Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak moiwości logowania na moje nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak moiwości logowania na moje nc+

Od kilku dni na stronie moje nc+ widnieje komunikat Przepraszamy Drogi Abonencie - wystąpił wewnętrzny błąd serwera. Nie mam możliwości zalogowania się.

Wpisz swój mail dużymi literami i będzie ok

Komentarz

Nadal to samo pomimo wpisu maila dużymi literami a poprzednio z pesel było ok

Komentarz

@bebedykt30,
        zaloguj się za pomocą numeru Pesel a następnie prześlij swoje zgłoszenie dotyczące tego problemu za pomocą formularza kontaktowego /Napisz do nas/. Konieczna jest weryfikacja konta.

Komentarz

Nie mogę zalogować się nawet za pomocą numeru Pesel - ukazuje się ten sam komunikat "wystąpił wewnętrzny błąd serwera - przepraszamy"

Komentarz

Ponownie zarejestrowałem się w moje nc plus i zaraz wyskoczy komunikat, że dla tego nr pesel jest już zarejestrowane konto. Pomimo próby zalogowania się - logowanie nie nastąpiło lecz komunikat wystąpił wewnętrzny błąd serwera

Komentarz

benedykt30,
              w takim przypadku skontaktuje się proszę z Centrum Abonenta (801 044 944 lub 22 310 47 47).

Komentarz

pewnie wina leży w małych i dużych literach , miałem podobną sytuację jak kupowałem kosmetyki i nie mogłem się zalogować na swoje konto internetowe. Wielkość liter robi często tak znaczącą różnicę, że szkoda gadać.
                Ostatni raz edytowany przez salfa12345; 2017-02-18, 11:19.

Komentarz

salfa12345
                  masz racje, problem z logowaniem może być wynikiem wpisywania adresu w małych lub wielkich liter. Aby zweryfikować te kwestie należny skontaktować się z Centrum Abonenta (801 044 944 lub 22 310 47 47).

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+