Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oferta Nc +

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Oferta Nc +

  Witam. Od kilku dni zastanawiam się jaką ofertę nc + najlepiej wybrać.
  Do wyboru mam dwie opcje :
  1. Oferta na kartę, po miesiącu przejście na abonament na 12 miesięcy, extra + z canal +, HBO oraz eleven sport. Rozumiem, że gdy przejdę na abonament to wtedy zamawiam poprzez internet, kurier przyjeżdża podpisać umowę wraz z nowym dekoderem? Przy tv na kartę jakie są koszta anteny satelitarnej?
  2 opcja to wybór abonamentu na 2 lata co jest Mi w niesmak.. Na 2lata zobowiązania.. aczkolwiek kusi bardzo promocja, pół roku eleven sport albo hbo. konkretnie chodzi o tę ofertę https://ncplus.pl/sklep/promocje/m/extraplus-premium. Dobra alternatywa tohttps://ncplus.pl/sklep/promocje/m/comfortplus-premium i ewentualnie hbo oraz eleven sport..
  Jakie są całkowite koszty za opłaty dekodera w przypadku nc na kartę oraz na abonament,. Oraz jaką ofertę bardziej wybrać? Jaka będzie korzystniejsza?
  Dziękuję i pozdrawiam.

 • #2
  Polecam
  http://ncplus.pl/sklep/oferta-1/extraplus-hbo
  cena promocyjna 59,99 potem 69,99 pełna oferta programowa + HBO
  opcjonalnie można dokupić Eleven po podpisaniu umowy za 11,90
  Koszt aktywacji dekodera to 49zl i koszt zestawu antenowego 79zł
  Koszt wynajmu dekodera wynosi 5zł mies, umowa jest natomiast na 18 miesięcy.

  W ofercie na Kartę po przejściu na abonament:
  koszt za Extra+ wyniesie 49,99zł , po przejściu na abonament nie otrzymujesz nowego wynajmowanego dekodera, a wykorzystujesz jedynie swój własnościowy. W przypadku awarii sam ponosisz koszta jego naprawy. W tej ofercie nie jest możliwy zakup zestawu satelitarnego. Nie ma również opłaty miesięcznej za wynajem dekodera. Umowa na 12 miesięcy.
  Dodatkowo można dokupić opcję Eleven za 17,90 i HBO za 25zł.

  Komentarz


  • #3
   Oferta pierwsza prawie mnie przekonała, ale.. Na 3 miesiące kanały canal + a potem? Jaki jest koszt dokupienia?

   Komentarz


   • #4
    koszt dokupienie Canal+ 40zł

    Komentarz


    • #5
     napisał(a) Ambiwalentny Zobacz post
     Oferta pierwsza prawie mnie przekonała, ale.. Na 3 miesiące kanały canal + a potem? Jaki jest koszt dokupienia?
     Póżniej 6 miesięcy za 25 zł i rezygnacja lub 40 zł przy rezygnacji często oferują C+ do końca umowy za 25 zł.A jak nie to od nowa ta opcja są też 3 miesiace za free a potem 30zł do końca umowy.

     Komentarz


     • #6

      Mam ofertę Comfort+ z własnym dekoderem za 29,90 na 12 miesięcy cena do końca umowy.Dodatkowo wykupiłem HD History za 1.99 zł ,oraz Eleven Sport za 11.90.z opcją wyłączenia 1.09.20181.Obecnie chciałbym dokupić Canal+ w promocyjnej cenie 20 zł miesięcznie.Moja umowa kończy sie 31-05-2018.Jeśli teraz dokupię ofertę Canal+ to czy z okresem zakończenia umowy w maju, zostaną naliczone jakieś dodatkowe opłaty,bo np Eleven sport okres wyłaczenia to 1.09.2018 a moja umowa to 31.05.2018 Dowiedziałem się tez ze wraz z zakończeniem umowy kanały dodatkowe zostaja wyłaczone bez dodatkowych opłat,ale może ktoś dokładniej to wyjaśni.

      Komentarz


      • #7
       Cena 20 zł miesięcznie dotyczy wyłącznie okresu gwarantowanego czyli pierwszy miesiąc.Potem cena wzrasta do 40 zł miesięcznie i możesz w każdej chwili zrezygnować z tej opcji.

       Komentarz

       Pracuję...
       X
       nc+