Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

24 Konferencja !! Czym zaskoczy Nowa Generacja ...?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• 24 Konferencja !! Czym zaskoczy Nowa Generacja ...?

Jak w temacie ............czym zaskocza , moze jakies konkretne kanaly ? uslugi ? czy nastepna klapa ?
    TURBO

re

Chciałbym bardzo abyśmy mogli zadać kilka pytań Panu Sojce do których ustosunkował by się na następnej konferencji . Ja mam wiele pytań ale jedno które chciałbym zadać jest następujące:

Kiedy wreszcie poprawi się jakość nadawanych programów w N - prócz kilku kanałów w HD jakość pozostałych 90% programów jest po prostu katastrofalna.

Komentarz

Nie ma co się nastrajać pozytywnie, bo lepiej chyba być pozytywnie rozstrojonym.
      Pamiętacie zawód jaki większość z nas miała zaszczyt odczuć po majowej konferencji?
      Jedynym czynnikiem, który przemawia za tym, że 24 pażdziernika b.r. może być lepiej jak w maju jest fakt, że na jesień wchodzi zdecydowanie więcej kanałów na polski rynek. Zresztą jest ich trochę do zgarnięcia.
      Pytanie tylko czy nadawcy tych kanałów będą chcieli iść do N by oglądało ich góra 250-280 tyś. abonentów a nie ponad milion w CP czy nie cały milion w Cyfrze. Mowa tu oczywiście o prawach na wyłączność, bo te ostatnio sa w modzie.
      Chciałbym tylko aby wzbogacili pakiet Hity Filmowe, który co jak co ale na obecną chwilę wygląda katastrofalnie i musimy mieć na uwadze, że będzie wyglądał jeszcze bardziej 1 stycznia 2008 kiedy zakodują Cinemaxy.
      Wydaje mi się, że Pan Sojka ma to na uwadze i wrzuci na jesień jakieś kanały filmowe do tego marnego pakietu. A tu możliwości jest trochę:
      Filmbox, NonstopKino, NonstopKinoHd niebawem ma wystartować, Movies24,
      TVP Film, 13Street, SciFi Cannel, UniversalChannel.
      Manio - Nka- Full -Turbo 500gb
      Cyfra Plus - Canal Plus-Start- Sagemcom

Komentarz

zapewne mile nas zaskoczy kolejna podwyzka ;)

Komentarz

do Administratorów

Szanowna Pani Aniu and company. Jak Pani zauważyła obecny schemat prowadzenia konferencji nie jest do końca akceptowany przez forumowiczów. Czy jest Pani w jakikolwiek sposób w stanie wpłynąć na Pana Prezesa Sojkę aby oprócz pięknego opowiadania był łaskaw odpowiedzieć na kilka pytań forumowiczów. Istnienie tego forum jest jakoś dziwnie dyskryminowane przez władze N a nawet jak wyczytałem w kilku wątkach infolinia N twierdzi że forum wszyscy kłamią Jeżeli Prezes Sojka nie chce odpowiadać na pytania forumowiczów to proszę mi wyjaśnić zasadność istnienia tego forum. Moim zdaniem jak na razie obowiązuje zasada my swoje - wy swoje. Niestety wasz bezkrycytyzm wobec własnych działań może zostać szybko zweryfikowany. Niedługo kończą sie umowy tych właśnie, którzy byli największymi entuzjastami N i są z Wami od początku. Oczywiście marketing działa i proponujecie dla stałych abonentów promocję przedłużającą umowy o kolejne miesiące ale myślę że nie wielu się na to nabierze. Może należy w końcu zrobić konferencję z prawdziwego zdarzenia i wysłuchać paru uwag, spostrzeżeń a nawet słów krytyki aby w przyszłości było lepiej. Pzdr

Komentarz

t rex - a dlaczego nie zgosiłeś się jako uczestnik konferencji - wyjaśniłbyś osobiście
            ITI 2850 ST

Komentarz

Hmm, po konferencji, o czym pewnie niewiele osób wie, odbywa się jeszcze jakby druga konferencja, już w centrum prasowym, gdzie zjawiają się dziennikarze i przepytują Sojkę i gości konferencji. I w zasadzie wtedy bardzo często padają pytania także na tym forum zadawane.

Komentarz

napisał(a) peterpeter Zobacz post
                t rex - a dlaczego nie zgosiłeś się jako uczestnik konferencji - wyjaśniłbyś osobiście
                zgłosiłem się czekam na odpowiedź co jednak nic nie zmienia gdyż byłem już na dwóch konferencjach i prócz słuchania prezesa sojki im klaskania nic nie można zrobić

Komentarz

czyli odpowiedziałeś sam sobie na pytanie
                  jak Ty nie zapytasz - nikt tego za Ciebie nie zrobi
                  ITI 2850 ST

Komentarz

Bartek. A gdzie mozna znależć te spotkania z dziennikarzami.? Ciekawym co oni tam wygaduja.

Komentarz

Poszukaj na forum hdtv.com.pl, generalnie nie wnoszą raczej czegoś, co nie wiemy, ale rozjaśniają pewne sytuacje

Komentarz

dla mnie wystarczyło by np. tv4 i jakiś sportowy (BYLE BEZ PODWYŻEK!)
                        Sony Bravia+nBox+Sport i moto+Style moda muzyka+info i rozrywka

Komentarz

N-Konferecja

Nastepne obiecanki.
                          Sharp Aquos lc-43ui7552e 4K
                          abonent od 25-10-2006
                          ULTRABOX+ 4K

Komentarz

Tv4, Polsat.
                            Pakiet Hbo od nowego roku
                            Jakiś dobry kanał filmowy w hd.
                            Zapowiedź MTV HD
                            O multiromie chyba można zapomnieć i sportowego kanału raczej też nie dadzą lepiej jakby jakieś porządne prawa kupili.
                            nbox
                            Wszystkie pakiety do 31.01.09

Philips prv hd
                            pakiet podstawowy + canal + HD + 3xHD

PHILIPS 32PFL3312/10
                            ONKYO TX-SR304E
                            ONKYO DV-SP404E
                            PS2 slim

Komentarz

Ciekawe ???

napisał(a) t_rex_ Zobacz post
                              Szanowna Pani Aniu and company. Jak Pani zauważyła obecny schemat prowadzenia konferencji nie jest do końca akceptowany przez forumowiczów. Czy jest Pani w jakikolwiek sposób w stanie wpłynąć na Pana Prezesa Sojkę aby oprócz pięknego opowiadania był łaskaw odpowiedzieć na kilka pytań forumowiczów. Istnienie tego forum jest jakoś dziwnie dyskryminowane przez władze N a nawet jak wyczytałem w kilku wątkach infolinia N twierdzi że forum wszyscy kłamią Jeżeli Prezes Sojka nie chce odpowiadać na pytania forumowiczów to proszę mi wyjaśnić zasadność istnienia tego forum. Moim zdaniem jak na razie obowiązuje zasada my swoje - wy swoje. Niestety wasz bezkrycytyzm wobec własnych działań może zostać szybko zweryfikowany. Niedługo kończą sie umowy tych właśnie, którzy byli największymi entuzjastami N i są z Wami od początku. Oczywiście marketing działa i proponujecie dla stałych abonentów promocję przedłużającą umowy o kolejne miesiące ale myślę że nie wielu się na to nabierze. Może należy w końcu zrobić konferencję z prawdziwego zdarzenia i wysłuchać paru uwag, spostrzeżeń a nawet słów krytyki aby w przyszłości było lepiej. Pzdr

Przepraszam kolegę, ale miałem zamiar napisać kilka słów, które dręczą mnie od dawna, a tu proszę już nie muszę pisać.
                              Zgadzam się z każdym napisanym słowem i popieram w całości apel kolegi.
                              Mam nadzieję, że mi wybaczy cytowanie jego słów, ale nic dodać, nic ująć. Brawo.

Pełen pakiet + VOD.....umowa kończy się za trzy miesiące.
                              Pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+