Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zwrot dekoder w SALONACH nc+ jakosc usług

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• zwrot dekoder w SALONACH nc+ jakosc usług

Witam!
    temat wywołany juz nie raz!
    Opinia o telewizji NC+ (platforma) ; nie wiem dlaczego propaguje HOT Birda i te programy islamskie Religi kiedy zdrowa europejska telewizja nadawana jest na Astrze...odpowiedz nalezy do was,
    nie i wiem za co place na umowie pewnie za to , ze maja ofertę na filmy ...no ale jako stary duren uwielbiam powtórki!! Dobrze , ze sa przynajmniej dobre w miare jak na polskie standardy wiadomości..typu TVN, Polsat..może tez byc i TRWAm ;)...dla nie których.
    Czego nie rozumiem...umów zawartych w tzw. salonach NC+ czy to osobna działka telewizji? czy całość usługi!!
    Dlatego zwracam stary dekoder...i uwaga Nie mozna GO ZWRÓCIĆ Przed końcem umowy !! lub wypowiedzenia!! Potwierdzają to również tu osoby monitorujące zapisy.
    Myślę ze moderator NC+ powinien poważnie nauczyć sie czytać umowę świadczenia usług pkt. 10.
    pisze jak byk...po wypowiedzeniu na pismie....abonent ma obowiązek NIEZWŁOCZNEGO zwrotu sprzętu..lecz nie później niz do 14 dnia od daty rozwiazania umowy !! Co jest jak najbardziej logiczne !!!
    No i tak mnie zrobili w konia w salonie NC+ narazili na koszty tam i z powrotem około 100zł. .

Uwaga pierwsza ! Nie mam pretensji do sprzedawców NC+ mam pretensje do siebie. Ze taki stary duren dałem sie wrobic w gatke jakiegośc dyplomato łka po gimnazjum!!
    Dlatego postanowiłem juz nie zawierać żadnej umowy stałej z dostawcami uslug!! czy to telewizyjnych czy to telekomunikacyjnych.
    Polecam NC+ na kartę --wychodzi taniej..kupiłem super sprzęt, mam dostęp do platform jakich chcę. Bez umowy bez abonamentu NC+ propagującego telewizję trwam i TVP wiadomości!!
    W ogóle nie rozumiem słowa abonament...jeżeli tak to dostawcy takiej usługi powinni płacić abonament za nas ustawowy!!!
    uwaga druga; to my kształtujemy jakość usług , to my decydujemy co będziemy oglądać,,warto to przemyslec indywidualnie..

PS. na karte Tv tez nie ma wyboru co sie chce ( a szkoda bo by niejeden zapłacił i 100zl na miesiąć ) ,,ale przynajmniej jak mnie wkurza wywalam kartę do kosza i jestem zdrowy finansowo i duchowa
    Pozdrawiam pracowników NC+ i wszystkich pozostałych

witam ponownie;
    motto; Panie troche dobrej woli daj nam ludziom !!
    okazuje sie , ze zwrot dekodera po wypowiedzeniu podlega dziwnej ochronie! ukłony dla goscia z salonu co pol godziny kłócił sie z moja inteligencją ,,,że nie przymnie dekodera na dwa dni przed ukończeniem umowy!! Miał mi to napisac..ale sie bał z strachu zapomniał pisma polskiego!! Interpretacja umowy o świadczeniu usług Nc+ ktora podpisałem okazała sie fikcją bo Pan miał książeczkę która wyłącznie sie liczy....tam jest mowa w paragrafie 14 to co w waszej umowie w pkt. 10.
    Bardzo bym chciał aby prawnik się wypowiedział z NC+ i wypowiedział sie co do zapisu w tych pkt.
    wg. mnie jeżeli mowa jest ,że niezwłocznie tzn. , ze w okresie wypowiedzenia klient a nie abonent ;) powinienem sie rozliczyć- z dekodera, opłat i na dzień zakończenia umowy byc czysty jak łza!!. No tak tylko tam pisze ...z zastrzeżeniem ....i tu polako maja problem..Bo firma NC+ łaskawie pozwala rozliczyć sie z sprzętu do 14 dnia od daty ukończenia umowy.
    A jeżeli ktoś wyjeżdża..nie ma sasiada..to co fajny pretekst do rznięcia kasy ? a może sie mylę.

A Jak jest to wiecie wciskają , ze dopiero można po zakończeniu oddać!! Czyli zmuszają klienta z takich czy innych względów do oglądania TV. Wbrew jego woli!! Przecież tak nie pisze w umowie?!
    czy tak ciężko napisać jedno zdanie- zdanie sprzętu możliwe dopiero po ostatnim dniu ważnosci umowy!! ale uwaga tu jest haczyk.....no bo jak macie cos nie uregulowane to po zakończeniu umowy można dochodzić roszczeń finansowych !! z odsetkami !!
    A tak macie okres wypowiedzenia do załatwienia tych spraw!! i co jest dobre dla WAS ???
    No dobra ale kto zmusza!! NC+....nie prosze państwa to osobniki pracujący w NC+....moja kłotnia w punkcie i wasze rozsterki powine być zakończone w jedną sekundę !!
    ZWROTU DEKODERA NIE MOZNA PRZYJĄC BO SYSTEM KOMPUTEROWY NIE MA OKIENKA NA TAKA OPERACJĘ !!!
    proste proste! ale tego ci nie powie człek w salonie ale bedzie wciskał kit , ze przepis tak mówi i konieć!!! A jak ci sie to nie podoba to straszy policją !! Tak jak facet sprzedający produkty NC+ , ze jak nie zadzwonisz w sprawie przedłużenia umowy to mogą byc naliczone kary!! (w okresie wypowiedzenia!!)
    Jeszcze jedna interpretacja była...nie można bo klient moze sie domagac zwrotu za niewykorzystany okres....i z tym sie zgadzam...czesto tak bywa.
    Ciekawe czy prawnik sie wypowie na ten temat ....czekam bo w salonie starszy pan -klient- mi powiedział ..Panie ..oni tak maja i konieć!! Ale czy to moje skromne pieniadze ,,czy tych tzw. pracowników NC+ ;)...
    ps. straciłem znów 100 zl na te zabawę ;).
    Za trzy dni stracę znów 100 zł;) i to mi sie podoba !!

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+