Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

FINAL4 VELUX EHF LIGI MISTRZÓW W NC+: VIVE TAURON KIELCE GRA O WSZYSTKO

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• FINAL4 VELUX EHF LIGI MISTRZÓW W NC+: VIVE TAURON KIELCE GRA O WSZYSTKO

FINAL4 VELUX EHF LIGI MISTRZÓW W NC+: VIVE TAURON KIELCE GRA O WSZYSTKO

Wielkie kluby, wielkie gwiazdy, wielki turniej. W najbliższy weekend w Kolonii odbędzie się FINAL4 Velux EHF Ligi Mistrzów z udziałem Vive Tauronu Kielce. Na antenie CANAL+ SPORT i w serwisach nc+ transmitowane będą wszystkie szlagierowo zapowiadające się mecze czołowych ekip Starego Kontynentu, a kibiców handballa czeka ponad 12 godzin relacji. Studio z Lanxess Areny przed półfinałowym starciem zespołu Tałanta Dujszebajewa z Paris Saint-Germain Handball rozpocznie się w sobotę o 14:15. Finał i mecz o 3. miejsce zostaną rozegrane w niedzielę.

FINAL4 Velux EHF Ligi Mistrzów u każdego fana piłki ręcznej powoduje szybsze bicie sera. W tym turnieju grają już tylko najlepsi z najlepszych. Na antenie CANAL+ SPORT transmitowane będą wszystkie mecze, które wyłonią zwycięzcę tych prestiżowych rozgrywek. Drugi raz z rzędu, a trzeci w historii w elitarnym gronie wystąpi Vive Tauron Kiece. Mistrzowie Polski w ½ finału spotkają się z Paris Saint-Germain Handball. O otoczce turnieju i szansach kielczan na awans do finału w studiu zlokalizowanym w Lanxess Arenie (początek w sobotę o 14:15) dziennikarz nc+ Piotr Karpiński porozmawia z ekspertami nc+: triumfatorem tych rozgrywek z 2013 r. Marcinem Lijewskim oraz Michałem Matysikiem. Widzowie zobaczą również wiele materiałów poświęconych gwiazdom turnieju oraz wywiady z zawodnikami, które przeprowadzą reporterzy Bartosz Ignacik i Piotr Bugajny. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o 15:15, a mecz będą komentować Robert Skrzyński i Jacek Będzikowski.

W barwach francuskiego zespołu występują lider klasyfikacji strzelców Mikkel Hansen, MVP ostatniego turnieju Nikola Karabatić oraz wielu wybitnych zawodników, którzy mogą się poszczycić największymi sukcesami na szczeblu klubowym i reprezentacyjnym. Vive Tauron, który przed rokiem zajął trzecią pozycję, ma już swoją ugruntowaną markę na arenie międzynarodowej i wielokrotnie wygrywał ważne batalie z renomowanymi rywalami. Teraz przed Michałem Jureckim, Karolem Bieleckim, Sławomirem Szmalem i resztą stoi zadanie wywalczenia historycznego awansu do finału. Po zakończeniu meczu, o 17:00 transmisja przeniesie się do studia, gdzie kibice poznają opinie i komentarze ekspertów.

W drugim półfinale, o 18:00 podobnie jak w dwóch poprzednich edycjach spotkają się MVM Veszprem i THW Kiel, Doświadczona i utytułowania węgierska ekipa rok temu okazała się lepsza, a teraz dodatkowo jest wzmocniona rozgrywającym Aronem Palmarssonen, który opuścił szeregi mistrza Niemiec. Kiel to etatowy uczestnik turnieju finałowego - w sześciu dotychczasowych edycjach grał pięciokrotnie. Do Kolonii ekipa Alfreda Gislasona pojedzie opromieniona efektowną ćwierćfinałową rywalizacją z ubiegłorocznym triumfatorem, FC Barceloną Lassa. Komentatorami będą Krzysztof Bandych i Jacek Będzikowski.

O tym, kto wygra najważniejsze klubowe rozgrywki i kto stanie na podium, kibice przekonają się w niedzielę. Studio przed spotkaniem o 3. miejsce rozpocznie się o 14:15. Finał Velux EHF Ligi Mistrzów sezonu 2015/2016 zaplanowano na 17:45, a analizy pomeczowe i wywiady potrwają do 20:30.

Na FINAL4 Velux EHF Ligi Mistrzów zaprasza dziennikarz nc+, Piotr Karpiński:

Przed nami turniej, którego w zasadzie nie trzeba reklamować. Każdy fan piłki ręcznej wie, co oznaczają te słowa: Final Four Ligi Mistrzów. Każdy chce tam być. Każdy kibic, każdy zawodnik, każdy trener, każdy dziennikarz zajmujący się piłką ręczną. W Kolonii co roku odbywa się turniej magiczny. Dawka emocji jest olbrzymia. Poziom sportowy na absolutnym topie. Na trybunach szaleństwo, a na boisku plejada gwiazd. W jednym i w drugim miejscu kolejny raz spotkamy ludzi z Kielc. Kibice Vive jak zwykle będą w Kolonii najgłośniejsi, a zawodnicy kolejny raz dadzą z siebie maxa. Na ile to wystarczy? Nie wiem. Stawka jest niebywale wyrównana. Przygotowując się do turnieju, sporo czasu spędziliśmy w Kielcach. Rozmawialiśmy z zawodnikami i trenerami. Większość z nich na hasło: "Final Four" odpowiada: "spełnienie marzeń". Kapitan Vive Michał Jurecki powiedział mi jednak: "Dla mnie to już codzienność, jadę tam kolejny raz. Ale jadę nie tylko po to, by zagrać w finale. Ja ten finał planuję wygrać". I ja bardzo chciałbym, by Michał z kolegami zrealizowali swoje plany!

Dla ekipy nc+ pokazującej przez cały sezon mecze Ligi Mistrzów, wizyta w Kolonii to również ukoronowanie całorocznej pracy. My też gramy tam swój finał. Mam nadzieję, że nasi widzowie będą zadowoleni z tego, jak się zaprezentujemy. Ponad 6h godzin transmisji w sobotę i niedzielę - to powinna być dawka, która usatysfakcjonuje naszą publiczność. Studio w Kolonii rozpoczynamy zarówno w sobotę jak i w niedzielę o 14.15 czyli godzinę przed pierwszym meczem. Kończymy po 20. Scenariusz jest już napisany, materiały mamy już gotowe, gości mamy zaproszonych. Nie znamy tylko wyników. Ale jesteśmy optymistami

Plan transmisji FINAL4 Velux EHF Ligi Mistrzów w CANAL+ SPORT:

sobota, 28 maja:
    14:15 Studio FINAL4 Velux EHF Ligi Mistrzów z Kolonii
    gospodarz: Piotr Karpiński, goście: Marcin Lijewski, Michał Matysik; reporterzy: Bartosz Ignacik, Piotr Bugajny
    15:15 Vive Tauron Kielce – Paris Saint-Germain Handball
    komentarz: Robert Skrzyński, Jacek Będzikowski
    17:00 Studio FINAL4 Velux EHF Ligi Mistrzów z Kolonii
    gospodarz: Piotr Karpiński, goście: Marcin Lijewski, Michał Matysik; reporterzy: Bartosz Ignacik, Piotr Bugajny
    18:00 MVM Veszprem – THW Kiel
    komentarz: Krzysztof Bandych, Jacek Będzikowski
    20:00 Studio FINAL4 Velux EHF Ligi Mistrzów z Kolonii

niedziela, 29 maja:
    14:15 Studio FINAL4 Velux EHF Ligi Mistrzów z Kolonii
    gospodarz: Piotr Karpiński, goście: Jacek Będzikowski, Marcin Lijewski; reporterzy: Bartosz Ignacik, Piotr Bugajny
    15:15 Mecz o 3. miejsce FINAL4 Velux EHF Ligi Mistrzów
    komentarz: Robert Skrzyński, Michał Matysik
    17:00 Studio FINAL4 Velux EHF Ligi Mistrzów z Kolonii
    gospodarz: Piotr Karpiński, goście: Jacek Będzikowski, Marcin Lijewski; reporterzy: Bartosz Ignacik, Piotr Bugajny
    18:00 Mecz o 1. miejsce FINAL4 Velux EHF Ligi Mistrzów
    komentarz: Krzysztof Bandych, Michał Matysik
    20:00 Studio FINAL4 Velux EHF Ligi Mistrzów z Kolonii
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Pracuję...
X
nc+