Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zerwanie umowy a koszty....

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Zerwanie umowy a koszty....

  Witam,
  Na poczatku grudnia 2007 roku napisalem do n pismo z prosba o rozwiazanie umowy z 3miesiecznym okresem wypowiedzenia, zaznaczylem tez iz wszelkie oplaty (w tym abonament) oraz oddanie dekodera ureguluje do dnia 28.02.2008r.
  Nie bylo mnie w kraju i nijak nie moglem ogladac jak i placic abonamentu.
  02.02.2008r wplacilem kwote o 48zl wyzsza (powiedzmy o ustawowe odsetki) a w weekend chcialem oddac dekoder i czasze do dystrybutora.
  Ale dzis dostalem od n pismo w ktorym wzywaja mnie do zaplaty 1296zl za zalegly abonament i dekoder, oraz strasza mnie sadem.
  W pismie do n wyraznie bylo napisane ze rozwiazuje umowe z dniem 28.02 a nie 31.12 !!!
  Teraz probuja mnie zmusic do odwieszenia umowy i uzywania szczesliwie n'ki :/
  Mam jakies mozliwosci manewru? Mam odwiesic i co? Przeciez umowa mi sie juz dawno skonczyla - i w kazdej chwili moge ja rozwiazac, wiec wg mnie jutro odwieszam usluge (oplacony abonament nawet o miesiac za duzo) i pojutrze ide do punktu sprzedazy i oddaje dekorer i czasze??

  Pisalem tez o tym wczesniej tu:
  http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=6688

 • #2
  deoc,
  właśnie pod adresem linku, który sam zamieściłeś objaśniłem szczegółowo jak przebiega procedura rezygnacji.
  Jeśli nie chcesz odwieszać usługi, po upływie 30 dni od daty zawieszenia Twoja umowa zostanie rozwiązana - od strony operatora. Będziesz zobowiązany do uregulowania jednorazowej opłaty w wysokości 200 zł (nbox HDTV) lub 250 zł (nbox recorder), jeśli umowa jest zawiązana na warunkach standardowych.

  Można natomiast uniknąć regulowania opłaty karnej, w przypadku wykonania odwieszenia usługi i następnie zachować odpowiedni okres wypowiedzenia. W zależności od długości okresu, który pozostał do zakończenia umowy oplata abonamentowa może okazać się dużo niższa niż kwota za zerwanie umowy.

  Komentarz

  Pracuję...
  X
  nc+