Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak kartonu przy dostawie

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak kartonu przy dostawie

Witam. Mam takie pytanie. Czy karton od dekodera jest wymagany przy zdawaniu zestawu do ,,N". Dziś otrzymałem dekoder od kuriera, i ten powiedział, że musiał zmienić karton na jakiś przypadkowy, bo tamten mu sie podarł. Prosze o odpowiedź, jak to z tym kartonem wygląda? Pozdrawiam.

napisał(a) leszekpo59 Zobacz post
    Witam. Mam takie pytanie. Czy karton od dekodera jest wymagany przy zdawaniu zestawu do ,,N". Dziś otrzymałem dekoder od kuriera, i ten powiedział, że musiał zmienić karton na jakiś przypadkowy, bo tamten mu sie podarł. Prosze o odpowiedź, jak to z tym kartonem wygląda? Pozdrawiam.
    W moim przypadku to odesłał bym go z powrotem, oczywiście po spisaniu danych, nie wykluczam iż ten kurier posiedziałby u mnie po sprawdzeniu zarówno jego jak i dekodera, więcej szczegółów nie znam i trudno ustosunkować mi się do sprawy, aaa papiery pasują
    Pozdrawiam.

Komentarz

Witam. Mam takie pytanie. Czy karton od dekodera jest wymagany przy zdawaniu zestawu do ,,N".
      Nie.

Dziś otrzymałem dekoder od kuriera, i ten powiedział, że musiał zmienić karton na jakiś przypadkowy, bo tamten mu sie podarł. [...]
      Wiesz co jest (powinno być) w komplecie? Z podartego kartonu "przypadkiem" mógł ulotnić się np. kabel TV-dekoder warty trzy dychy.
      CLRA/BLUE, "100", 2xQuattro GI, Multiswitch 9/6 GI
      "Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz" - Prawo Balaniego

Komentarz

Niejednokrotnie już nPrzedstawiciele się tu wypowiadali, że przy zdawaniu dekodera karton tak samo może być "przypadkowy". Nie rób więc z tego sobie problemu.

Komentarz

Witam. Mam takie pytanie. Czy karton od dekodera jest wymagany przy zdawaniu zestawu do ,,N".
          Tylko gdy oddajesz dekoder w związku z odstąpieniem od umowy. Chodzi o odstąpienie do 10 dni od otrzymania dekodera lub z powodu braku możliwości technicznych do odbioru.
          USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Sprawa kartonu od ,,N"

Witam wszystkich i dziękuję za odpowiedzi na moje pytanie. Odpowiadam kolejno. Do fan HDTV zestaw napewno u mnie zostaje, bo wcześniej miałem zrobiona instalację (korzystałem z prywatnego odbiornika FTA), więc o braku możliwości odbioru nie było mowy. Do olo46, taka forma zdania sprzętu jak wspominasz jest jak najbardziej własciwa ( moim zdaniem). Do pollux wszystko było zgodne ( kompletne) tak jak jest w wykazie. Do Pilot sprzęt był absolutnie nie używany( obudowa obciągnięta folią ), wszystkie przewody porządnie spakowane, baterie zapieczętowane( zafoliowane), pilot nie naruszony. Sprzęt po uruchomienieu wymagał instalacji od podstaw. To tyle w tym temacie. Raz jeszcze dziękuję wszystkim za zainteresowanie sie moim problemem. Pozdrawiam.

Komentarz

napisał(a) pollux Zobacz post
              Nie.

Wiesz co jest (powinno być) w komplecie? Z podartego kartonu "przypadkiem" mógł ulotnić się np. kabel TV-dekoder warty trzy dychy.
              Ten kabel (SCART) nie jest już częścią zestawu, informuje o tym errata do instrukcji i pudełek dołączana do każdego z dekoderów.

Komentarz

sprzęt był absolutnie nie używany( obudowa obciągnięta folią ), wszystkie przewody porządnie spakowane, baterie zapieczętowane( zafoliowane), pilot nie naruszony.
                pilot jest dawany nowy
                a boxy po regeneracji wyglądaja jak nowe i tez sa foliowane
                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                  pilot jest dawany nowy
                  z ty pilotem to nie do końca... zdążają się i stare... ale są też i nowe, z pomerdanymi przyciskami (BACK to OK, APP to BACK)

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+