Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

2 PAKIETY koniec umowy . PROMOCJA ?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• 2 PAKIETY koniec umowy . PROMOCJA ?

Witam ! czy N proponuje cos takim abonentom aby zostali w N na kolejne miesiace ? mysle ze duzo osob jest zainteresowanych ......
    TURBO

Zaproponuja Ci nic. Prawdopodobnie przełacza ci umowe na czas nie określony ale możesz wziąśc promocje dla stałych abonentów. Na www.n.pl znajdziesz warunki umowy Sam z niej skorzystałem jest oki. Tylko jeden waruneki musisz mieć aktyne 3 płatne pakiety
    Universe + , Multiroom Standard HD

Komentarz

Poczytaj sobie http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=7465 . Mnie kończy się umowa za 3 miesiace i jeśli nadal będą te promocje co teraz to zrezygnuję i wezmę nową aktywację w promocji. Obecnie promocja dla nowych abonentów jest znacznie bardziej korzystna niż dla stałych.

Komentarz

zgadzam się z przedmócią, mi umowa na 1 dekoderze kończy się za pare dni... i myslę oddać dekoder i wziąść te hity filmowe za 1zł, bo standardowe promocje do chcących zostać dalej z n są żałosne!!!
        15,01,2007 od tego dnia mam N-kę z umową na 15mies drugi dekoder kupiłem 09,05,2007 też na 15mies czekam na jakąś DOBRĄ promocję dla chcących być dłużej z N-ką... ;-/

Komentarz

tak tak ale moga wam wlepic stary zdany dekoder i moga byc problemy .......
          TURBO

Komentarz

Tylko dobrze policzcie bo nowa aktywacja to kolejne 99 zł (sam dekoder) no i dalej co najmniej 48 zeta miesięcznie

Komentarz

Ja już chyba 3 miesiac czy czwarty jadę na umowie na czas nieokreślony NA RAZIE NIE PRZEKONAŁO MNIE NIC do podpisania nowej! sic! W telefoni komórkowej za podpisanie nowej umowy mam np nowy telefon w atrakcyjnej cenie! W N NIE MAM NIC!!! obowiązek wzięcia 3 pakietu żart....a wystarczyłby jakiś pakiet na 3 miesiace !!! A tak zaczynam się przyglądać cyfrze pakietowi za 30 pare złotych ... może karta bedzie mieć cudowne właściwości których nie ma N? hihihi
              - listopad 2006 - kwiecień 2013 - N (to były piękne czasy)
              - 05.04.2013 - NC+ (Uniwerse+) 12.04 49zł/12m-cy
              - 12.04.2013 - migracja na Silver+ i C+ (6 kanałów) /18mcy - 64 zł )

Komentarz

napisał(a) crasher Zobacz post
                [...]
                A tak zaczynam się przyglądać cyfrze pakietowi za 30 pare złotych ...
                Kolejny szantażysta...
                tak, przyjrzyj się ofercie C+ za 38zł... ja tam nic nie znalazłem, może Ty znajdziesz.

Komentarz

wcale nie jest taka tragiczna C+ za 38 zl !
                  TURBO

Komentarz

napisał(a) arturrro Zobacz post
                    wcale nie jest taka tragiczna C+ za 38 zl !
                    O gustach się nie dyskutuje, więc powiem tylko tyle... ja tam nie widzę nic dla siebie ani w pakiecie za 38zł, ani za 58zł.

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+