Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy jedyny sposób na pozbycie się ekranu "Nowości VOD" po włączen to rezygnacja z nc?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Czy jedyny sposób na pozbycie się ekranu "Nowości VOD" po włączen to rezygnacja z nc?

Jak w temacie. Jak sie pozbyc tego dziadostwa? Za kazdym razem, gdy wlacze dekoder musze wcisnac przycisk Ok, zeby zlikwidowac reklamy, ktore denerwuja juz na starcie. Szukalam w necie, nie znalazlam. Jestem zdeterminowana by sie tego wreszcie pozbyc, z tego powodu zarejestrowalam sie na tym forum. Czy jedyna mozliwosc to przejscie do innej platformy?

Możesz spróbować wycofać swoje zgody marketingowe wchodząc na moje nc+ ale to wiąże się z utratą rabatu 5 zł/m-c, tylko nie wiem czy to pomoże według mnie powinno. Piszesz że za każdym razem wyskakują promocyjne materiały to raczej niemożliwe nc+ wysyła te promocje średnio raz na tydzień i po jednorazowym wciśnięciu ok już więcej się to nie pojawia - bynajmniej tak jest u mnie.

Komentarz

Reklamy VOD pojawiają się najczęściej w weekendy.Proponuję nie wyłączać dekodera skoro to taki problem nacisnąć OK.Pobór prądu w trybie standby jest niemal identyczny jak przy włączonym dekoderze.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+