Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chcesz dodatkową kartę od NC+ do usługi multiroom - przygotuj się na spooory wydatek.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Chcesz dodatkową kartę od NC+ do usługi multiroom - przygotuj się na spooory wydatek.

Niestety kolejny raz zraziłem się do platformy nc+. Wczorajsza sytuacja zmusiła mnie do opisania całego zdarzenia na forum.

Obecnie posiadam trzy dekodery w tym dwa wypożyczone i jeden wykupiony jeszcze za czasów cyfry+. Multiroom rozdzielony jest obecnie na dwa. Z tego co się dowiedziałem usługę multiroom można dzielić na 6 odbiorników, pomyślałem więc , czemu trzeci dekoder ma się marnować, zadzwonię na infolinię i załatwię dodatkową kartę. To co usłyszałem od konsultanta wprawiło mnie w osłupienie. Okazało się, że w pierwszej kolejności muszę udać się do punktu i wymienić dekoder główny na Premiumbox+ (koszt wymiany ok 200 zł.) , drugi również do wymiany(koszt ok 100 zł.), dopiero wówczas będę miał możliwość otrzymania trzeciego (też oczywiście nie za darmo). Do tego wszystkiego doszłyby pewnie koszty aktywacyjne i lekką ręką można liczyć 500 zł, a sprawny dekoder który nabyłem przy pierwszej umowie w żaden sposób nie mogę wykorzystać. Aha poinformowano mnie również, że konieczna będzie dodatkowa opłata (10 zł miesięcznie) za trzeci odbiornik (to ma być multiroom za darmo na na 6 dekoderach ?!). Jeszcze do tego konsultant powiedział, cytuję „przecież może Pan przekładać sobie karty” , szczyt wszystkiego, tak się w NC+ traktuje stałego klienta (ponad 10 lat).

Aha parę miesięcy temu chciałem wymienić dekoder na Premiumbox+ ze względu na brak usługi nc+go na moim sprzęcie. Okazało się, że w takiej sytuacji również nie można liczyć na darmową wymianę (koszt wyniósłby pewnie min 200 zł.).

sliwa89 ,

aktualnie dostępna jest usługa Multiroom Standard, która daje możliwość korzystania z 6 dekoderów na jednej umowie (jeden główny i 5 dodatkowych). Wówczas za każdy dekoder dodatkowy naliczana jest opłata, zgodnie z obowiązującymi warunkami promocji. Aby korzystać z usługi, należy posiadać odpowiedni dekoder główny. Za wymianę naliczana jest wówczas opłata. Jeżeli posiadasz Multiroom jeszcze z Cyfry + (dwie niezależne karty), możesz nadal korzystać z dotychczasowego sprzętu bez konieczności wymiany. Dodam, że wówczas nie ma możliwości dobrania kolejnej karty.

Możesz napisać do Doradcy, zgodnie z moją sygnaturą, wówczas dokładnie zweryfikujemy Twoją umowę.

Szczegółowe informacje o usłudze Multiroom Standard dostępne są tutaj.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Napiszę do doradcy, ciekawy jestem jak to teraz wyliczycie. Oczywiście przedstawię na forum kwotę po "dokładnej weryfikacji umowy".

Komentarz

sliwa89

wysłałam Ci odpowiedź na e-mail. Dodam, że każdy Klient może zweryfikować promocje dostępna dla niego na wymianę sprzętu w dowolnym punkcie serwisowym platformy nc+. Ich lista dostępna jest na naszej stronie: www.ncplus.pl.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Po "dokładnej weryfikacji umowy" wyszła kwota 400 zł. za wymianę 2 dekoderów + wypożyczenie 3. Do tego doliczona byłaby dodakowa kwota nie 10 zł., lecz 20 zł miesięcznie (za 2 dodatkowe dekodery). Reasumując w nc+ nie warto być stałym klientem i mając dekodery z poprzednich umów trzeba liczyć się z wydaniem dużej sumy na wypożyczenie nowszych. Nie warto również wykupywać dekoderów ponieważ w przyszłości i tak się nie przydadzą. Szkoda tylko, że nie miałem tej wiedzy parę miesięcy temu przy przedłużaniu umowy.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+