Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oferta dla aktualnych klientów

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Oferta dla aktualnych klientów

Którą z ofert dostępnych przez ICA polecacie?
    Czy ktoś dostał lepsze warunki dzwoniąc do BOK, pomijam okres zmiany regulaminu?
    Pozdrawiam.
    Zatem zmigrowałem z NC+ -> DVB-T + TNK HD

Proponuję wykonać telefon do BOK i zapytać o ofertę.

Komentarz

polecam wszystkie pakiety za 54zł
      Nbox hdtv recorder clra/carbo zapłacone
      Telewizor lg 32lg3000
      Konwerter Quad 0,2 dB
      Kabel hdmi 2m
      Połączony z internetem.

Komentarz

ale mozna wziac jak konczy sie umowa. Max 3 miesiace przed koncem umowy
        Nbox hdtv recorder clra/carbo zapłacone
        Telewizor lg 32lg3000
        Konwerter Quad 0,2 dB
        Kabel hdmi 2m
        Połączony z internetem.

Komentarz

promo

Ja to żałuję że nie zrezygnowałem jak było można ostatnio bym teraz wziął na żonę pakiet "mini full" człowiek mądry po fakcie

Komentarz

Ja dziś dostałem od Nki smsa, a w treści informują iż dostali i przyjęli moje wypowiedzenie umowy po zakończeniu jej okresu podstawowego dodając iż w najbliższych dniach skontaktują się ze mną w celu przekabacenia mnie super ofertą... czekam i oby mieli coś godnego bo jak nie to czekam do promocji świątecznych mam czas umowa do października

Komentarz

Może teraz coś lepszego oferują. Ostatnio rzucili się na promocje z zeszłych świąt po niższych cenach więc może uda cie się dobrze wynegocjować. Trzymam kciuki.

Komentarz

Dam znać co i jak

Komentarz

Jest oferta na warunkach promocji pakiet full z obowiązkiem przedłużenia umowy o 17 miesiecy. Proszę jeszcze dopytać, bo jakos nie wierze.
                  Pozdrawiam. Telefon dzis 22.15
                  Zatem zmigrowałem z NC+ -> DVB-T + TNK HD

Komentarz

Dzwonili do mnie wczoraj z działu promocji i zaproponowali mi ofertę wszystkie kanały za 48 zł. Umowa na 12 miesięcy.
                    Podejrzewam, że zaproponowali mi tą ofertę (choć jest już wycofana) bo wysłałem do nich wypowiedzenie.
                    Możecie zadzwonić i się spytać czy coś takiego jest.

Komentarz

Czyli taka sama oferta jak utrzymaniowa z okazji zmiany regulaminu. Sam z niej skorzystałem.

Dziś dostałem podziękowanie za udział w promocji i warunki promocji.

Oferty utrzymaniowe są takie same jak z okazji zmiany regulaminu czyli:

* wszystkie pakiety - wszystkie pakiety n za 48 zł. Umowa na 12 miesięcy
                      * hollywood - wszystkie pakiety + hbo+nfilm za 68 zł. Umowa też chyba na 12 miesięcy
                      * full - wszystkie pakiety i opcje dodatkowe i vod na 17 miesięcy cena 99 zł

Komentarz

napisał(a) connor Zobacz post
                        * hollywood - wszystkie pakiety + hbo+nfilm za 68 zł. Umowa też chyba na 12 miesięcy
                        14 miesięcy.
                        Telewizja N Łowicz

Komentarz

A co sądzicie o promocji dla stałych abonentów, która polega na tym, że przez kolejne 7 miesięcy za 48 zł są udostępnione wszystkie pakiety. Czy może lepiej poczekać, złożyć wypowiedzenie i od pażdziernika wziąc ofertę za 54 zł?

Komentarz

Powiedz że chcesz jedną w tych promocji.

* wszystkie pakiety - wszystkie pakiety n za 48 zł. Umowa na 12 miesięcy
                            * hollywood - wszystkie pakiety + hbo+nfilm za 68 zł. Umowa na 14miesięcy
                            * full - wszystkie pakiety i opcje dodatkowe i vod na 17 miesięcy cena 99 zł

Komentarz

wszystkie pakiety n za 48 zł. Umowa na 12 miesięcy + Nfilm hd 7 mieśięcy gratis

Ja tak teraz mam w nowej umowie

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+