Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N wlacza sama wszystkie pakiety

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• N wlacza sama wszystkie pakiety

witam "n"wlacza sama wszystkie pakiety i teraz kaze sobie za to placic dzwonilem do "n" i powiedzialem ze prosze udowodnic ze ja prosilem o wlaczenie tych wszystkich pakietow a pani na to : czy pan wie ze wszystkie rozmowy sa nagrywane ?? a ja : TAK WIEM I PROSZE MI TO UDOWODNIC ZE ZAMAWIALEM TE USŁUGI .
    "n"a moze pan podac z jakich numerow pan do nas dzwonil?
    HAHA DEBILIZM WIELKI

mozesz rozinąć temat -
    witam "n"wlacza sama wszystkie pakiety i
    Nie bardzo rozumiem!

Komentarz

Proste.... Pojawily mu sie pakiety ktorych nie zamawial, a teraz Nka chce za nie kase .
      Znajomy mial tak samo w Cyfrze, jak mu sie pojawily C+ i HBO myslal ze to promocja a potem dostal rachunek. W jego przypadku okazalo sie ze pakiet zamowilo 13 letnie dziecko, jednak po dluzszych bojach uznali reklamacje i zwrocili kase bo nie dziecko jest strona umowy.

Komentarz

Może w przypadku Robroyy było podobnie? Pisze o dziecku.
        A zreszta kto tam wie co w N-ce roi IM sie w glowach!

Komentarz

napisał(a) robroyy Zobacz post
          HAHA DEBILIZM WIELKI
          No tak - bo z tysiecy klientów tylko Ty tam zadzwoniles...
          http://pl.youtube.com/watch?v=4rNqKfwtulI

Komentarz

brednie piszecie ! moze specjalnie..........?
            TURBO

Komentarz

witam ponownie nie brednie tylko taka jest prawda wlaczyli mi sami pakiety rok czasu placilem 35 zl a teraz 80 na fakturze jest za co place wiec zadzwonilem i pani w "n" potwierdzila ze sa wlaczone wszystkie .
              Tylko kto im kazal ?? dziecko nie wlaczylo tych pakietow a dlaczego to wiecie telefon + kod abonenta + haslo cyfrowe
              mysle ze maja balagan w tej "n" i jestem ciekawy jak oni udowodnia to ze ja te wszystkie pakiety zamawialem
              P.S a na poczatku gdy zadzwonilem pogratulowalem im ze do nich sie dodzwonic to trzeba z komorki okolo 20-25 zl stracic powiedzialem ze to tak samo jak w plusie tylko ze w plusie trace czas a w "n" kase

pozdrawiam

Komentarz

napisał(a) Zygfryd Zobacz post
                No tak - bo z tysiecy klientów tylko Ty tam zadzwoniles...

Zykfryd chodzilo mi o to ze moze date i tresc rozmowy moglem im podac chyba troche przesadzaja
                mysle ze powinni do kazdego konta osobno rejestrowac wszystkie nagrania
                Ostatni raz edytowany przez robroyy; 2007-12-26, 21:43.

Komentarz

mysle ze maja balagan w tej "n" i jestem ciekawy jak oni udowodnia to ze ja te wszystkie pakiety zamawialem
                  Skoro ich nie zamawiałeś, to chyba oczywiste - nie udowodnią.
                  TYLKO W NC+ WYKASTROWANY TVN PLAYER

PRECZ Z BLOKADĄ NAGRYWANIA DWÓCH PROGRAMÓW NARAZ

Komentarz

.... rok czasu placilem 35 zl a teraz 80 na fakturze jest za co place...
                    jakiś dziwny abonament płaciłeś 35zł? coś ściemniasz..........
                    Moduł ncam - NC MIX COMFORT +

Komentarz

Ostatnio na forum jest wielu ściemniaczy. Konkurencja ma tu pole do popisu.

Komentarz

zgadzam sie ... bzdury i jeszcze raz bzdury
                        TURBO

Komentarz

witam "n"wlacza sama wszystkie pakiety i teraz kaze sobie za to placic dzwonilem do "n" i powiedzialem ze prosze udowodnic ze ja prosilem o wlaczenie tych wszystkich pakietow a pani na to : czy pan wie ze wszystkie rozmowy sa nagrywane ?? a ja : TAK WIEM I PROSZE MI TO UDOWODNIC ZE ZAMAWIALEM TE USŁUGI .
                          HAHA DEBILIZM WIELKI
                          Witam,

Jestem użytkownikiem N-ki. To co pisze kolega nie jest fikcją.
                          Pani z N-ki dzwoniła do mnie. Owszem. Mój numer telefonu jest podany w razie kontaktu, ale właścicielką na fakturach i umowie jest moja dziewczyna. Więc Pani z N-ki nie chciała zemną rozmawiać. Skończyła szybko rozmowę. A ja byłem w delegacji, a że nie zabieram ze sobą w delegację kodów i haseł do TV NOWEJ GENERACJI, więc nie mogłem uruchomić usługi. Bo tylko w ten sposób można uruchomić procedurę. A nawet nie wiedziałem o co chodziło bo jak pisałem wcześniej szybko ta rozmowa została zakończona przez Panią z N-ki. Po powrocie do domu pytałem dziewczynę czy dzwonili kontaktowali się z nią. Chociaż to by było chyba nie realne bo nie mają prawdopodobnie innego telefonu. No i przed końcem Nowego Roku zadzwoniła do nich moja dziewczyna jako osoba która podpisała z nimi umowę. Po pierwsze dlatego aby wyłączyć PAKIET DZIECIĘCY. A po drugie nie dostaliśmy jeszcze do tej pory rachunek. No i co się okazało że nie mamy zapłacić za fakturę tak jak do tej pory 32 zł , tylko 49 z groszami. Bo poprosiliśmy o włączenie jakieś promocji. I tu nasze zdziwienie. Bo nikt z nas niczego nie zamawiał.
                          Więc poprosiliśmy o reklamację czyli odsłuchanie taśmy z przebiegu rozmowy. No i Pan powiedział że my tej taśmy nie będziemy mogli odsłuchać, a reklamacja będzie trwała do 2 miesięcy. Teraz czekamy.
                          http://motobike.freeserverhost.com
                          nbox HDTV recorder
                          style moda muzyka + sport i motoryzacja

Komentarz

....czyżby "n" brało przykład z tele2.......
                            Moduł ncam - NC MIX COMFORT +

Komentarz

napisał(a) dannet Zobacz post
                              No i co się okazało że nie mamy zapłacić za fakturę tak jak do tej pory 32 zł , tylko 49 z groszami. Bo poprosiliśmy o włączenie jakieś promocji.
                              promocja wartości 17 zł ? nic takiego nie istnieje
                              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+