Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak promocyjnych kanałów.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak promocyjnych kanałów.

30.03.2017 dostałem sms od ncplus o tresci "Tylko dla klientow telewizji na karte 104 kanały za 29,99/ mies i HBO na 6 miesięcy w prezencie, zadzwoniłem i konsultant to potwierdził i dodał, że przez 1 miesiąc bede mial ponad 140 kanałow rowzniez w prezencie. Po zawarciu umowy okazalo się ,że żadnego HBO ani innych kanałow obiecanych nie otrzymałem. Dzwoniąc ponownie do konsultanta nc plus poinformował mnie ,że nie ma takiej opcji żebym mogł HBO na pol roku w prezencie otrzymac. Jeżeli nc plus używa sztuczek jak łapanie klientów kłamiąc to jest zwykłe chamstwo, naprawdę to już poniżej wszystkiego. Mam smsa ,który to potwierdza i rozmowa z konsultantem była nagrywana. Jak rozwiązać ten problem?

jules77
    skontaktuj się z nami zgodnie z moją sygnaturą.
    Konieczna jest weryfikacja konta i być może weryfikacja rozmowy na którą się powołujesz.

Komentarz

Na kontakt z wami wydałem już ponad 20 zł za co mogłem po prostu wykupić sobie HBO na miesiąc bez łaski. W profilu jest mój mail i możecie sprawdzić po mailu moje konto i zweryfikować rozmowę i smsa ,którego dołączam.

Komentarz

Wysłałem wiadomość z danymi klienta.

Komentarz

jules77,
          dziękuję. Odpowiedzi są udzielanie do 24h.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+