Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SZYBKI SPOSÓB NA UTRATĘ STAŁEGO KLIENTA

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• SZYBKI SPOSÓB NA UTRATĘ STAŁEGO KLIENTA

WITAM SERDECZNIE!!!!! Jestem nowym użytkownikiem na forum, więc jeśli temat taki już istnieje to przepraszam za moja niewiedzę- ale jak na razie nie mogę się tu odnaleźć.
    Mam problem z dekoderem HDTV recorder (250GB). Kłopot z dekoderem nie jest tu kluczowy , ale krótko opiszę jego awarię. Jestem klientem platformy n od 3 lat.W październiku 2012 roku, postanowiłem z żoną podpisać kolejną umowę na okres 1 roku. Dokonaliśmy wyboru ww. dekodera . W dniu 20.02.2013r. nasz dekoder uległ awarii, pojawił się komunikat "TEST", wykonała się aktualizacja oprogramowania,no i nastąpił koniec jego działania, cały czas się resetuje i wyłącza. Udaliśmy się do Punktu serwisowego, pracownik tego punktu stwierdził, że faktycznie dekoder uległ awarii i należy go wymienić. no i tu zaczął się problem. stwierdził, że nie posiada takiego na wymianę. Mogę jedynie udać się (oczywiście na własny koszt) do najbliższych punktów serwisowych, oddalonych od mojej miejsc. o średnio 30 i 50 km i wymienić urządzenie. po 2 dniach dodzwonienia się do BOK konsultant stwierdził iż skontaktuje się ze mną 21.02 lub 23.02 celem próby rozwiązania tego problemu. no i tak jak się spodziewałem, cisza, telefonu z BOK nie ma do dziś. Napisana reklamacja w formie e-mail do dziś bez odzewu. Tak że już kolejny -4 dzień jestem bez tv. awaria urządzenia nie leży po mojej stronie a usługodawca ma to daleko gdzieś. totalny brak zainteresowania klientem. na szczęście za niespełna 6 mies. kończy mi się umowa i na pewno podziękuje za współprace i zmieniam usługodawcę. Żenada- 21 wiek!!!!!!!!pozdrawiam

Po pierwsze daty ci sie nie zgadzaja wiec lepiej jak chcesz pisac takie historie to przygotuj sobie dobra wersje wydarzen, a po drugie to rozwiazanie juz dawno miales podane - dekoder mozesz wymienic w odpowiednim punkcie serwisowym od reki, wiec nie wiem po co czekasz na jakis telefon z BOK? Co konsultant ma Ci przez telefon naprawic dekoder czy o co chodzi?

Komentarz

to fakt ,pomyliłem daty.(nie 6 mies. a 8)ale chyba nie o to w tym wszystkim chodzi. mam zasuwać 50 km do najbliższego punktu ? to jest jakies nieporozumienie, raczej wymiana awaryjnego urzadzenia powinna nastąpić w najbliższym punkcie, a tak niestety nie jest. a po_ 2 logiczne jest że konsultant telepatycznie nie naprawi mi urządzenia. i powtarzam, ja nie oczekuje zbawienia w postaci tel. z BOK tylko samego faktu zainteresowania. a nie olewatorskie podejście do klienta. w przypadku kiedy kończyła mi się poprzednia umowa miałem dziennie po kilka tel z bok, a teraz kiedy czlowiek potrzebuje pomocy, dostaje większe rachunki za próby poł. z bok !!! tv nie masz i opłacasz abonament, dodam tylko że nie w moim interesie leży zapewnienie odp. liczby dekoderów na wymiane w punkt.serwioswych.

Komentarz

przeprowadz się do większego miasta to nie będzie problemów z wymianą.a n robi sobie jaja bo wymiana dekoderów powinna być u sołtysa w każdej wsi.ach ta niedobra n-ka.
        superpremium(extra,8 canal+, vod canal +,hbo,cinemax,nc + go ) multiroom premiom 99 zł na 2 lata

Komentarz

60 tys. miasto jest za małe?

Komentarz

napisał(a) konrado1234 Zobacz post
            to fakt ,pomyliłem daty.(nie 6 mies. a 8)ale chyba nie o to w tym wszystkim chodzi. mam zasuwać 50 km do najbliższego punktu ? to jest jakies nieporozumienie, raczej wymiana awaryjnego urzadzenia powinna nastąpić w najbliższym punkcie, a tak niestety nie jest. a po_ 2 logiczne jest że konsultant telepatycznie nie naprawi mi urządzenia. i powtarzam, ja nie oczekuje zbawienia w postaci tel. z BOK tylko samego faktu zainteresowania. a nie olewatorskie podejście do klienta. w przypadku kiedy kończyła mi się poprzednia umowa miałem dziennie po kilka tel z bok, a teraz kiedy czlowiek potrzebuje pomocy, dostaje większe rachunki za próby poł. z bok !!! tv nie masz i opłacasz abonament, dodam tylko że nie w moim interesie leży zapewnienie odp. liczby dekoderów na wymiane w punkt.serwioswych.
            Nie chodzilo mi o ilosc miesiecy do konca umowy. A co ci ma konsultant pomoc przez telefon ? Ma ci podac adres gdzie masz jechac wymienic dekoder? Zacznij logicznie myslec i dzialac zamiast wylewac bezsensowne zale na forum bo od tego dekoder sam ci sie nie naprawi. Nic nie poradzisz na to ze nie masz punktu serwisowego w swoim miescie, wiec musisz go dostarczyc do pierwszego lepszego najblizej ciebie i tyle. Gdybys pomyslal i posluchal pierwszej rady ktora dostales juz dawno bys mial sprawny dekoder w domu.

Komentarz

"danielqs" -punkt serwisowy znajduje się w moim miescie, ale jak ustaliłem do połowy marca w ogóle nie będą mieli jakichkolwiek dekoderów na wymiane. ponad to problem z zaopatrzeniem w dekodery co niektórych punkt.serw. nie dotyczy tylko tego w moim miejscu zam.

Komentarz

Nie rozumiem dlaczego się pieklisz, przecież już Cię mają. Klientem dopiero będziesz jak sie umowa będzie kończyła. Ja jestem klientem od samego początku i też mi "kopa zasadzili".

Komentarz

"alz"- widzę, że chociaż jeden użytkownik wie jak jest.

Komentarz

i po co było czekać te dwa dni.trzeba było poprosić od razu w tamtym punkcie o numery telefonów do najbliższych punktów.zadzwonić żeby mieć pewność że mają dekoder na wymiane i jechać.30 km to nie tragedia ale jak by się okazało że tam też nie mają to dopiero byś się wk.....tak że dzwoń do najbliższych punktów żeby się upewnić że mają. dekoder pod pache i oglądasz .nikt nie przyjedzie żeby ci wymienić dekoder.
                    superpremium(extra,8 canal+, vod canal +,hbo,cinemax,nc + go ) multiroom premiom 99 zł na 2 lata

Komentarz

Dlaczego poniewieracie klinta?
                      Zapłacił za aktywację dekodera, nie jest on jego własnością i obowiazek wywiązania z umowy polega na dostawcy usług. Jako przykład mozna tutaj przedstawić Netię. Kurier dostarcza sprzęt i odbiera uszkodzony za friko. Właśnie n ka ma postkomunistyczny zamordystyczny regulamin i tak jak zresztą z innymi regulaminami bywa o niuansach i pułapkach dowiadujemy się dopiero jak sami doświadczymy kłopotów. Niestety regulamin zabezpiecza tylko interesy dostawcy usług a klientem stajemy się ( i wyborcami) tylko jak się kończy umowa.

Komentarz

Napisz na doradca@n.pl i można załatwić wymianę przez kuriera.
                        17.08.11-30.09.12 WR+ nPremium
                        1.09.12 Mini full+MRS 89 zł
                        1.06.13 Silver+6C+ HBO + MRS 79 zł
                        1.06.14 Co wyżej za średnią 65 zł
                        ADB 2850st
                        CLRA 500 GB
                        ITI 5800S

Komentarz

napisał(a) arturbr Zobacz post
                          przeprowadz się do większego miasta to nie będzie problemów z wymianą.a n robi sobie jaja bo wymiana dekoderów powinna być u sołtysa w każdej wsi.ach ta niedobra n-ka.
                          Nie każdy ma szczęście mieszkać tak jak ty w wielkiej metropolii, chociaż podejrzewam, że z bucików trochę słomy ci wyłazi.

Komentarz

napisał(a) endi639 Zobacz post
                            Nie każdy ma szczęście mieszkać tak jak ty w wielkiej metropolii, chociaż podejrzewam, że z bucików trochę słomy ci wyłazi.
                            urodziłem się w Lublinie i tam mieszkałem przez ponad 30 lat.nie uważam że jest to wielka mrtropolia ale dość spore miasto.co do słomy to myśle że każdemu troche wyłazi.obecnie mieszkam w Belgi od kilkunastu lat i też mi padł dekoder.1500 km i dałem sobie rade bez płaczu i lamentu.czy ten człowiek chce oglądać jak najszybciej telewizje czy czeka na telefon z przeprosinami za zaistniałą sytuacje.a może ma napisać reklamacje i czekać mieśiąc na odpowiedż.może mu kurier przywiezie ale kiedy....

Komentarz

po co komu wiedzieć jaki masz tv ,kino czy blueray.tu dopiero wychodzi z butów wiesz co.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+