Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wpłata na konto bankowe - brak przelewu.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wpłata na konto bankowe - brak przelewu.

Witam, jaki czas wpłacone przez abonenta pieniążki dochodzą na konto nc+ ?
    Dostałem na email rachunek do zapłacenia wraz z numerem osobistym konta. Czytając forum dowiedziałem się, że jeśli ma się osobisty numer konta to nie ważne jest co wpisze się w tytule przelewu, więc wpisałem po prostu "nc+". Przelew został wykonany 2 dni temu, a na telewizji nadal wyświetla mi się rachunek 104.99zł do zapłaty. O chodzi? Pytam, ponieważ nie chcę aby po 18. dniu miesiąca zostały naliczane mi odsetki, bo dopiero co dołączyłem do telewizji nc+.

Dziękuję z góry za odpowiedzi, pozdrawiam.

@napisałem tutaj, bo nie wiedziałem w jakim dziale pisać.

@edit2 w zasadzie jak załączę "Rachunek TV" na dekoderze to jest napisane, że do zapłaty mam nadal 104,99zł, a jak wchodzę na swoje konto na stronie moje.ncplus.pl to stan rozliczeń jest 0.00zł, czyli to oznacza, że przelew doszedł czy coś źle wpisałem w danych przelewu? Osobiste konto na pewno zostało dobrze wpisane bo sprawdzałem to wiele razy.
    Stan rozliczeń - suma 0.00zł oznacza uregulowane wpłaty czy znaczy, że nic do nc+ nie doszło?
    Ostatni raz edytowany przez Vespria; 2016-10-12, 14:09.

Spokojnie. Jak widzisz na koncie 0,00 to masz zapłacone. To i tak szybko zaksięgowali. W nc+ obowiązuja terminy sprzed komunikacji elektronicznej. Przyjdzie czas to i na dekoderze poprawią stan konta.
    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Vespria, rachunek widniejący na dekoderze, tak jak dokumenty przesyłane pisemnie, czy też jako załącznik do maila nie ulega aktualizacji po wpłacie. Kwota do zapłaty będzie więc aktualna na dzień wystawienia dokumentu (zawsze 3. dzień miesiąca). Saldo można natomiast sprawdzić logując się do moje nc+.

Komentarz

Witam,
        Ja również mam podobny problem, 07 stycznia 2017 dokonałam zapłaty abonamentu przez ICA za styczeń i do dzisiaj nie zostało to zaksięgowane;/

Komentarz

napisał(a) Aneta0406 Zobacz post
          Witam,
          Ja również mam podobny problem, 07 stycznia 2017 dokonałam zapłaty abonamentu przez ICA za styczeń i do dzisiaj nie zostało to zaksięgowane;/
          No nie żartuj! Chcesz aby nc+ w dobie cyfryzacji XXI wieku zaksięgowało wpłatę sobotnią we wtorek? Takie rzeczy to nie w nc+! Poczekaj spokojnie bez nerwów. Może jutro albo w czwartek zobaczysz wpłatę. Młyny nc+ mielą spokojnie i powoli.
          Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Ja to się zastanawiam gdzie Oni te środki przesyłają dalej do zaksięgowania bo nawet do głónwej centrali we Francji byłoby szybciej.

Komentarz

A ile zazwyczaj czekacie jak zostanie zaksięgowane? Płacicie przez ICA, przelewem czy na poczcie?

Komentarz

bramka przez ICA uruchamia na ogol sygnal, jak nie to po telefonie od reki

przelewu/poczta 7-10dni

Komentarz

Jaki sygnał? Pamiętam, że po dokonaniu przelewu przez te e-CARD na ICA pisało "pomyślnie" czy coś takiego

Komentarz

mniej wiecej tak samo zostalo, sygnal znaczy przesylane uprawnienia do odbioru przez satelite

Komentarz

Zaksięgowali! ;)

Komentarz

Czasami zdarzaja sie bledy systemu i wogole..

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+