Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

22 Urodziny CANAL+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• 22 Urodziny CANAL+

Jak mam oglądać te wspaniałe filmy skoro w MENU mojego dekodera(PACE HD PVR HDS S7241) nie ma nc+go TV?

kristof_61,
    jeśli posiadasz w swej ofercie kanały Canal+, kolekcja jest dostępna dla Ciebie na komputerze/tablecie/smartfonie w usłudze nc+ GO.

Komentarz

Ja posiadam wszystkie C+ a mimo to nie mam tej usługi w nc+Go mam tylko dostęp w nc+go do kanałów na żywo C+

Komentarz

tektyw
        kolekcja znajduje się w zakładce VOD. Pierwsza to Premiery VOD+ a druga to: Urodzinowa kolekcja Hitów.

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
          tektyw
          kolekcja znajduje się w zakładce VOD. Pierwsza to Premiery VOD+ a druga to: Urodzinowa kolekcja Hitów.
          Wczoraj sprawdzałem co ciekawego w tej Urodzinowej kolekcji Hitów,ale na mediaboxie nie da się tego oglądać.Co chwilę zacina i w rezultacie wyrzuca z filmu.Coraz gorzej z tym nc+go dekoder,szkoda nerwów i sprzętu.A tak fajnie kolekcje za czasów n chodziły.
          WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
          01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
          01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Kris1975
            w jaki sposób masz podłączony Internet, przewodowo/wifi? Jakie urządzenia wykorzystałeś? Jaka jest siła sygnału wifi? Czy problem występuje o każdej porze dnia?

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
              Kris1975
              w jaki sposób masz podłączony Internet, przewodowo/wifi? Jakie urządzenia wykorzystałeś? Jaka jest siła sygnału wifi? Czy problem występuje o każdej porze dnia?
              Mediabox+połączony przewodowo(nie ma wifi) więc nie ma sensu zwalać winy na jakość i szybkość łącza(jest diabelsko szybkie). Netflix mi śmiga w HD i UHD płynnie bez żadnego problemu.Jak dorównacie jakościowo i technicznie to będzie się nc+go TV przy wykorzystaniu dekodera oglądać,obecnie szkoda czasu.
              WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
              01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
              01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

jeśli posiadasz w swej ofercie kanały Canal+, kolekcja jest dostępna dla Ciebie na komputerze/tablecie/smartfonie w usłudze nc+ GO.
                Droga Aleksandro. Oczywiście posiadam kanały Canal+, ale niestety nie mam 20-stu lat i nie będę wytrzeszczał mojego słabego wzroku aby obejrzeć film na komputerze nie mówiąc o smartfonie. Swoją drogą ciekawy jestem czy oprócz postaci można zobaczyć mniejsze detale oglądając film na smartfonie. Ja chciałbym obejrzeć film na kilkudziesięciucalowym ekranie

Komentarz

kristof_61
                  rozumiem Cię, zachęcam wiec do kontaktu z Infolinią lub wizyty w Punkcie Sprzedaży i Serwisu. Przedstawimy dostępne na Twoim koncie oferty na wymianę dekodera PACE. Jeśli sprosta Twoim oczekiwaniom będziesz mógł dokonać wymiany.

Komentarz

Witam.
                    Czy wymiana dekodera wiązałaby się z wymianą karty? Posiadam kartę jeszcze od Cyfry+, cameleon chyba. Nie chciał bym się jej pozbywać.

Komentarz

kristof_61,
                      to zależy od dostępności promocji na Twoim koncie. Istnieją oferty w których zostawiasz kartę a wymiana obejmuje sam dekoder.

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+