Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czas realizacji zamówienia złożonego przez telefon lub www?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) anna_g Zobacz post
    Jak na drugi post też nieźle (a nawet jeszcze lepiej)
    przepraszam urazonych, normalnie taki nie jestem, ale wkurza mnie takie glupie czepianie sie. Ewidentnie N nie gra uczciwie z klientami (przyszlymi klientami), w takiej sytuacji trudno o ich usprawiedliwienie, bo tu nie chodzi tylko o pewna umowe, ktora nie zostala dotrzymana, ale tez o gorsze warunki promocji dla mnie.

K.

Komentarz

Panowie "Ci " co czekają już długo i dalej kuriera nie ma proponuję Wam ze jak kurier przyjedzie powiedzieć mu DO WIDZENIA I za jakiś czas wziąść nową umowę będą lepsze oferty promocje w N poczekajcie jeszcze parę dni WARTO
      Żona domaga się jakiegoś kanału
      kobiecego w pakiecie
      "Informacie i rozrywka"

Dość cenzury na tym FORUM

Komentarz

chyba co raz częściej "n"-ce to się zdarza,
        wczoraj opisałem podobny problem TUTAJ - tylko ile dni to już trwa!
        ... absurdalność daje się wyrazić tylko za pomocą humoru ...

Komentarz

dzisiaj mija 7 dzień od złożenia zamowienia... ja jeszcze nie dostałem żadnego maila że paczka zostala przekazana firmie kurierskiej, ja tylko dostałem maila z prosbą o potwierdzenie. Chciałem zadzwonic do nich i sie spytać co oni tam robią, ale kilka razy próbowałem i nie dodzwoniłem sie przez te kilka ostatnich dni. Doda, że przez ostatnie 3 dni dzwonie co dziennie... Żal

Komentarz

Zamowienie zlozylem w poniedzialek.. niby mija tylko 5 dni, ale czytajac o Waszych czasach oczekiwania na zamowienie, chcialem sprawdzic czy w ogole moje zamowienie 'online' zostalo zarejestrowane w ich systemie informatycznym. Sprobowalem zarejestrowac sie na IDENTYCZNE dane jak poprzednio, rejestracja przebiegla bez problemow, na ten sam PESEL i ten sam ADRES EMAIL, przyszedl tez drugi mail z prosba o potwierdzenie zamowienia.
            Wniosek: albo moje poprzednie zamowienie w ogole nie 'weszlo' albo system ifnormatyczny maja na poziomie czasu realizacji zamowien online... Zaczynam sie powoli zniechecac....

Komentarz

napisał(a) eubie Zobacz post
              Zamowienie zlozylem w poniedzialek.. niby mija tylko 5 dni, ale czytajac o Waszych czasach oczekiwania na zamowienie, chcialem sprawdzic czy w ogole moje zamowienie 'online' zostalo zarejestrowane w ich systemie informatycznym. Sprobowalem zarejestrowac sie na IDENTYCZNE dane jak poprzednio, rejestracja przebiegla bez problemow, na ten sam PESEL i ten sam ADRES EMAIL, przyszedl tez drugi mail z prosba o potwierdzenie zamowienia.
              Wniosek: albo moje poprzednie zamowienie w ogole nie 'weszlo' albo system ifnormatyczny maja na poziomie czasu realizacji zamowien online... Zaczynam sie powoli zniechecac....
              Ja tez zlozylem zamowienie w poniedzialek i recordera jak niebylo tak niema ...
              A jak sprawdzic to zamowienie ... gdzie sie to rejestruje

Komentarz

Czekam od 28 października

I z tego co wiem jest wielu, którzy czekają dłużej. Dzwoniłem kilka razy, ale zawsze kończy się na obiecankach, więc dałem sobie od jakiegoś tygodnia już z tym spokój.

Przyjedzie kurier to spoko, jeśli nie to też mnie to nie wzruszy jakoś szczególnie.
                Przesyłkę przyjmę, bądź nie, w zależności od humoru w danym dniu.

Komentarz

wie ktos czy mozna sprawdzic na necie czy nbox rec zostal juz wyslany bo slyszalem ze niektorzy musieli jeszcze raz spisywac umowe bo stara gdzies ginela przez ta awarie ( ja zamawialem w poniedzialek ).... a do bok'u niechce dzwonic bo sie dlugo czeka

Komentarz

napisał(a) hejol Zobacz post
                    Panowie "Ci " co czekają już długo i dalej kuriera nie ma proponuję Wam ze jak kurier przyjedzie powiedzieć mu DO WIDZENIA I za jakiś czas wziąść nową umowę będą lepsze oferty promocje w N poczekajcie jeszcze parę dni WARTO
                    To są pewne informacje???

Komentarz

na 100% a nawet 200% będą nowe promocje i tylko kwestia czasu,Ja bym poczekał
                      Żona domaga się jakiegoś kanału
                      kobiecego w pakiecie
                      "Informacie i rozrywka"

Dość cenzury na tym FORUM

Komentarz

Jeszcze w szkole nie przerabialiście, że więcej jak 100% być nie może?
                        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Kiedy powrót The Office ?

Komentarz

napisał(a) silvel2 Zobacz post
                          Czekam od 28 października
                          I z tego co wiem jest wielu, którzy czekają dłużej. Dzwoniłem kilka razy, ale zawsze kończy się na obiecankach, więc dałem sobie od jakiegoś tygodnia już z tym spokój.
                          Przyjedzie kurier to spoko, jeśli nie to też mnie to nie wzruszy jakoś szczególnie.
                          Przesyłkę przyjmę, bądź nie, w zależności od humoru w danym dniu.
                          ja czekam od 29 jak nie bedzie do konca miesiaca to moze przejade sie do punktu sprzedaży chociaz mam do nich okolo 60 km w ta i spowrotem no i umowa dluzsza o 3 miesiace no ale moze na swieta bedzie co poogladac

pozdrawiam oczekujacych

BTW: czy aktywacje dekodera moga w punkcie od razu przeprowadzic ?!

Komentarz

napisał(a) hejol Zobacz post
                            na 100% a nawet 200% będą nowe promocje i tylko kwestia czasu,Ja bym poczekał
                            na wiosnę będą jeszcze lepsze, a w 2011 to już ameryka panie

Komentarz

napisał(a) jupi Zobacz post
                              ja czekam od 29 jak nie bedzie do konca miesiaca to moze przejade sie do punktu sprzedaży chociaz mam do nich okolo 60 km w ta i spowrotem no i umowa dluzsza o 3 miesiace no ale moze na swieta bedzie co poogladac

pozdrawiam oczekujacych

BTW: czy aktywacje dekodera moga w punkcie od razu przeprowadzic ?!
                              15mcy bez promocji, z promocja w punkcie 24mce...

Komentarz

napisał(a) Uryn Zobacz post
                                Jeszcze w szkole nie przerabialiście, że więcej jak 100% być nie może?
                                Może kiedyś się dowiesz, że może być np. 300% lub 500% (ale musisz więcej czasu przeznaczyć na naukę, zamiast marnować czas na siedzenie na forum). Ze względu na twój wiek nie dziwię się co piszesz, ale przed napisaniem zastanów się od czasu do czasu (inaczej za 20 lat będziesz pisał podobne głupoty).
                                Ostatni raz edytowany przez andreas2008; 2008-11-16, 00:01.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+