Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

W NC+ WSZYSTKIE MECZE EURO 2016 BEZ DODATKOWYCH OPŁAT Z OFERTĄ MULTIROOM.

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • W NC+ WSZYSTKIE MECZE EURO 2016 BEZ DODATKOWYCH OPŁAT Z OFERTĄ MULTIROOM.

  W NC+ WSZYSTKIE MECZE MISTRZOSTW EUROPY 2016 BEZ DODATKOWYCH OPŁAT Z OFERTĄ MULTIROOM.


  Wszystkie mecze Mistrzostw Europy 2016 bez dodatkowych opłat, nc+ udostępni tym abonentom, którzy wykupią usługę Multiroom oraz przedłużą swoją aktualną umowę o 24 miesiące. W ramach tej oferty abonenci otrzymają pełny dostęp do kanałów Polsat Sport 2 HD oraz Polsat Sport 3 HD. Oferta dostępna jest od 20 maja.


  Poza abonentami nc+ z oferty skorzystać mogą również nowi klienci, którzy do końca Mistrzostw Europy 2016 zdecydują się na pakiet nc + oraz jednocześnie wykupią usługę Multiroom z opłatą miesięczną 10 zł. Z oferty skorzystają nie tylko kibice, dzięki usłudze Multiroom pozostali domownicy będą mogli oglądać swoje ulubione programy na drugim telewizorze w tym samym czasie.

  Abonenci nc+, którzy nie zdecydują się na ofertę z usługą Multiroom mogą wykupić dostęp do pakietu kanałów, na których transmitowane będą mecze Mistrzostw Europy 2016 w cenie 99 zł.

  Abonenci przedłużający umowę na pakiety Superpremium+ i wyższe, oraz nowi klienci podpisujący takie umowy mogą otrzymać dostęp do wszystkich meczów bez dodatkowych opłat i bez aktywacji usługi Multiroom.

  Kanały Polsat Sport HD 2 i Polsat Sport 3 HD dostępne będą na pozycjach 108 i 109 dekodera.  Więcej informacji o nowej ofercie można znaleźć na dedykowanej stronie: www.ncplus.pl
  Szczegóły dotyczące oferty oraz promocji dostępne są w punktach sprzedaży oraz na infolinii platformy nc+.
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Pracuję...
X
nc+