Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wzór wypowiedzenia umowy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Ja to napisałem tak i wysłałem poleconym za potwierdzeniem odbioru, żebym wiedział czy dostali i kiedy. Wysłałem na Krakowski adres biura obsługi klienta z dopiskiem na kopercie "wypowiedzenie umowy". Mam nadzieje, że dobrze ...
    Imię Nazwisko .................................................. ..... Łódź dnia 19 czerwca 2007
    Adres...
    Nr Abonenta ...
    Nr Umowy...

Dotyczy wypowiedzenia umowy:
    Ja Imię Nazwisko uprzejmie informuję, iż z powodu zmiany regulaminu, z dniem 30.06.2007 rozwiązuję umowę nr ... zawartą w dniu ....

Z poważaniem
    ...
    40% ludzi optymistycznie patrzy w przyszłość, pozostostałe 60% nie ćpa.

Komentarz

Nie można rozwiązać umowy w Punkcie Sprzedaży. Konieczne jest przesłanie pisma na adres BOK.

Komentarz

wzór

Ja napisałem tak
        "Prosze o rozwiazanie umowy nr .... zawartej w dniu... z powodu braku akceptacji nowego regulaminu oraz nowej oferty cenowej."

Sprzet dopiero oddam do 2 tyg. po wygasnięciu umowy tj. do 14 lipca. Pismo wysłałem poleconym na krakowski adres.

Rezygnacje mozna składac do 24 lipca

Wróciłem do starej generacji. I'm very happy

Pozdrawiam

Komentarz

Ja dokladnie tak samo, wyslalem i oddaje po dwoch tygodniach.

Nareszcie bez nerwow i zbednych oplat
          http://lor.pl/eson/userbar/ferrari.png
          http://lor.pl/eson/userbar/football.gif
          http://lor.pl/eson/userbar/barca.png

Komentarz

zastanawia mnie czy mozna wysłac rezygnacje e-mailem poprzednio wysyłałem reklamacje tą droga i przyjmowali.
            hity filmowe (juz nie mam)+ nauka świat + bajki + sport, MONOBLOCK

siła do 80% jakość do 100%

Philips 32" i działa

Komentarz

Lepiej poleconym listem, aby został po tym fakcie jakiś ślad, nie wierzę eNce i chcę aby ta operacja przebiegła szybko i bez problemów

Komentarz

dziwna informacja

przytoczyc chciałbym co powiedział mi sprzedawca w AVANSIE , na moje pytanie czy mają druki odstąpienia od umowy odpowiedział że nic o tym nie wie radził aby zadzwonic na infolinie tam dostane adres na który mam to wysłac okazuje się że jest to adres Krakowski powiedział że ten adres moge otrzymac tylko z BOK Moje pytanie do N dlaczego wysyłac musze tam a nie na adres zamieszczony na umowie zawartej
                nie siedż cicho życie mija

Komentarz

napisał(a) Pap Zobacz post
                  Witam mam prośbę, tyle rozmawiamy o wypowiedzeniu, może ktoś ładnym prawniczym językiem napiszę taki szablon. Pomożecie ????
                  W twoich postach widać dużą elokwencję, więc na pewno sobie poradzisz.

Komentarz

napisał(a) marcin n2000 Zobacz post
                    zastanawia mnie czy mozna wysłac rezygnacje e-mailem poprzednio wysyłałem reklamacje tą droga i przyjmowali.
                    Moja e-mailowa reklamacja "zaginęła w tłoku" więc lepiej wysłać poleconym, żeby jak ktoś słusznie napisał, został ślad.

Z tymi wzorami dostępnymi w punktach to naprawdę śmieszna sprawa. Oni tam nie wiedzą o co ja ich pytam... tak jak dzisiaj w punkcie n-ki w M1 w Łodzi.
                    40% ludzi optymistycznie patrzy w przyszłość, pozostostałe 60% nie ćpa.

Komentarz

Witam !

Ale co niektórzy są beznadziejni żeby nie wiedzieć jak wypowiedzieć umowę heheh śmiech na sali. Jeszcze jakieś wzory heheh. Czasami zastanawiam się kto pisze tak naprawdę na tym forum.
                      MediaBOX+ , WifiBOX +

Komentarz

napisał(a) Pap
                        Znalazłem coś ciekawego: Napisał to na dvhk niejaki MKDF
                        [ciach]
                        zerknijcie proszę!
                        Ale przecież to nie jest wypowiedzenie umowy ze względu na cennik więc po co te linki :>?

@XavierPL: Też się z tego trochę śmieje. Jeszczę trochę to w szkołach na lekcjach wypracowania będą pisane według wzoru
                        Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2012-10-24, 13:13. Powód: Dane
                        http://www.youtube.com/watch?v=4hEsmqYhmQ8& - najlepszy trailer do serialu jaki widziałem

Komentarz

napisał(a) wwwojtek Zobacz post
                          ... dlaczego wysyłac musze tam a nie na adres zamieszczony na umowie zawartej
                          ...ponieważ w Krakowie znajduje się Biuro Korespondencji i Reklamacji "n".

Komentarz

Kraków to piękne miasto. Zamiast wysyłać to przyjeżdżajcie

Komentarz

Wzór wypowiedzenia umowy

Witam

W załączniku przedstawiam jak ja napisałem to wypowiedzenie umowy ze względu na zmianę regulaminu i cennika.
                              Wypowiedzenie jest napisane po konsultacjach z infolinią ITI "N". Poinformowano mnie że jeżeli wypowiedzenie dotrze do 30 czerwca to z końcem tego miesiąca wyłączą wtedy sygnał, jeśli dotrze powiedzmy 1 lipca wtedy sygnał będę miał włączony do końca lipca, gdyż sygnał wyłączają zawsze z końcem miesiąca ale to oczywiste.
                              Dlatego też najlepiej wysłać to listem poleconym z potwierdzeniem odbioru, żeby nie było nie domówień (koszt takiego listu to 6,20zł ale chyba warto żeby potem nie było jakiś niespodzianek).
                              Adres do wysyłki to:
                              Telewizja Nowej Generacji "N"
                              ul. Josepha Conrada 37
                              31-357 KRAKÓW
                              Koniecznie z dopiskiem:
                              "Wypowiedzenie Umowy ze względu na zmianę Regulaminu i Cennika"

Myślę że pomogłem
                              Attached Files

Komentarz

napisał(a) romekcz Zobacz post
                                Witam

W załączniku przedstawiam jak ja napisałem to wypowiedzenie umowy ze względu na zmianę regulaminu i cennika.
                                Wypowiedzenie jest napisane po konsultacjach z infolinią ITI "N". Poinformowano mnie że jeżeli wypowiedzenie dotrze do 30 czerwca to z końcem tego miesiąca wyłączą wtedy sygnał, jeśli dotrze powiedzmy 1 lipca wtedy sygnał będę miał włączony do końca lipca, gdyż sygnał wyłączają zawsze z końcem miesiąca ale to oczywiste.
                                Dlatego też najlepiej wysłać to listem poleconym z potwierdzeniem odbioru, żeby nie było nie domówień (koszt takiego listu to 6,20zł ale chyba warto żeby potem nie było jakiś niespodzianek).
                                Adres do wysyłki to:
                                Telewizja Nowej Generacji "N"
                                ul. Josepha Conrada 37
                                31-357 KRAKÓW
                                Koniecznie z dopiskiem:
                                "Wypowiedzenie Umowy ze względu na zmianę Regulaminu i Cennika"

Myślę że pomogłem
                                Jak mozesz wypowiadac umowe z dniem 30 czerwca skoro nowy regulamin wchodzi z dniem 1 sierpnia. W pismie trzeba podac date 31 lipca z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedenia. Pismo musi byc wyslane przed koncem czerwca.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+