Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wypowiedzenie umowy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ciekawe, czy dyski twarde w nich wymieniają przy tej "odnowie". Bo jednak taki twardziel po kilku latach może w końcu wyzionąć ducha, szczególnie, że w tych dekoderach chodzą one praktycznie na okrągło, nawet w trybie uśpienia, bo wtedy pobierają się filmy VOD.

Komentarz

• Jak rozwiązać się z n -, szczegóły.

Po tym jak okradziono mnie z LM i LE (początek lutego) miałem wypowiedzieć umowę z tego powodu. Mój prawnik zapewniał mnie o racji po mojej stronie i, że kosztów nie poniosę ale ostrzegał, że ITI może szarpać się i próbować windykować należności z udzielone rabaty. To może długo trwać i być niezbyt miłe. Ponieważ w lutym byłem zawalony praca zawodową trochę to odpuściłem. Obecnie mam więcej czasu i postanowiłem do sprawy wrócić. Zacząłem przeglądać ofertę nc+. Żadna oferta nie jest do zaakceptowania dla mnie. Zajrzałem w TV na swoje konto na ekranie TV jak podałem w poprzednim poście. I tu miła niespodzianka. Okazało się, że na początku kwietnia n zabiera niektóre kanały z niektórych pakietów (m.in. Religia TV czy ESPN AMERICA). Są to zmiany powodujące to możliwość rezygnacji z usług przez Abonenta w ciągu 14 dni od tych zmian bez konsekwencji finansowych za rozwiązanie umowy terminowej przed jej końcem (zgodnie z Rodz.V punktem 8 Regulaminu). Konsultant poinformował mnie o 2 sposobach rozwiązania umowy. Pocztą lub w Autoryzowanym Punkcie n w dn. 1-14 kwietnia 2013r. Umowa zostaje rozwiązana z końcem miesiąca czyli 30.04.2013r. Należy pamiętać aby w ciągu 14 dni po rozwiązaniu umowy (po 30.04.2013r.) oddać dekoder, pilot i kartę. Zrobię to, oczywiście z przyjemnością. A potem zobaczy się co się weźmie. Myślę, że inne platformy cyfrowe aby przejąć byłych Abonentów n przygotują jakieś atrakcyjne oferty.
      Ostatni raz edytowany przez dizmar; 2013-03-24, 14:07. Powód: Usunąłem "kryptoreklamę".
      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• Przepraszam za wcinkę do tematu.

Moje posty były w innym temacie. Tutaj zostały przeniesione przez moda. Tego tematu nie czytałem wcześniej. Treść moich postów jest już częściową powtórką wcześniejszej tutaj dyskusji. Proszę więc o wyrozumiałość ale to nie ja je tu przeniosłem.
        Ostatni raz edytowany przez dizmar; 2013-03-24, 14:24.
        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• napisał(a) nmax2 Zobacz post
          @arturrro
          dlaczego tak ostro? pytam z ciekawości, a widze, ze abonentem jest juz dosc dlugo tak Cie wkurzyli wylaczeniem tych srednich raczej kanałów?
          Bez tych kanałów które sa do wyłączenia to spokojnie da się żyć. Chodzi jak ktoś w stopce napisał: ZA CAŁOKSZTAŁT!!!. To wyłączenie niektórych kanałów jest wspaniałym pretekstem wkurzonych Abonentów. Tak naprawdę ja rezygnuję za kradzież LM i LE

Komentarz

• napisał(a) dizmar Zobacz post
            ...............To wyłączenie niektórych kanałów jest wspaniałym pretekstem wkurzonych Abonentów. Tak naprawdę ja rezygnuję za kradzież LM i LE
            Zjesz chleb ze smalcem zamiast z kiełbasą, nie opłacisz rachunku za wodę i za zaoszczędzone pieniądze możesz mieć LM i LE.

Komentarz

• Jak wyślę jutro wypowiedzenie, to mogę już zanieść sprzęt do punktu 2 kwietnia?
              Abonent n od 6 sierpnia 2008 r.
              Czekam z niecierpliwością na Travel Channel HD

Komentarz

• napisał(a) lukasz792 Zobacz post
                Jak wyślę jutro wypowiedzenie, to mogę już zanieść sprzęt do punktu 2 kwietnia?
                A po co? Za kwiecień będziesz jeszcze płacić abonament, umowa rozwiąże się 30 kwietnia, więc cały kwiecień masz jeszcze możliwość oglądania. Dekoder musisz zwrócić do 14 maja

Komentarz

• napisał(a) m_81 Zobacz post
                  jak to co?odnowią i dadzą następnemu.
                  Dokladnie, taka jest prawda. A z pilotami to juz w ogole. Raz dali mi nowiutki pilot, ale przyciski byly odwrotnie zaprogramowane, dali mi inny, ktory fajkami smierdzial.

Komentarz

• Wzór wypowiedzenia umowy:

"Miejscowość, dn. 01.04.2013r.

Imię i Nazwisko
                    Ades
                    Adres cd.
                    Umowa nr:...
                    Nr Abonenta:...

Telewizja nowej generacji n
                    ul. Josepha Conrada 37
                    31-357 Kraków

WYPOWIEDZENIE UMOWY

Ja niżej podpisany niniejszym oświadczam, iż rezygnuję z usług Telewizji nowej generacji n, świadczonych na podstawie umowy numer..., z uwagi na zmiejszenie z dniem dzisiejszym oferty programowej.

Z poważaniem"

Gdyby ktoś potrzebował...
                    Obecny pakiet:
                    Universe+/6xCanal+/Seriale+/79zł
                    WRQBEL

Komentarz

• napisał(a) kalat Zobacz post
                      A po co? Za kwiecień będziesz jeszcze płacić abonament, umowa rozwiąże się 30 kwietnia, więc cały kwiecień masz jeszcze możliwość oglądania. Dekoder musisz zwrócić do 14 maja
                      No chyba ze Ty kolego jesteś naiwniakiem i zapłacisz za kwiecień 2013 ale najwidoczniej nie rozumiesz sformułowania ''rozwiązanie umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia'' gdyz zgodnie z cytowanym art.60a Ustawa Prawo Telekomunikacyjne z 16 lipca 2004 roku operator nie poinformował abonentów na 30 dni przed wprowadzeniem zmian tak azeby nie narazić na koszty płacenia abonamentu za zmniejszoną ilość programów w ofercie a platforma ''n'' złamała to ewidentnie i tyle

Nie zapomni tez iż operator zobowiązał sie świadczyć usługi w pełnym kontentem programowym i tylko wtedy moze żądać opłaty abonamentowej a nie ze zmniejszona ilością programów

A jesli ktos tego nie rozumie niech sobie da ''siana'' i nie dyskutuje
                      I proponuje trochę a nie dywagować ze ja i ja mam tylko mam racje
                      Ostatni raz edytowany przez EagleEye; 2013-03-24, 19:48.
                      Pozdrawiam EagleEye
                      TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• Wzór wypowiedzenia umowy.

W związku ze zmiana oferty programowej w dniach 1 i 5 kwietnia 2013 roku, można zerwać umowę w ciągu 14 dni nie wcześniej od podanych dat.
                        Długo szukałem. Wzór wypowiedzenia umowy znajduje się pod tym linkiem
                        www.anty-ncplus.pl
                        Ostatni raz edytowany przez redemers; 2013-03-24, 22:19.

Komentarz

• już napisałem wypowiedzenie jutro mam nadzieje że uda mi się wręczyć ehh szkoda tylu lat i torbacza pakiety tez były super All.

Komentarz

• napisał(a) EagleEye Zobacz post
                            No chyba ze Ty kolego jesteś naiwniakiem i zapłacisz za kwiecień 2013 ale najwidoczniej nie rozumiesz sformułowania ''rozwiązanie umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia'' gdyz zgodnie z cytowanym art.60a Ustawa Prawo Telekomunikacyjne z 16 lipca 2004 roku operator nie poinformował abonentów na 30 dni przed wprowadzeniem zmian tak azeby nie narazić na koszty płacenia abonamentu za zmniejszoną ilość programów w ofercie a platforma ''n'' złamała to ewidentnie i tyle

Nie zapomni tez iż operator zobowiązał sie świadczyć usługi w pełnym kontentem programowym i tylko wtedy moze żądać opłaty abonamentowej a nie ze zmniejszona ilością programów

A jesli ktos tego nie rozumie niech sobie da ''siana'' i nie dyskutuje
                            I proponuje trochę a nie dywagować ze ja i ja mam tylko mam racje

podstawowe pytanie: Czy oni uznaja te marcowe wypowiedzenia.
                            Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• Ja info o wyłączeniu tych kanałów od 1 kwietnia dostałem dopiero dziś (niedziela 24.03.2013) około godziny 19. O tym czasie przyszła na dekoder faktura za marzec (jak zwykle spóźniona, bo termin płatności był do 22 marca) i w niej było to info. Czyli praktycznie dopiero tydzień przed. Wcześniej nie dostałem od N-ki żadnej informacji o wyłączeniu tych kanałów. Tak, czy siak, jak wypowiedzenie wysłałem im już w piątek poleconym.

Komentarz

• napisał(a) Aninianin Zobacz post
                                podstawowe pytanie: Czy oni uznaja te marcowe wypowiedzenia.
                                Powiem tak to nie jest zadne marcowe wypowiedzenie i wypowiadasz umowe ''z ostatnim dniem nadawania kanałów'' a nie z dniem 31 marca 2013
                                Mam nadzieje ze potrafia czytac i interpretowac to co jest tam napisane

napisał(a) pawel1710 Zobacz post
                                Ja info o wyłączeniu tych kanałów od 1 kwietnia dostałem dopiero dziś (niedziela 24.03.2013) około godziny 19. O tym czasie przyszła na dekoder faktura za marzec (jak zwykle spóźniona, bo termin płatności był do 22 marca) i w niej było to info. Czyli praktycznie dopiero tydzień przed. Wcześniej nie dostałem od N-ki żadnej informacji o wyłączeniu tych kanałów. Tak, czy siak, jak wypowiedzenie wysłałem im już w piątek poleconym.
                                Ja w fakturze papierowej żadnego info nie dostałem (dotrało to do mnie w piątek) a dla mnie liczy sie powiadomienie papierowe a nie elektroniczne bo ja nawet tych reklam z boxa na fakturze elektronicznej nigdy nie czytam a ich obowiazkiem poinformowania abonenta jest w formie papierowej 30 dni przed wejsciem zmiannie zaleznie co mówi ich regulamin 30 DNI TO 30 DNI i nie powinienes byc narazanym na opłaty za pomniejszony produkt za kwiecień
                                No ale była platforma ''n'' najwidoczniej tego nie kuma i nie chce kumac bo im w oczach swieca tylko $$$$$ a nie reputacja i działanie zgodnie z prawem
                                Pozdrawiam EagleEye
                                TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+