Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oferta dla aktualnych klientów

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) matibu18 Zobacz post
    Tak właściwie to najbardziej by mi zależało na umowie za 48 zł ... nawet na 24 mies. A jeśli chodzi o te 54 zł to z tego co zrozumiałem to za tą cene miałbym sobie wybrac 4 pakiety... A przez pierwsze 4 albo 6 miesięcy wszystkie pakiety + nfilmy za 57.90 a potem 54zl za 4 pakiety... tak to dokladnie wyglada oferta...
    Witam,dziś przedłużałem umowę w APS umowa na 12 miesięcy za 48zł przez cały okres.

Komentarz

• napisał(a) mariiuszp Zobacz post
      Witam,dziś przedłużałem umowę w APS umowa na 12 miesięcy za 48zł przez cały okres.
      Czyli trzeba sie wybrac do APS ...

Komentarz

• dzwoniłem dziś na infolinię i jedyne co mi proponowano to opcję za 68 zł - wszystkie pakity + HBO + nfilm; na pytanie co z opcją za 48 lub 54 zł - czyli wszystkie pakiety bez opcji dodatkowy, konsultantka odpowiedziała, że nie może mi niczego takiego zaproponować wybrałem się do najbliższego APSu gdzie od ręki podpisałem aneks do umowy w promocji "wielka rewolucja dla abonentów" - wszystkie pakiety na 13 miesięcy za 48 zł zastanawia mnie tylko jedno - dlaczego nie mogłem tego zamówić przez infolinię

Komentarz

• a ile płaciłeś przed wzięciem promocji?

jeżeli dużo to jasne, że nie chcieli dać
          Ostatni raz edytowany przez connor; 2010-11-05, 21:55.

Komentarz

• Konsultanci proponują takie warunki na jakich cena teraźniejsza jest zbliżona do tej jaką płaciłeś przed przedłużeniem umowy.
            CLRA/CARBO+2850ST/APOLLO multiroom

Komentarz

• Bzdura ja płaciłem całyczas 48 zł i nic nie wykupywałem dodatkowego i dostałem ofertę za 68 i nic taniej na infolini . To chore jest i te zasady co ktoś tu pisał o sumie wpłat to brednie są.

Jak powiedziałem konsultantce, że w APS jest taniej to powiedziała to prosze sobie iść do APS - to po co taka linia z ofertami do du..y.
              Ostatni raz edytowany przez nlpfan; 2010-11-05, 21:59.
              Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

• To może konsultant od ciebie chciał wyciągnąć więcej.

Drogi konsultantów n, są niezbadane...

Ale nie martw się masz co chciałeś i jest super, wszyscy zadowoleni.

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
                  To może konsultant od ciebie chciał wyciągnąć więcej.

Drogi konsultantów n, są niezbadane...

Ale nie martw się masz co chciałeś i jest super, wszyscy zadowoleni.
                  Nie do końca , bardzo jestem ciekaw czy da się załatwić soft do Turbo za zero - jeśli będę chciał jeszcze Nkę w przyszłym roku to rzucę od razu wypowiedzenie , bo rozmowy są bez sensu z pozycji proszącego się.
                  Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

• napisał(a) lyncz Zobacz post
                    dzwoniłem dziś na infolinię i jedyne co mi proponowano to opcję za 68 zł - wszystkie pakity + HBO + nfilm; na pytanie co z opcją za 48 lub 54 zł - czyli wszystkie pakiety bez opcji dodatkowy, konsultantka odpowiedziała, że nie może mi niczego takiego zaproponować wybrałem się do najbliższego APSu gdzie od ręki podpisałem aneks do umowy w promocji "wielka rewolucja dla abonentów" - wszystkie pakiety na 13 miesięcy za 48 zł zastanawia mnie tylko jedno - dlaczego nie mogłem tego zamówić przez infolinię
                    to super że udało ci się dostać za 48zł na 13 miesięcy wszystkie pakiety
                    ja idę po niedzieli załatwiać i będę z nimi walczył aż dostanę to co chce

Komentarz

• Witka
                      Czy ktoś przedłużał umowę i wymieniał biały dekoder na recordera ???
                      Ciekawe co w takim wypadku wymiana +przedłużenie umowy....

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
                        Czyli pracownik tamtego APS chciał naciągnąć na nowy abonament, zapewne na celu miał zdobycie prowizji (może jakaś promocja jest)...
                        W warunkach promocji /aneks do umowy/ Wielka Rewolucja dla Abonentów, którą wczoraj podpisałem w APS są 2 istotne informacje:

Rozdział I pkt. 6 Niniejsza promocja /wszystkie pakiety za 48 pln na 13 miesięcy/ obowiązuje od dnia 15.04.2010r. do odwołania

Rozdział II pkt. 4 Promocję można zamówić telefonicznie za pośrednictwem Centrum Abonenta bądź przy wykorzystaniu innych form komunikacji udostępnionych przez ITI.

Wynika z tego, że ta promocja trwa już 7 miesięcy i właściwie każdy komu kończy sie okres umowy może ją wziąć, bez proszenia się i czekania na oferty.
                        Wg tego regulaminu wystarczy zadzwonić i zażyczyć sobie przedłużenie umowy na warunkach promocji "Wielka Rewolucja dla Abonentów"
                        MEDIABOX+ za 10 PLN, Universe+ za 49 PLN, Umowa 12 miesięcy

Komentarz

• Ja skorzystałem z podobnej promocji, full dla abonentów, obowiązuje tyle samo, czyli od czasów nowego regulaminu i podwyżki

Komentarz

• napisał(a) madeira55555 Zobacz post
                            Witka
                            Czy ktoś przedłużał umowę i wymieniał biały dekoder na recordera ???
                            Ciekawe co w takim wypadku wymiana +przedłużenie umowy....
                            Temat ciezki do przeskoczenia bo nie dzadza Ci recordera i pakietu w dobrej cenie tylko za recoreder musisz przedluzyc umowe o 13 miechow a za pakiety 13 albo 14... Wychodzi kupa. Lepiej przynajmniej na dzien dzisiejszy rozwiazac umowe i wziasc cos z aktualnych promocji. Dzisiaj bylem w punkcie i babka powiedziala zeby sie wstrzymac bo chcialem brac. Powiedziala ze pomimo ze pisze ze to juz swiateczna promocja to w grudniu napewno cos sie jeszcze zmieni.... A wracajac do polsatu ) pytalem (nie widzialem ulotki) kiedy bedzie, czy cos wiadomo a ona taka zdziwiona i pyta a nie bylo jeszcze informacji?? a pozniej zmieszana ze cos tam slyszala ze ma byc

Komentarz

• Czy korzystając z promocji Hollywood dla Abonentów otrzymujemy też jakieś Cinemaxy, Filmboxy czy Picture Box przez jakiś okres w prezencie, tak jak to jest w promocji dla nowych klientów? Czy musimy się zadowolić niższą ceną i krótszą umową?

Komentarz

• napisał(a) elite Zobacz post
                                Czy korzystając z promocji Hollywood dla Abonentów otrzymujemy też jakieś Cinemaxy, Filmboxy czy Picture Box przez jakiś okres w prezencie, tak jak to jest w promocji dla nowych klientów? Czy musimy się zadowolić niższą ceną i krótszą umową?
                                no właśnie też jestem ciekaw

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+