Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czas realizacji zamówienia złożonego przez telefon lub www?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• I wreszcie po jedenastu dniach roboczych oczekiwania dostałem telefon od kuriera że ma przesyłke dla mnie. Pan przyjechał do mnie o umówionej godzine formalności trwały dosłownie pare minut.
    MINUS nie wiem z czyjej winy ale jest, a mianowicie uszkodzone pudełko od anteny dosłownie dziura że gdyby nie folia to możnaby ręke włożyć. Na szczęście antena cała.
    Niby wszystko ładnie no ale jak przyszło do aktywacji to masakra. 3 połączenia po 20 pare minut. I niby wszystko z automatu ale i tak mam czekać na konsultanta.
    N zaświeciło po około godzinie od aktywacji.

Nie zmienie natomiast zdania co do obsługi klienta. Generalnie N ma nad czym pracować.
    Moja rada jest taka jak macie dzwonić do BOK w sprawie przesyłki to najwcześniej po 5 dniach oczekiwania.
    I jeszcze jedno otwierajcie paczki przy kurierze żeby potem nie było niemiłych niespodzianek.

Komentarz

• No ja zamówiłem telefonicznie dwa tygodnie temu (po nieudanej próbie zamowienia przez internet dzień wcześniej). Standardowo godzina czekania, pół godziny zamawiania. Wszystko się udało, kobita powiedziała, że ok 7 dni roboczych, ale może sie wydłużyć o dwa-trzy dni.
      No to odczekałem 10 dni roboczych i dzwonię, żeby sie dowiedziec o status zamówienia - bo to coraz bliżej Świąt. No i właśnie przed chwilą się okazało, że mojego zamówienia w ogóle w systemie nie ma!! Pani jest 'bardzo przykro', ale nic nie moze zrobic.

Także pięknie.
      N-ce gratulujemy systemu komputerowego i wykwalifikowanych konsultantów.
      Rada dla Pań w callcentre - na koniec zamówienia klikamy 'OK' nie 'Anuluj'

Komentarz

• nie! nie! nie! Firma OPEK już mnie powala na kolana poprostu. Jak wcześniej pisałem, wczoraj w BOK dostałem numer listu przewozowego, zadzwonilem do OPEK i babka mi powiedziala, że nie ma takiej paczki u nich. Wiec dzwonie dzis bo moze wczoraj jeszcze nie wprowadzili do systemu. Od 8:00 dzwonie na ten sam numer co wczoraj. Raz numer zajęty, a jak "szedł" sygnał to nie odbierali. O Około 9:30 (pewnie wypyli kawe) odebrała ta sama Pani co wczoraj(tak sądzę po głosie) i mówi że źle sie dodzwoniłem (ocb??) i dała mi jakiś inny numer którego wcześniej nie miałe. Wiec dzwonie, dzwonie, dzwonie pół godziny, już mi ręka zdrętwiała więc CenzurA rzuciłem słuchawkę. Mam dość!

Komentarz

• napisał(a) kamilciu45 Zobacz post
          nie! nie! nie! Firma OPEK już mnie powala na kolana poprostu. Jak wcześniej pisałem, wczoraj w BOK dostałem numer listu przewozowego, zadzwonilem do OPEK i babka mi powiedziala, że nie ma takiej paczki u nich. Wiec dzwonie dzis bo moze wczoraj jeszcze nie wprowadzili do systemu. Od 8:00 dzwonie na ten sam numer co wczoraj. Raz numer zajęty, a jak "szedł" sygnał to nie odbierali. O Około 9:30 (pewnie wypyli kawe) odebrała ta sama Pani co wczoraj(tak sądzę po głosie) i mówi że źle sie dodzwoniłem (ocb??) i dała mi jakiś inny numer którego wcześniej nie miałe. Wiec dzwonie, dzwonie, dzwonie pół godziny, już mi ręka zdrętwiała więc CenzurA rzuciłem słuchawkę. Mam dość!
          Bo to jest firma OPEK . N-ka ją wybrała bo byli pewnie najtańsi. Opinie o tej firmie można sobie przeczytać w internecie - i nie są one pochlebne. Ja osobiście zamawiałem przez internet czaszę sat triax i niestety przyszła do mnie wypchnięta w drugą stronę (tak jakgdyby ktoś po niej skakał, albo na siłę kolanem wypchnął). Na szczęście sprzedawca za free przesłał mi nowy egzemplarz inną firmą kurierską.

Komentarz

• Witam wszystkich użytkowników

Czytałem wasze wypowiedzi w tym temacie i straciłem nadzieję, że dostanę paczkę przed świętami. Bardzo mi na ty nie zależy, gdyż mam cyfrę (z której rezygnuję, mam nadzieję że słusznie). Lecz jakie było moje zdziwienie jak zadzwonił do mnie kurier z wiadomością, że ma dla mnie przesyłkę. Dla ścisłości dodam że zamówiłem 16.12, czyli czekam dopiero 3 dzień.
            Ma przyjechać wieczorem, zobaczymy.

Komentarz

• nie zawsze należy ślepo wierzyć w to, co piszą inni, tym bardziej, że jest tu również wielu takich, którym przesyłka przyszła w ciągu kilku dni.

Komentarz

• Zamawiałem 4.12
                miała być na urodziny (dzisiaj) ale okazało się że "ktoś gdzieś zgubił przesyłkę",
                Sporządziliśmy nowe zamówienie i ma być przed świętami .. mam nadzieje że nie będe musiał oglądać po raz 15 Kevina samego
                Kolega, który zamawiał 3.12 już od tygodnia się cieszy z n-ki.
                No cóż znowu sprawdziło się moje powiedzenie że jak coś się ma pos**ć to zawsze na mnie.

Pozdrawiam i czekam na mojego Box-a
                ############################
                #"Mam smoka i nie zawaham się go użyć"#
                ############################

Komentarz

• Więc tak. Kurier dzisiaj przywiozl paczke lecz - dla mnie ok lecz lecz dla N nie ok. Ale nie wchodzac w szczegoly paczka dostaczona po 7 dniach roboczych. Jutro instalacja anteny, wiec opisze jak tro wygladalo u mnie.p ozdro

Komentarz

Więc tak. Kurier dzisiaj przywiozl paczke lecz - dla mnie ok lecz lecz dla N nie ok.
                    Co chciałeś przez to powiedzieć?

Jutro instalacja anteny, wiec opisze jak tro wygladalo u mnie.p ozdro
                    powodzenia

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post
                      Co chciałeś przez to powiedzieć?

powodzenia
                      Przyjechał kurier niechcial nawet dowodu mojego, wzial 60 zl za antene, podpisa mu tylko strzelilem i pojechal. Mi tam lotto bo dokumenty mialem lecz gdyby ktos chcial "szachrajstwo" zrobic?

Komentarz

lecz gdyby ktos chcial "szachrajstwo" zrobic?
                        To koszty tego szachrajstwa poniósł byś i tak Ty umowa jest na Ciebie po co kurier ma cię legitymować ? podejrzewam że nawet nie ma prawa tego zrobić - dostarcza przesyłkę pod wskazany adres i tyle

btw: podłączyłeś? oglądasz? opisz nam swoje wrażenia
                        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                          To koszty tego szachrajstwa poniósł byś i tak Ty umowa jest na Ciebie po co kurier ma cię legitymować ? podejrzewam że nawet nie ma prawa tego zrobić - dostarcza przesyłkę pod wskazany adres i tyle

btw: podłączyłeś? oglądasz? opisz nam swoje wrażenia
                          Na opakowaniu każdego nbox przesyłanego kurierem jest foliowa koperta a w niej dokładna instrukcja dla kuiera co ma zrobić.
                          Kurier podobnie jak listonosz ma obowiązek sprawdzić tożsamość osoby której przekazuje przesyłki. ponieważ przekazanie przesyłki odbywa się za pokwitowaniem a przekazujący musi wiedzieć czy nie następuje fałszerstwo, takie działanie reguluje prawo.Są różne życiowe przypadki, małżonkowie w separacji itp.
                          Ostatni raz edytowany przez netN; 2008-12-20, 11:34.
                          Pozdrawiam

Komentarz

• ale umowe do podpisania powinien przywieźć
                            ITI 2850 ST

Komentarz

• Mnie nie było w domu jak kurier przywiózł paczkę, odebrała żona ale nie wiem czy ją "legitymował"
                              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Kurier jednak był słowny i przyjechał
                                Jak dla mnie przygoda z N zaczyna się bardzo dobrze (wtorek zamówienie- piątek nbox w domu).
                                W związku z kiepską pogodą podłącze raczej na antenie cyfry.
                                Pani na infolinii prosiła żeby na wizytę kuriera przygotować ksero dokumentów, lecz na szczęście dla mnie kurier nie był "dokładny"

Pozdrawiam
                                Ostatni raz edytowany przez kat; 2008-12-20, 10:17.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+