Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyzysk i brak szacunku... Monopoliści...

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• wyspiarz3
    założył(a) wątek Wyzysk i brak szacunku... Monopoliści...

Wyzysk i brak szacunku... Monopoliści...

Wyzysk i brak szacunku przez NC+ dla wieloletniego klienta ( 11 lat ) skłania mnie do napisania, że zdecydowanie teraz nie polecam tej telewizji. Musiałem zapłacić 170 zł po tym jak skończyła się moja umowa z NC+ a ja napisałem przed data jej ukończenia, że nie będę kontynuował. Cholerni monopoliści maja gdzieś to, że nie chciałem podpisać kolejnej umowy i za miesiąc jaki sobie wymyślili cholernego wypowiedzenia, musiałem niby zapłacić pełna, bezpromocyjną cenę. Logiczne że jak kończy się umowa a nie ma zgody na przedłużenie to kończy się okres oglądania i dostarczania sygnału... za to oni mogą wyłączyć sobie sygnał kiedy tylko sobie chcą... ? tak ? Zażądali by podpisać umowę na 2 lata ... Niii hu hu ... Ja z góry opłacałem zawsze abonament za 1300 zł w jednorazowej opłacie ... Do tego musiałem zwrócić cholerny beznadziejnie działający dekoder którego użyłem raz by go przetestować i nie chodził nic lepiej niż stary a wręcz przeciwnie.... bubel ... więc pozostałem przy starym w ogóle nie używając nowego bubla... Telewizja NC+ to szereg powtarzających się nudnych i głupich do złudzenia reklam z przerwami na film... Jak można 4 razy przerywać oglądanie filmu i wstawiać reklamy po 20 minut... przecież to się zupełnie zapomina co się oglądało nie wspominając już o emocjach podczas oglądania filmu, które zupełnie giną i nie łatwo je znowu odbudować po beznadziejnej reklamie o praniu majtek.... ... Programy z filmami bez reklam z serii cyfra+ HD i film i inne tego typu.... do znudzenia powtarzają te same filmy... raz po raz.... zdarzało sie, że jeden film oglądałem 5 razy .... lub więcej... co to za sens... ? I za to mamy płacić ciężkie pieniądze ? Polecam przerzucić się na telewizję internetową ,, webtv ,, gdzie abonament roczny kosztuje 260 zł i grają niestety to samo ale choć za rozsądne pieniądze... i nie ma dekoderów, kart do dekoderów, anten i instalacji tego wszystkiego... Dodatkowo podczas zwracania dekodera zażądali również zwrot karty do dekodera za która chcieli mnie obciążyć 60 zł jeszcze.... więc musiałem wrócić się do domu i odszukać tą cholerną kartę... Jak można tak traktować klienta od którego przez 11 lat wyciągnęli kwotę 14300,00 zł za ten stek bzdur i marnotrastwo mojego czasu na te chore reklamy... żałuje, że dopiero teraz się z tego obudziłem... za to że zostałem tak potraktowany obiecuje, że przez szereg lat jak tylko będę mógł, będę smarował gdzie się tylko da same negatywne opinie na temat Cyfry +, czy NC+ czy innych jakie sobie w przyszłości wymyślą nazw... żałuje tez, że nie jestem na tyle silny by znieść tą monopolistyczną firmę z powierzchni ziemi... zrobił bym to bez zastanawiania się .... Zachęcam również innych by kopnąć NC+ i szukać alternatywnych i konkurencyjnych sposobów na oglądanie nowoczesnej telewizji... telewizji dla ludzi i z uwzględnieniem ludzi ... Ci co tworzą te programy muszą mieć na prawdę zrytu mózg.... a ci co zarządzają ją mają was wszystkich gdzieś... nie liczą się co wam potrzeba... dają tylko to z czego mają kasę.... zapominając zupełnie, że bez klientów nie będzie telewizji... bo po co... i dla kogo... ? Jak moderator nie puści tego tekstu to i tak będę pisał w innych miejscach i na innych forum.... z podkreśleniem dodatkowo że monopoliści blokują swobodę wyrażania opinii ... Zadowolony klient powie o produkcie 3-em kolejnym, niezadowolony opowie o nim 11 klientom a ostro wkurzony jak ja, będzie ciężko pracował by wielu, wieluuuuu się dowiedziało o postępowaniu tej beznadziejnej monopolistycznej firmy.... Pozdrawiam...

• therektor
    replied
    Znam takie wypadki gdzie nc+ fundowało abo dla jednego dekodera za 250 na mc, brak kanałów c+ w hd (kilka lat temu w pracy coś takiego widziałem). Umowa oczywiście też ponad 10 lat z n. Jak widzę takie pijawki to taką umowę bym dał że rzecznik praw konsumenta długo by się tym zajmował. Takie abo to ludzie mają za 120/mc a tu 250, da się? Oczywiście że tak, nc+ zobacz więcej.

Leave a comment:

• lpotaczek
    replied
    Spam, trolling i głupota!

1. 14300,00zł dzieciaku to na 14 lat wcale nie duzo raptem 108zl / mies - ja od czasu Cyfry place miesiac w miesiac od 179-199 w zaleznosci od pakietu przy przedluzeniu

2. nie wiesz co podpisujesz, czytac nie nauczono? wiec to twoja wina nie operatora

3. zapoznaj sie z regulaminem promocji oraz umowa z ktorej jasno wszystko wynika!
    - rozwiazanie pozniej niz w okresie oznaczonym = kara (jest w warunkach umowy)
    - oplata za zaginiona karte = wlasnosc nc+, nie twoja (rowniez reguluje umowa)
    - podpisana umowa jest na promocje, nie na swiadczenie uslug, swiadczenie uslug jest dopoki nie wypowiesz umowy, biorac promocje w zamian zgadzamy sie ze w przypadku rozwiazania przed uplywem promocji, zaplacimy kare (tez reguluje umowa)
    - i inne

4. pisanie w internecie tekstu w stylu "korzystam z nielegalnej strony udostepniajacej kanaly telewizyjne na wlasna korzysc" - jest skrajna glupota gdyz w dzisiejszych czasach policja moze bez problemu zlozyc wniosek do sadu o sciganie cie, do nc+ o udostepnienie twoich danych np IP z ktorego napisales, po czym zwroca sie do operatora internetu aby sprawdzic czy odwiedzales taka strone i czy szly z niej strumienie i przyjda po ciebie

skrajna glupota, bezsensowny tekst, straszenie, brak dowodow, nie wykazanie sie umiejetnoscia czytania ze zrozumieniem sprawia ze jestes zwyklym trolem, dlatego powinien poleciec BAN

Leave a comment:

• Afendico
    replied
    heheh. Ale, ale , Aleksandra nie nadąży kasować negatywnych opinii o NC+ , ( czytaj - na co ci problem / )

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+