Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MINISERIAL „NSU - BRUNATNI ZABÓJCY” PO RAZ PIERWSZY W TELEWIZJI, TYLKO W CANAL+.

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • MINISERIAL „NSU - BRUNATNI ZABÓJCY” PO RAZ PIERWSZY W TELEWIZJI, TYLKO W CANAL+.

  NIEMCY DLA NIEMCÓW. OPARTA NA FAKTACH, WSPÓŁCZESNA HISTORIA NIENAWIŚCI.
  MINISERIAL „NSU - BRUNATNI ZABÓJCY” PO RAZ PIERWSZY W TELEWIZJI, TYLKO W CANAL+.

  We wrześniu CANAL+ zaprasza na wyjątkową premierę. Opowiadający o prawdziwych wydarzeniach niemiecki miniserial „NSU: Brunatni zabójcy” to historia nienawiści, która doprowadziła do tragedii. Emisja trzech odcinków w poniedziałki 5, 12 i 19 września, o godzinie 21.00. Po raz pierwszy w polskiej telewizji, tylko w CANAL+.
  A już 24 września maraton z wszystkimi odcinkami tylko na CANAL+SERIALE. Początek o godzinie 19:00.

  Na oczach Niemiec, w latach 2000-2007, działało ultraprawicowe, terrorystyczne ugrupowanie o nazwie National Socialist Underground, w skrócie NSU. Jego członkowie, „inspirujący” się nazistowską ideologią popełnili serię brutalnych zabójstw. Ich ofiarami byli mieszkający w Niemczech imigranci. Na liście zabójców znaleźli się głównie Turcy i Kurdowie, ale także jeden Grek oraz rodowita Niemka. Zajmujące się sprawą niemieckie służby wywiadowcze początkowo uznawały morderstwa za efekt sporów wewnątrz imigranckich społeczności, nie biorąc nawet pod uwagę działalności radykalnego ugrupowania. Członkowie NSU zostali ujęci dopiero w 2011 roku.
  Było ich troje. Wygadany, pewny siebie Uwe (Albrecht Schuch), okrutny Böhni (Sebastian Urzendowsky) i zafascynowana nimi Beate (Anna Maria Mühe). Postanowili wcielić w życie plan „przywrócenia Niemiec prawdziwym Niemcom”…

  Jednym z twórców i reżyserów serialu jest laureat Nagrody Jury Ekumenicznego na MFF w Karlowych Warach za film „Popękana skorupa”, Christian Schwochow. W rolach głównych występują młode gwiazdy niemieckiej kinematografii: Anna Maria Mühe („Listopadowe dziecko”, „Krwawa hrabina”) i Sebastian Urzendowsky („Niepokonani” Petera Weira, nagrodzony Oscarem® dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego obraz „Fałszerze”). W pozostałych rolach zobaczymy również znanego z filmów „Good Bye Lenin” i „Grand Budapest Hotel” Floriana Lukasa oraz Toma Schillinga („Nasze matki, nasi ojcowie”, „Złota dama”). Premiera serialu tylko w CANAL+.

  Emisje serialu we wrześniu:
  CANAL+ poniedziałki:

  5 września, godz. 21:00 odc. 1 - „NSU - Brunatni zabójcy. Sprawcy. Wyjątkowy dzień”
  12 września, godz. 21:00 odc. 2 – „NSU - Brunatni zabójcy. Ofiary. Pamiętajcie o mnie”
  19 września, godz. 21:00 odc. 3 – „NSU - Brunatni zabójcy. Śledczy. Do użytku służbowego”


  CANAL+ SERIALE:
  24 września - maraton:

  godz. 19:00 „NSU - Brunatni zabójcy. Sprawcy. Wyjątkowy dzień”
  godz. 20:45 „NSU - Brunatni zabójcy. Ofiary. Pamiętajcie o mnie”
  godz. 22:20 „NSU - Brunatni zabójcy. Śledczy. Do użytku służbowego”

  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Pracuję...
X
nc+