Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wzór wypowiedzenia umowy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• a jak juz napisałem z tym punktem to co nic sie niestanie czy musze pisać od nowa ??

Komentarz

• O ja też właśnie myślę o zerwaniu umowy i przejściu na full z turbo

Atomix a wysłałeś już?
      Powinno być ok, przecież chodzi o to samo.

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
        Dobrze wiesz, że to "z prośbą" to jest przyjęta w Polsce forma grzecznościowa. Jeżeli ktoś uważa, że to stawia go w pozycji lokaja to nie musi tego pisać. W końcu jednak prosi się o rozwiązanie umowy, a nie nakazuje i jeżeli robi się to zgodnie z regulaminem to jest to "prośba nie do odrzucenia".
        ja prosze zastepuje słowem żądam i jest fajniej

LG42 LD650, DGCB 500GB !
        kino LG 5.1 po optyku
        wszystkie pakiety + HBO/HBO OD + NPREMIUM - 79 zł
        !!! z N od kwietnia 2007 roku !!!

Komentarz

• delete .
          Ostatni raz edytowany przez PiotrKo; 2012-01-28, 15:43.
          Stop dla ACTA.

Komentarz

• jeszcze nie wyslałem czekam na list tylko poprostu juz napisałem zeby mieć to z głowy

Komentarz

• napisał(a) PiotrKo Zobacz post
              To jak dostaniemy to pismo a mamy czas do15 maja to dojdzie poczta.
              Gdzie to mozna zanies? A dlaczego do 15 maja a nie do konca maja?
              Po co Ci będzie potrzebny ten list gdy wcześniej poznasz cennik i nowy regulamin ze strony n.pl jak też z tego forum.

Komentarz

• Na pewno się zacznie "podajcie wzór wypowiedzenia" itd, itp.
                Skoro blokujecie tak przydatną funkcję, to jak można w ogóle pisać, że nowa lista kanałów wynika z dbania o wygodę abonentów!?

Komentarz

• Po wysłaniu rezygnacji trzeba czekać na jakąś odpowiedź? Jak to wygląda? (nigdy w życiu z niczego nie rezygnowałem, więc nie wiem).

A dekoder kiedy trzeba oddać, jak wyślę rezygnację 4 maja.
                  Od razu, za dwa tygodnie od wysłania, czy do 1 Czerwca a może 2 tygodnie po 1 Czerwca czyli do 14 Czerwca?

Komentarz

• napisał(a) David Zobacz post
                    Po wysłaniu rezygnacji trzeba czekać na jakąś odpowiedź? Jak to wygląda? (nigdy w życiu z niczego nie rezygnowałem, więc nie wiem).

Od razu, za dwa tygodnie od wysłania, czy do 1 Czerwca a może 2 tygodnie po 1 Czerwca czyli do 14 Czerwca?
                    po złożeniu wypowiedzenia powinieneś dostać pismo z datą zakończenia umowy oraz datą do której powinieneś zdać dekoder.
                    Extra+ - 49,90 i History Hd, H2 - 2,99

Forumowa loża szyderców

Komentarz

• napisał(a) David Zobacz post
                      Po wysłaniu rezygnacji trzeba czekać na jakąś odpowiedź? Jak to wygląda? (nigdy w życiu z niczego nie rezygnowałem, więc nie wiem).

1. Najoierw musisz być pewny że wypowiedzenie doszło, zostało przyjęte.2. Masz 14 dni po rozwiązaniu umowy na oddanie dekodera.
                      Skoro blokujecie tak przydatną funkcję, to jak można w ogóle pisać, że nowa lista kanałów wynika z dbania o wygodę abonentów!?

Komentarz

• Na tv się ukaże komunikat ile dni pozostało do zwrotu sprzętu.

Komentarz

• napisał(a) yankees649 Zobacz post
                          po złożeniu wypowiedzenia powinieneś dostać pismo z datą zakończenia umowy oraz datą do której powinieneś zdać dekoder.
                          Wcale nie musi. Zawsze można jednak zadzwonić i upewnić się, że pismo dotarło.
                          TYLKO W NC+ WYKASTROWANY TVN PLAYER

PRECZ Z BLOKADĄ NAGRYWANIA DWÓCH PROGRAMÓW NARAZ

Komentarz

• Witam czy wystarczy napisać w tym liście takie coś: "Nie akceptuje nowego regulaminu i proszę o rozwiązanie umowy."

Komentarz

• Raczej nie.

Komentarz

• To może ktoś pomóc bo nie wiem co więcej mam napisać oprócz swoich danych, nr abonenta i tego zdanie: Nie akceptuje warunków nowego regulaminu i proszę o rozwiązanie umowy.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+