Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Będę musiał płacić za brak podpisu?

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Będę musiał płacić za brak podpisu?

Witam
    Pod koniec stycznia wysłałem pismo że chcę rozwiązać umowę wraz z końcem jej trwania (tj 25 luty 2011). Zadzwoniłem dziś do biura obsługi klienta z zapytaniem jak wygląda sprawa rozwiązania umowy, niestety dowiedziałem się że zapomniałem własnoręcznie podpisać wniosek i został on odrzucony. Niestety nikt nie raczył mnie o tym poinformować.
    Ponad to dowiedziałem się że w tym momencie obowiązuje mnie trzy miesięczny okres wypowiedzenia i za kolejne miesiące będę musiał płacić rachunki w dodatku wyższe bo skończył się okres promocyjny. Zależy mi na jak najszybszym rozwiązaniu umowy ponieważ nie będę korzystał usługi. Nie chcę płacić kolejnych rachunków przez to że na wniosku zabrakło mojego podpisu. Nikt nie poinformował mnie że takowy powinien się znaleźć. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
    SAMSUNG LE40B550 @ soft 6 series
    nbox HDTV recorder
    Xbox 360 Elite

napisał(a) gadziorexe Zobacz post
    Witam
    Pod koniec stycznia wysłałem pismo że chcę rozwiązać umowę wraz z końcem jej trwania (tj 25 luty 2011). Zadzwoniłem dziś do biura obsługi klienta z zapytaniem jak wygląda sprawa rozwiązania umowy, niestety dowiedziałem się że zapomniałem własnoręcznie podpisać wniosek i został on odrzucony. Niestety nikt nie raczył mnie o tym poinformować.
    Ponad to dowiedziałem się że w tym momencie obowiązuje mnie trzy miesięczny okres wypowiedzenia i za kolejne miesiące będę musiał płacić rachunki w dodatku wyższe bo skończył się okres promocyjny. Zależy mi na jak najszybszym rozwiązaniu umowy ponieważ nie będę korzystał usługi. Nie chcę płacić kolejnych rachunków przez to że na wniosku zabrakło mojego podpisu. Nikt nie poinformował mnie że takowy powinien się znaleźć. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
    Jedyne możliwości, jakie masz to ponowne wysłanie pisma i 3 miesięczny okres wypowiedzenia lub kontynuowanie umowy, poprzez jej przedłużenie na podstawie wybranej promocji.

Podpis jest w tego typu pismach kluczowy.

Komentarz

Nie chcę płacić kolejnych rachunków przez to że na wniosku zabrakło mojego podpisu. Nikt nie poinformował mnie że takowy powinien się znaleźć.
      jaja sobie robisz czy masz 7 lat??? słyszałeś żeby jakiekolwiek pismo nie podpisane wywoływało skutki prawne?
      Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
      Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
      Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

Sprawa jest oczywista: nie ma podpisu = pismo nie ma żadnego znaczenia. I nie ma co nad tym dalej rozmyślać. A niewiedza nie jest tu żadnym usprawiedliwieniem.

Komentarz

[...]Nikt nie poinformował mnie że takowy powinien się znaleźć. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
          Zastanów się. Gdyby można było uskutecznić rezygnację bez własnoręcznego podpisu (takiego samego jak złożyłeś przy podpisaniu umowy !!!) to dla kawału wypowiedziałbym umowy wszystkim moim sąsiadom
          CLRA/BLUE, "100", 2xQuattro GI, Multiswitch 9/6 GI
          "Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz" - Prawo Balaniego

Komentarz

napisał(a) pollux Zobacz post
            Zastanów się. Gdyby można było uskutecznić rezygnację bez własnoręcznego podpisu (takiego samego jak złożyłeś przy podpisaniu umowy !!!) to dla kawału wypowiedziałbym umowy wszystkim moim sąsiadom
            jaki to problem podrobić podpis "dla kawału" myślisz że ktoś to sprawdza?

wszystko fajnie moja wina ale dlaczego nikt nie informuje że wpłynęło pismo bez podpisu, ciężko zadzwonić, był jeszcze czas. Jak z ofertami o przedłużenie umowy to dzwonią ca dwa dni.

Co się dzieje jeżeli nie zapłacę rachunków które przyjdą gdy umowa będzie na czas nieokreślony?
            nbox HDTV recorder
            Xbox 360 Elite

Komentarz

Zostaną naliczone kary.

Komentarz

napisał(a) pollux Zobacz post
                He he dobre

Komentarz

Mama zamiar zapłać ostatni rachunek za luty a dalej się zastanowię.

Jak nalicza się te kary i ile wynoszą?
                  nbox HDTV recorder
                  Xbox 360 Elite

Komentarz

jaki to problem podrobić podpis "dla kawału"
                    taki problem, że taki kawał może Cię kosztować 3 lata odosobnienia :p
                    Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                    Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                    Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

Mama zamiar zapłać ostatni rachunek za luty a dalej się zastanowię.

Jak nalicza się te kary i ile wynoszą?
                      Zależy od rodzaju umowy. Szczegółowe informacje w tej sprawie możesz otrzymać również w BOK.

Przy dłuższym zwlekaniu z opłatami należy również liczyć się z wizytą firmy windykacyjnej.

Komentarz

jaki to problem podrobić podpis "dla kawału" myślisz że ktoś to sprawdza?
                        Właśnie wg Twojego myślenia podpisu nie trzeba byłoby nawet podrabiać...
                        Czy ktoś to sprawdza - tego nie wiem. W końcu po to są wzory podpisów aby pisma składać we własnym a nie czyimś imieniu.

wszystko fajnie moja wina ale dlaczego nikt nie informuje że wpłynęło pismo bez podpisu, ciężko zadzwonić, był jeszcze czas. Jak z ofertami o przedłużenie umowy to dzwonią ca dwa dni.
                        Tu akurat nie dziwię się. Każdy widzi tylko własny interes...

Co się dzieje jeżeli nie zapłacę rachunków które przyjdą gdy umowa będzie na czas nieokreślony?
                        Przy podpisaniu umowy zaakceptowałeś regulamin, którego niektóre paragrafy także obowiązują po okresie promocyjnym i jasno określają tryb i okres w jakim umowę możesz rozwiązać. Niestety na chwilę obecną w dalszym ciągu wiążę Cię umowa jaką zawarłeś, więc lepiej po prostu zakończ ją z "czystym" kontem...
                        CLRA/BLUE, "100", 2xQuattro GI, Multiswitch 9/6 GI
                        "Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz" - Prawo Balaniego

Komentarz

Po dwóch rachunkach nie zapłaconych umowa z tobą zostanie rozwiązana,
                          będziesz musiał zwrócić sprzęt i zapłacić tą zaległość (dwa abonamenty) innych kar nie przewidziano
                          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

..........wszystko fajnie moja wina ale dlaczego nikt nie informuje że wpłynęło pismo bez podpisu, ciężko zadzwonić, był jeszcze czas......
                            Wypowiedzenie bez podpisu może mieć taką samą wartość jak czysta niewypełniona kartka, nie jest wypowiedzeniem zapewne dlatego nikt się tym nie zajmuje i nie dzwoni.

Komentarz

OK - sprawa jasna, więc temat zamykam. W razie wątpliwości zapraszam na priv.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+