Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oferta Nc +

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Oferta Nc +

Witam. Od kilku dni zastanawiam się jaką ofertę nc + najlepiej wybrać.
    Do wyboru mam dwie opcje :
    1. Oferta na kartę, po miesiącu przejście na abonament na 12 miesięcy, extra + z canal +, HBO oraz eleven sport. Rozumiem, że gdy przejdę na abonament to wtedy zamawiam poprzez internet, kurier przyjeżdża podpisać umowę wraz z nowym dekoderem? Przy tv na kartę jakie są koszta anteny satelitarnej?
    2 opcja to wybór abonamentu na 2 lata co jest Mi w niesmak.. Na 2lata zobowiązania.. aczkolwiek kusi bardzo promocja, pół roku eleven sport albo hbo. konkretnie chodzi o tę ofertę https://ncplus.pl/sklep/promocje/m/extraplus-premium. Dobra alternatywa tohttps://ncplus.pl/sklep/promocje/m/comfortplus-premium i ewentualnie hbo oraz eleven sport..
    Jakie są całkowite koszty za opłaty dekodera w przypadku nc na kartę oraz na abonament,. Oraz jaką ofertę bardziej wybrać? Jaka będzie korzystniejsza?
    Dziękuję i pozdrawiam.

Polecam
    http://ncplus.pl/sklep/oferta-1/extraplus-hbo
    cena promocyjna 59,99 potem 69,99 pełna oferta programowa + HBO
    opcjonalnie można dokupić Eleven po podpisaniu umowy za 11,90
    Koszt aktywacji dekodera to 49zl i koszt zestawu antenowego 79zł
    Koszt wynajmu dekodera wynosi 5zł mies, umowa jest natomiast na 18 miesięcy.

W ofercie na Kartę po przejściu na abonament:
    koszt za Extra+ wyniesie 49,99zł , po przejściu na abonament nie otrzymujesz nowego wynajmowanego dekodera, a wykorzystujesz jedynie swój własnościowy. W przypadku awarii sam ponosisz koszta jego naprawy. W tej ofercie nie jest możliwy zakup zestawu satelitarnego. Nie ma również opłaty miesięcznej za wynajem dekodera. Umowa na 12 miesięcy.
    Dodatkowo można dokupić opcję Eleven za 17,90 i HBO za 25zł.

Komentarz

Oferta pierwsza prawie mnie przekonała, ale.. Na 3 miesiące kanały canal + a potem? Jaki jest koszt dokupienia?

Komentarz

koszt dokupienie Canal+ 40zł

Komentarz

napisał(a) Ambiwalentny Zobacz post
          Oferta pierwsza prawie mnie przekonała, ale.. Na 3 miesiące kanały canal + a potem? Jaki jest koszt dokupienia?
          Póżniej 6 miesięcy za 25 zł i rezygnacja lub 40 zł przy rezygnacji często oferują C+ do końca umowy za 25 zł.A jak nie to od nowa ta opcja są też 3 miesiace za free a potem 30zł do końca umowy.

Komentarz

Mam ofertę Comfort+ z własnym dekoderem za 29,90 na 12 miesięcy cena do końca umowy.Dodatkowo wykupiłem HD History za 1.99 zł ,oraz Eleven Sport za 11.90.z opcją wyłączenia 1.09.20181.Obecnie chciałbym dokupić Canal+ w promocyjnej cenie 20 zł miesięcznie.Moja umowa kończy sie 31-05-2018.Jeśli teraz dokupię ofertę Canal+ to czy z okresem zakończenia umowy w maju, zostaną naliczone jakieś dodatkowe opłaty,bo np Eleven sport okres wyłaczenia to 1.09.2018 a moja umowa to 31.05.2018 Dowiedziałem się tez ze wraz z zakończeniem umowy kanały dodatkowe zostaja wyłaczone bez dodatkowych opłat,ale może ktoś dokładniej to wyjaśni.

Komentarz

Cena 20 zł miesięcznie dotyczy wyłącznie okresu gwarantowanego czyli pierwszy miesiąc.Potem cena wzrasta do 40 zł miesięcznie i możesz w każdej chwili zrezygnować z tej opcji.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+