Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nagła utrata jakości

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nagła utrata jakości

od pewnego czasu codzienie na wieczór w nieoczekiwanych okolicznościach ginie mi jakość sygnału , niewiem czym to jest spowodowane ,

n-ko moze jakaś aktualizacja oprogramowania ? lub coś

napisał(a) kamilw29 Zobacz post
    od pewnego czasu codzienie na wieczór w nieoczekiwanych okolicznościach ginie mi jakość sygnału , niewiem czym to jest spowodowane ,

n-ko moze jakaś aktualizacja oprogramowania ? lub coś
    No u mnie i u sąsiada to samo. Co prawda jedne kanały mają jakość 100% a np. TVP 1, TVP 2, TVN jakoś 0% Próbowałem dodzwonić się do BOK, ale też nie mogę. Wyskakuje błąd w połączeniu. No i chyba sobie meczyku dziś nie obejrzę, tym bardziej że Skrzyczne a więc DVB-T wyłączone.
    Canal+ Platinum + Multiroom Premium + USB Stick
    PL - MUX 1, MUX 2, MUX 3
    CZ - MUX 1, MUX 2, MUX 3
    SK - MUX 2

Komentarz

napisał(a) Rojack Zobacz post
      No u mnie i u sąsiada to samo. Co prawda jedne kanały mają jakość 100% a np. TVP 1, TVP 2, TVN jakoś 0% Próbowałem dodzwonić się do BOK, ale też nie mogę. Wyskakuje błąd w połączeniu. No i chyba sobie meczyku dziś nie obejrzę, tym bardziej że Skrzyczne a więc DVB-T wyłączone.
      W chwili obecnej występują intensywne opady deszczu w okolicach Warszawy, może to mieć wpływ na odbiór kanałow.

Komentarz

Potwierdzam ten sam problem u mnie !

Komentarz

napisał(a) Rojack Zobacz post
          Dzwoniłem do BOK i jest nawałnica nad warszawa i nie dociera sygnał na satelite.
          Pozdro All

Z "N" od 2007 roku - z małymi przerwami

Komentarz

No niestety, deszcz za duży nawet dla wielkich uplinkowych anten .

Komentarz

napisał(a) lukasu22 Zobacz post
              Dzwoniłem do BOK i jest nawałnica nad warszawa i nie dociera sygnał na satelite.
              Dzięki za informację.
              Canal+ Platinum + Multiroom Premium + USB Stick
              PL - MUX 1, MUX 2, MUX 3
              CZ - MUX 1, MUX 2, MUX 3
              SK - MUX 2

Komentarz

napisał(a) pat Zobacz post
                No niestety, deszcz za duży nawet dla wielkich uplinkowych anten .
                Brak lub przeszkody w wysyłce sygnału z Warszawy = zero sygnału u mnie? Myślałem, że będę miał po prostu czarny ekran i normalną siłę sygnału.

Komentarz

Jeśli nic nie idzie z uplinku na satelitę to siłą rzeczy z tego transpondera nic nie złapiesz ;). Zresztą, TVP już wróciły.

Komentarz

ufffffffff a juz myslalem ze konwenter do wymiany ;)

Komentarz

A ja mam taką sytuację że:

Siłę mam na poziomie 87% Jakość na poziomie 100 % ... Jak tylko pojawią się gęste chmury jakość na TVN HD spada do 0% , czasem działa jeszcze TVP 1 czy TVN 24 ... Dziwi mnie to , bo nigdy tak nie było ... Przed chwilą nad Poznaniem ( Winogrady ) padał gęsty deszcz i co się stało jakość poszybowała do 0 , a w miarę słabnięcia opadu sukcesywne wzrastała do 100 % ... Czy to wina konwertera ? Bo jak mniemam antena skoro pokazuje 100 % to jest dobrze wyregulowana ?
                      Panasonic 42ST30E
                      BOX+ New 2851s
                      Comfort + i HBO

Komentarz

napisał(a) stonka Zobacz post
                        A ja mam taką sytuację że:

Siłę mam na poziomie 87% Jakość na poziomie 100 % ... Jak tylko pojawią się gęste chmury jakość na TVN HD spada do 0% , czasem działa jeszcze TVP 1 czy TVN 24 ... Dziwi mnie to , bo nigdy tak nie było ... Przed chwilą nad Poznaniem ( Winogrady ) padał gęsty deszcz i co się stało jakość poszybowała do 0 , a w miarę słabnięcia opadu sukcesywne wzrastała do 100 % ... Czy to wina konwertera ? Bo jak mniemam antena skoro pokazuje 100 % to jest dobrze wyregulowana ?
                        Jeśli chodzi Ci o dzisiaj to nad Warszawą przeszła ulewa uniemożliwiająca właściwy przesył z ziemi na satelitę. U mnie w ogóle nie padało, a też na krótko część kanałów zniknęła.

Komentarz

U mnie kablówka nie dawała rady w ten deszcz, a co dopiero mówić o sat .

Komentarz

napisał(a) vieslav Zobacz post
                            U mnie kablówka nie dawała rady w ten deszcz, a co dopiero mówić o sat .
                            Kablówka wszystkie kanały też pobiera z kilku satelitów.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
                              Kablówka wszystkie kanały też pobiera z kilku satelitów.
                              Ale używa podejrzewam kolosów anten a nie małych piczek jak większość z nas

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+