Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Oczekiwanie na Dekoder"

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• "Oczekiwanie na Dekoder"

Witam Serdecznie.
    Moja przygoda z telewizją "n" zaczęła się na początku 2007 roku.
    Wszystko było ok. Kilka razy przedłużana umowa na bardzo dobrych warunkach.
    Zero problemów. Dekoder (biały) również hula jak należy i ma się całkiem dobrze.
    Kilkanaście dni temu zajrzałem na stronę "n" aby zobaczyć czy jest jakaś dobra promocja dla starych klientów, bo termin końca umowy już bliski.
    Widzę trzy świetne promocje, ale nie dla mnie ! Zaglądam w zakładkę promocje dla stałych klientów i co ? Rozczarowanie ! Marna promocja z kanałem nocnym !
    Myślę, dzwonie zapytam jak to jest z tymi promocjami. Po rozmowie z konsultantem zostałem oświecony!. Jednak jest coś dla mnie. Oferta 57 złotowa w tym wymiana dekodera za 99 zł. W całą ofertę wchodzi sześć pakietów tematycznych plus nfilm i nfilm 2. Umowa na 12 miesięcy. 6 miesięcy 57 złoty kolejne sześć już 48 złoty. No tak ale co z dekoderem ? Pan konsultant odesłał mnie na stronę internetowa gdzie podane są punkty wymiany dekoderów.
    Szukam: Nysa. Jest cztery punkty sprzedaży. Wchodzę do sklepu przedstawiam facetowi sprawę o co chodzi. Facet oznajmia mi delikatnym tonem " nie ma ".
    No tak zapomniałem, cofamy się do 2007 roku gdzie w punkcie sprzedaży "n" wisiała lista aby wpisać się na kolejkę oczekujących na dekoder !
    Pytam jak to nie ma ?? Facet oznajmia mi że są ale nie na wymianę tylko na sprzedaż dla nowych klientów. No to co w końcu są czy ich nie ma!
    I dodaje na końcu: Czekamy na dostawę, na dniach powinna być !.
    Dobra te parę dni poczekam. Minął tydzień. Wchodzę do sklepu i od razu na wejściu facet krzyczy do mnie, że dekoderów niet, bo dostawa jeszcze nie przyszłą. Znów wracam do domu bez nowego dekodera. Za 3 dni wszystko powtarza się tak samo już w progu sklepu słyszę : NIE MA !
    Nosz ku**** co jest !. Proszę się nie denerwować dostawa powinna dotrzeć w pierwszych dniach marca. No to pięknie mamy dziś 20 luty !! ( tak na marginesie w sklepie gościu zakomunikował mi że tylko u niego mogę wymienić dekoder w żadnym innym punkcie w Nysie, a na całej Opolszczyźnie punktów wymiany jest aż 4 ) I tak czekam ja na zbawienie kiedy nadejdzie ten marzec mamy dziś 25 luty a ja dalej z białasem.

Drodzy forumowicze poradźcie co robić ?? Czy mi tylko pozostało cierpliwie czekać ??? Czy mam iść do sklepu i porządnie zrugać faceta?

Jeszcze jedno pytanie : Czy przy wymianie dekodera mam wyciągnąć kartę z niego czy oddać mu z kartą ?? Czy dostanę nową w dekoderze ??

Pozdrawiam

Jak nie chce ci sie czekać, to zadzwoń sobie do Krapkowic albo do Ząbkowic - tam też są punkty serwisowe, i u nich zapytaj, czy mają dekodery na wymianę, jeśli tak to pojedź tam wymienić, a nie siedzieć i czekać na zmiłowanie "wielce szanownego księcia" w Nysie.

Po 2 - mam nadzieję, że wiesz o tym, że wymiana dekodera na rekorder wiąże się z dodatkowym przedłużeniem umowy o jak dobrze pamiętam - 13 miesięcy? Więc jeżeli wymienisz dekoder i weźmiesz tą promocję na 12 miesięcy, to będziesz mieć umowę na 25 miesięcy. Przy czym po okresie promocyjnym pozostałe 13 miesięcy będziesz mieć na warunkach standardowych.

Po 3 - przy wymianie oddajesz cały komplet taki jak dostałeś. Tzn dekoder, karta, kabel do tv, pilot. Karty są sparowane z dekoderami, więc nie ma tak, że wyciągasz kartę i przekładasz do innego dekodera, bo to nie zadziała.

Komentarz

Dzięki za odpowiedz. Mogł bym pojechać ale... w Krapokwicach czy Ząbkowicach nie ma punktu wymiany są punktu sprzedaży.Najbliższy ode mnie jest w Kędzierzynie Koźlu.
      to prawda umowa jest na dwanaście a dekoder na trzynaście tylko, że tych miesięcy się nie sumuje. W 12 miesiącu muszę wybrać ofertę na 13 miesiąc i automatycznie przedłużyć umowę.

Komentarz

napisał(a) Bebo1991 Zobacz post
        [...]Facet oznajmia mi że są ale nie na wymianę tylko na sprzedaż dla nowych klientów. [...]
        W mojej okolicy w dwóch punktach, które odwiedzałem jakoś nie było podziału na dekodery dla nowych abo i te na ewentualną wymianę... no chyba, że padłeś ofiarą niechciejstwa ze strony obsługi punktu...
        CLRA/BLUE, "100", 2xQuattro GI, Multiswitch 9/6 GI
        "Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz" - Prawo Balaniego

Komentarz

Dzwoniłem przed chwilką do "n" Miła konsultantka powiedziała, ze miesiące się sumują. Więc zwraca honor. Po upływie 12 miesięcy mogę zjecać do trzeh pakietów tak aby utrzymać się w granicy 54 zł lub skorzystać z nowej promocji.
          Nie wiem jak z tymi dekoderami, dostałem telefon do Głuchołaz. Zobaczymy czy tam są....

Komentarz

http://n.pl/nsklep/sklepy

Jak to nie ma punktu serwisowego?

ELEKTRONIKA UŻYTKOWA "ZURIT"
            Damrota 4
            47-303 Krapkowice
            tel. 774661482
            PUNKT SERWISOWY

DALUX
            Rynek 12
            57-200 Ząbkowice Śląskie
            TELEWIZJA NA KARTĘ
            PUNKT SERWISOWY

A po drugie - nie lepiej ci zrezygnować z obecnej umowy i podpisać nową razem z rekorderem? W obecnej sytuacji jeżeli wymienisz dekoder, to zawsze przez 13 miesięcy będziesz musiał wisieć na standardowych warunkach. A jak podpiszesz nową umowę, to od razu masz i promocję i dekoder z nagrywarką w ramach umowy.

No chyba, że już wziąłeś tamtą promocję jak rozmawiałeś z konsultantem - to wtedy już rozwiązać umowy nie możesz.
            Ostatni raz edytowany przez sushi87; 2011-02-25, 12:47.

Komentarz

No tak wiem. Konsultantka przedstawiła mi dostępne punkty wymiany. Wymieniłem w Nysie okazało się, że dziś przyszły świeżuśkie. No tak z tą umową to kupa śiechu. Facet mówi w punkcie n, że jak wymieni mi dekoder to tak jak bym podpisał drugą umowę. Wiec zadzwoniłem i tam również mnie tak poinformowano. Przez chwilę bylem w ciemnej du*. Ale po głębszej weryfikacji facet dowiedziła się ze punty wymiany nie zostały o wszytkim poinformowane. Gdy wymenie dekoder to podpiszę aneks na 13 miesicy a oni w centrum n zwryfikują to i będzie jedna umowa. Aby facet nie był głosłownym zapytałem go trzy razy o to czy będzie to jeda umowa i czy ta sama cena promocyjna. Zapewnił mnie4 razy że tak,będzie to jedna umowa. Wiec mam już dekoder właśnie aktualiuje sie soft. Tak wiec temat uważam za zamknięty. Dzieki.

Komentarz

Czy ktoś otrzymał w ostatnich dniach dodatkowy dekoder do multiroom ? O dziwo przyjęto ode mnie zamówienie na multiroom w dn. 30 stycznia (do trwającej umowy). Interwencje w BOK oczywiście nic nie dają. Wysyłają ponaglenia itd. Nie są w stanie oczywiście powiedzieć kiedy dotrze biały, od dwóch tygodni - jedyna odpowiedź - za kilka dni.

Komentarz

napisał(a) tolek11 Zobacz post
                  Czy ktoś otrzymał w ostatnich dniach dodatkowy dekoder do multiroom ? O dziwo przyjęto ode mnie zamówienie na multiroom w dn. 30 stycznia (do trwającej umowy). Interwencje w BOK oczywiście nic nie dają. Wysyłają ponaglenia itd. Nie są w stanie oczywiście powiedzieć kiedy dotrze biały, od dwóch tygodni - jedyna odpowiedź - za kilka dni.
                  Wszyscy zamawiający w tym czasie chyba mają takie problemy.Ja zamówiłem 29 stycznia i też do tej pory nie mam dekodera do multiroomu.Po tych zmianach i przerwie w działaniu systemu nie mogą dać sobie rady.
                  Dzisiaj zgłosiłem reklamacje w związku z tym ,zobaczymy co odpowiedzą trzeba czekać kolejne 30 dni na rozpatrzenie.Totalny bałagan i lekceważenie abonentów!!!!!

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+