Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Za co ja właściwie płacę ???

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Za co ja właściwie płacę ???

Witam niech mi ktoś uprzejmie wytłumaczy za co ja właściwie płacę ???
    Opłacam regularnie abonament miesieczny w wysokości 124 złote,
    W okresie letnim nie mam praktycznie obrazu wyświetla się komunikat brak sygnału . Tylko dlatego że przed moim balkonem rośnie drzewo . Już kilka razy musiałam płacić firmom instalacyjnym za ciągłe przestawianie anteny .
    A przecież to obowiązkiem dystrybutora,,. jest stałe zapewnienie najwyższej jakości obrazu i dzwięku podczas trwania umowy. Tymczasem ponoszę podwójnie koszty : abonament za kanały do których nie mam i tak dostępu i dodatkowo opłacać jeszcze firm instalacyjną .
    Proszę uprzejmie o podpowiedz gdzie się z tym udać do sądu , rzecznika praw obywatelskich czy też urzędu ochrony konkurencji i konsumentów .
    Wnosiłam już bezskuteczną reklamację w nc + w tej sprawie
    Proszę o jakieś sugestie, dodam tylko że nie mam możliwości wycinki gałęzi gdyż nie wyraża na to zgody właściciel kamienicy.

Nic Pani z tym nie zrobi. Można zerwać umowę w sytuacji, gdy nie ma technicznej możliwości uzyskania sygnału. Jak się domyślam - taka możliwość jest, a przeszkoda jest do usunięcia.

Należy więc ściąć drzewo, a skoro nie można tego zrobić to przenieść antenę w miejsce gdzie odebranie sygnału będzie możliwe. Obowiązkiem dystrybutora jest dostarczenie Pani sygnału, a nie zapewnienie jego odbioru. Sygnał do Pani dociera, tylko ma Pani źle zamontowaną czaszę. Właściciel kamienicy ma obowiązek udostępnienia Pani miejsca, w którym będzie możliwe poprawne odebranie sygnału.

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+