Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

OSZUŚCI i AROGANCI

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• OSZUŚCI i AROGANCI

Awaria dekodera - okazało się, że zlikwidowali jedyny pkt nc+ w mieście [ciach]----- OSTRZEGAM i PRZESTRZEGAM i ZACZYNAM KAMPANIĘ !!!!!!!!!!!- uciekajcie !!!!!!!!
    Ostatni raz edytowany przez Monika.W_nc+; 2016-11-28, 18:35.

Nie obraź się, ale jaką winę ponosi NC+ za to, że mieszkasz za przeproszeniem w jakiejś "pipidówie" i danemu przedsiębiorcy nie opłacało się prowadzić w tej miejscowości punktu NC+. Co to ma wspólnego z arogancją i oszukiwaniem. Chyba nikt Ci nie gwarantował gdy się wiązałeś umową z NC+, że taki punkt będzie działał do końca Twojego kontraktu.

Komentarz

Cyfra plus to cwaniaki włączyli mi sami pakiet dodatkowych kanałów za 25 zł na 6 miesięcy. Na drugi dzień się zorientowałem i wysłałem do nich maila że ja tych kanałów nie chciałem, to odpisali że ja sam je aktywowałem i nie moźna ich wyłączyć przez 6 miechów.Moje kolejne protesty niewiele dały

Komentarz

napisał(a) Mieczo Zobacz post
        Cyfra plus to cwaniaki włączyli mi sami pakiet dodatkowych kanałów za 25 zł na 6 miesięcy. Na drugi dzień się zorientowałem i wysłałem do nich maila że ja tych kanałów nie chciałem, to odpisali że ja sam je aktywowałem i nie moźna ich wyłączyć przez 6 miechów.Moje kolejne protesty niewiele dały
        To u mnie poszli jeszcze dalej.Sami przedłużyli sobie moją umowę o następne dwa lata, mimo że nie wyraziłem na to ochoty. Przysłali ofertę na emaila i miałem 2 tygodnie na uaktywnienie jej, czego nie zrobiłem. Jakie było moje zdziwienie gdy dostałem emaila z podziękowaniem za "zaufanie i przedłużenie umowy". Wysłałem reklamację i czekam na ich wyjaśnienie.Lecz jak piszesz to nie ma co się po nich spodziewać niczego dobrego.

Komentarz

napisał(a) ARTI(L) Zobacz post

To u mnie poszli jeszcze dalej.Sami przedłużyli sobie moją umowę o następne dwa lata, mimo że nie wyraziłem na to ochoty. Przysłali ofertę na emaila i miałem 2 tygodnie na uaktywnienie jej, czego nie zrobiłem. Jakie było moje zdziwienie gdy dostałem emaila z podziękowaniem za "zaufanie i przedłużenie umowy". Wysłałem reklamację i czekam na ich wyjaśnienie.Lecz jak piszesz to nie ma co się po nich spodziewać niczego dobrego.
          Otrzymanie e-maila zawierającego propozycję nowych warunków co do zasady oznacza, że podczas rozmowy telefonicznej klient wyraził zgodę na wycofanie wypowiedzenia. Kwestia potwierdzenia "nowych" warunków jest rzeczą wtórną - jeśli ich nie zaakceptowałeś to tak na logikę umowa powinna przejść na czas nieoznaczony z możliwością miesięcznego wypowiedzenia. Dziwne, że w tej sytuacji umowa uległa przedłużeniu o 2 lata, chyba, że coś niewłaściwie zrozumiałeś.

Komentarz

Przecież maila z ofertą przedłużenia umowy można dostać zanim się wyśle wypowiedzenie umowy.Trzy miesiące przed końcem umowy już wydzwaniają więc spokojnie mógł dostać ofertę którą ktoś kliknął za niego ;)Z tego co pamiętam to nie pierwszy taki przypadek więc spokojnie wysyłać reklamację.

Komentarz

napisał(a) wkurzony telewidz Zobacz post
              .../ [ciach]..../
              stara zasada w handlu:
              jeden zadowolony klient przyprowadzi trzech kolejnych, niezadowolony skutecznie odradzi dziesięciu niezdecydowanym (bez zwracania uwagi na jakąś tam netykiete)
              a [ciach]anie i usuwanie krytycznych wpisów, przynosi dokładnie odwrotny efekt.

.

Komentarz

napisał(a) Marcin_M Zobacz post

Otrzymanie e-maila zawierającego propozycję nowych warunków co do zasady oznacza, że podczas rozmowy telefonicznej klient wyraził zgodę na wycofanie wypowiedzenia. Kwestia potwierdzenia "nowych" warunków jest rzeczą wtórną - jeśli ich nie zaakceptowałeś to tak na logikę umowa powinna przejść na czas nieoznaczony z możliwością miesięcznego wypowiedzenia. Dziwne, że w tej sytuacji umowa uległa przedłużeniu o 2 lata, chyba, że coś niewłaściwie zrozumiałeś.
                Można , można. Poza tym nie wysyłałem jeszcze żadnego wypowiedzenia, bo mam jeszcze czas.

napisał(a) Pablo70 Zobacz post
                Przecież maila z ofertą przedłużenia umowy można dostać zanim się wyśle wypowiedzenie umowy.Trzy miesiące przed końcem umowy już wydzwaniają więc spokojnie mógł dostać ofertę którą ktoś kliknął za niego ;)Z tego co pamiętam to nie pierwszy taki przypadek więc spokojnie wysyłać reklamację.
                Czyli trzeba poczekać na odpowiedź w sprawie reklamacji.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+