Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

REKORDOWA OGLĄDALNOŚĆ SUKCESU VIVE TAURONU KIELCE W CANAL+ SPORT

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • REKORDOWA OGLĄDALNOŚĆ SUKCESU VIVE TAURONU KIELCE W CANAL+ SPORT

  REKORDOWA OGLĄDALNOŚĆ SUKCESU VIVE TAURONU KIELCE W CANAL+ SPORT

  Mistrz Polski Vive Tauron Kielce w fenomenalny stylu wygrał rozgrywki Velux EHF Champions League. Spotkanie finałowe turnieju Final4 z węgierskim Veszprem oglądało w CANAL+ SPORT średnio ponad 213 tysięcy widzów, co jest rekordem oglądalności transmisji spotkań piłki ręcznej na antenach nc+.

  Niesamowity dla polskiego sportu weekend z piłką ręczną widzowie nc+ mogli przeżywać z CANAL+ SPORT, gdzie transmitowane były wszystkie spotkania turnieju Final4. Meczom towarzyszyło w sobotę i niedzielę specjalne studio nadawane z kolońskiej Lanxess Areny. Wyjątkowe sceny można było obejrzeć w nim po niedzielnym spotkaniu – kamery nc+ towarzyszyły bohaterom rozgrywek do późnych godzin nocnych.

  Transmisja niedzielnego finału Velux EHF Champions League miała najwyższą oglądalność w historii transmisji tych rozgrywek w kanałach nc+. Niesamowity mecz z Veszprem oglądało w CANAL+ SPORT średnio ponad 213 tysięcy widzów, a w decydujących o końcowym wyniku momentach spotkania widownia dochodziła do 320 tysięcy.
  Również pomeczowe studio miało bardzo dużą widownię - ponad 160 tysięcy. Kibice dzięki transmisji nc+ mogli zobaczyć ceremonię wręczenia medali, wyjątkowe obrazki z szatni najlepszej drużyny Europy, wywiady z zawodnikami, analizy ekspertów i wspólnie z zespołem Vive przeżywać największy sukces w historii polskiej piłki ręcznej w klubowym wydaniu.

  - Za nami mistrzowski weekend, podczas którego mogliśmy pasjonować się fenomenalnymi widowiskami – finałem UEFA Champions League oraz turniejem Final4 Velux EHF Ligi Mistrzów. Cieszę się, że mieliśmy przyjemność transmitować te wyjątkowe wydarzenia, szczególnie finał z udziałem polskiej drużyny. Na zawsze zapamiętamy nieprawdopodobne sceny z Lanxess Areny i triumf kielczan. Szkoda, że ten wspaniały sezon już za nami, ale…już dziś zapraszam do nc+ na kolejny! – mówi Michał Jarocki, dyrektor ds. sportu platformy nc+.

  We wtorek i środę CANAL+ SPORT i nSport+ pokażą powtórki meczu finałowego Velux EHF Champions League, a w środę 8 czerwca o 20:00 CANAL+ SPORT wyemituje specjalny reportaż odsłaniający kulisy triumfu Vive Tauronu Kielce.

  Platforma nc+ transmituje Ligę Mistrzów piłki ręcznej od sezonu 2013/2014 i posiada prawa do dwóch kolejnych edycji tych prestiżowych rozgrywek.
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Pracuję...
X
nc+