placic za nic takich pieniedzy. prosze o pomoc jak moge teraz zerwac umowe? czy nie bede musiala placic kary?

Komentarz

napisał(a) nerragatta Zobacz post
                    witam prosze o pomoc! po polaczeniu sie cyfry+ i n nie zerwalam umowy. na poczatku wszystko bylo pieknie ladnie, rachunki byly na poziomie poprzednich, az do sierpnia. wtedy tez zaczely przychodzic rachunki w kwocie 93.99 zł!! a poprzednio placilam 59.99! dla mnie to szok i skanadal. zeby to jeszcze dali wiecej kanalow, a to pozabierali! wiele kanalow nie odbiera, mam problemy z dekoderem i ogolnie mam tego dosc! nie bede placic za nic takich pieniedzy. prosze o pomoc jak moge teraz zerwac umowe? czy nie bede musiala placic kary?
                    Skandal a później szok to jest jak klient nie czyta umów i ma pretensje, że umowa przeszła na czas nieoznaczony oraz rachunki wzrosły.

Jeżeli abonament wzrósł ze względu na przejście umowy na czas nieoznaczony to należy złożyć wypowiedzenie i zakończyć współpracę po okresie wypowiedzenia bądź negocjować dogodne warunki migracji.
                    Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2013-10-27, 09:54.
                    Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
                      Skandal a później szok to jest jak klient nie czyta umów i ma pretensje, że umowa przeszła na czas nieoznaczony oraz rachunki wzrosły.

Jeżeli abonament wzrósł ze względu na przejście umowy na czas nieoznaczony to należy złożyć wypowiedzenie i zakończyć współpracę po okresie wypowiedzenia bądź negocjować dogodne warunki migracji.
                      To po prostu polega na tym, że szuka się winnych na zewnątrz, ale nie bierze się winy na siebie, za to, że ja czegoś nie dopatrzyłem, rachunki same wzrosły tak bezpodstawnie, jeśli tak faktycznie było, że bezpodstawnie to trzeba składać reklamacje. Najpierw trzeba usiąść przeczytać umowę, zapytać na infolinii, czy nie wygasła, zapytać o oferty złożyć wypowiedzenie jeśli umowa się skończyła , po negocjować, i wziąć dwa spokojne oddechy zamiast siać panikę.

Komentarz

napisał(a) sylwku1 Zobacz post

Masz słabą pamięć. Przecież od lutego 2013 nka zabrała (ukradła) LM i LE posiadaczom wszystkich pakietów tematycznych w tym Sport i Motoryzacja. Zaproponowała dokupienie dodatkowego kanału (filmowego paranoja) aby oglądać ciekawsze mecze LM i LE. A Ty dopiero teraz zauważyłeś, że robią Ciebie ( i nie tylko Ciebie) w konia. W niedalekiej przyszłości abonenci nc+ mimo posiadania wszystkiego za ciekawsze mecze będą dodatkowo płacić. Taki ich plan realizowany małymi krokami.
                        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
                          W niedalekiej przyszłości abonenci nc+ mimo posiadania wszystkiego za ciekawsze mecze będą dodatkowo płacić. Taki ich plan realizowany małymi krokami.
                          Straszna maruda jesteś
                          Ostatni raz edytowany przez kingofsouth; 2013-10-27, 14:35.

Komentarz

napisał(a) kingofsouth Zobacz post
                            W życiu prywatnym też wszystko widzisz w czarnych barwach
                            Straszna maruda jesteś
                            Jestem tylko realistą a nie wiecznym marzycielem. W stosunku do tej korporacji trzeba rozważać najbardziej niekorzystny dla abonentów rozwój wypadków. Namiastka moich przewidywań już była w przypadku wczorajszego meczu Barcelony z Realem.
                            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
                              ...Namiastka moich przewidywań już była w przypadku wczorajszego meczu Barcelony z Realem.
                              Czyżby abonujący paczkę Canal+ musieli extra dopłacać by zobaczyć mecz?
                              Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+