Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPORTOWY TYDZIEŃ W NC+

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • SPORTOWY TYDZIEŃ W NC+

  SPORTOWY TYDZIEŃ W NC+
  ŻUŻLOWE EMOCJE SGP, PIĘKNO CAVALIADA TOUR,
  MOCNE UDERZENIE DSF KICKBOXING CHALLENGE
  ORAZ GOLF SCOTTISH OPEN


  W najbliższy weekend widzowie CANAL+ zobaczą kolejne pasjonujące zawody cyklu Speedway Grand Prix. Tym razem najlepsi żużlowcy świata rywalizować będą na walijskim Millenium Stadium w Cardiff. Piękne konie podziwiać będzie można od czwartku do niedzieli w transmisjach nc+ z odbywających się w Kołobrzegu zawodów Cavaliada Summer Jumping. Mocne uderzenie zapewni w weekend w nSport+ DSF Kickboxing Challenge – główną atrakcją gali będzie mecz Polska - Niemcy. Pasjonatów golfa czekają w najbliższym tygodniu w CANAL+ SPORT 2 relacje z turnieju Scottish Open.

  Fani speedwaya z niecierpliwością czekają na Grand Prix Wielkiej Brytanii. Na torze stadionu Millenium w Cardiff toczyć się będzie zacięta walka o kolejne punkty klasyfikacji cyklu SGP. Ostatnie zawody rozegrane w Pradze przyniosły przetasowanie w czołówce. Podrażniona została ambicja mistrza świata Taia Woffindena, który po słabszym występie na Stadionie Marketa będzie chciał szybko wrócić na pozycję lidera klasyfikacji generalnej zajmowaną obecnie przez Grega Hancocka. Polscy kibice liczą na dobry występ biało-czerwonych z Maciejem Janowskim i Bartoszem Zmarzlikiem na czele. Transmisja zawodów w sobotę o 17:30 w CANAL+.

  W dniach 7 – 10 lipca w Kołobrzegu odbędą się niezwykle widowiskowe zawody jeździeckie Cavaliada Summer Jumping. Po raz pierwszy w historii europejskiej rywalizacji zmagania odbywać się będą nad brzegiem morza, dzięki czemu wydarzenie dorówna prestiżowym zawodom w Miami na Florydzie. Od czwartku do niedzieli widzowie kanałów nc+ będą mogli obejrzeć aż 10 rozgrywanych w pięknej, nadmorskiej scenerii konkursów. Transmisje z kołobrzeskiej plaży pokazane zostaną w CANAL+ SPORT i nSport+. Inauguracja 7 lipca konkursem „Potęga skoku” (CANAL+ SPORT, 19:15).

  W najbliższych dniach w kanałach nc+ nie zabraknie także emocji dla fanów sportów walki. 9 lipca w podwarszawskich Ząbkach odbywać się będzie DSF Kickboxing Challenge 8. Główną atrakcję gali stanowi międzypaństwowy mecz Polska - Niemcy. Biało-czerwone barwy reprezentować będą najlepsi polscy kickbokserzy. W walce wieczoru Jan ”Iron” Lodzik zmierzy się z utytułowanym niemieckim zawodnikiem – Andrejem Bruhlem. Transmisja gali w nSport+ o 21:00

  Miłośników golfa platforma nc+ zaprosi tym razem na prestiżowy turniej Scottish Open, wchodzący w skład European Tour. Transmisje z pola Castle Stuart Golf Links zapewni CANAL+ SPORT2. Pierwsze dwie rundy rozpoczynać się będą o 11:30 (czwartek, piątek). Runda trzecia (sobota) oraz finałowa (niedziela) wystartują o 15:30.

  Wydarzenia sportowe pokazywane w kanałach nc+ można oglądać również w serwisie nc+ GO, a wybrane transmisje w aplikacji CANAL+ SPORT Online.
Pracuję...
X
nc+