Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy pieniądze wpłyneły?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Czy pieniądze wpłyneły?

Jak sprawdzić czy pieniądze wpłyneły do n?

Zaloguj się do ICA i jeżeli w zakładce płatności masz 0,00zł to znaczy, że wszystko OK.
    Albo zadzwoń do BOK.
    abonent n nieprzerwanie od 18.11.2006

CLRA/CARBO
    DGCB/CARBO

Komentarz

Zapłaciłem 2 lutego a tam dalej jest 48zł...zawsze to tak długo trwa?

Komentarz

Może być. Jak zapłaciłeś, to nie ma co się martwić.
        abonent n nieprzerwanie od 18.11.2006

CLRA/CARBO
        DGCB/CARBO

Komentarz

napisał(a) azarel8 Zobacz post
          Zapłaciłem 2 lutego a tam dalej jest 48zł...zawsze to tak długo trwa?
          Jeżeli dokonałeś wpłaty np. na poczcie, to może to przekazanie pieniędzy może trwać kilka dni roboczych.

Komentarz

Zapłaciłem 31 stycznia (przez internet, nie za pośrednictwem poczty) do tej pory na moim koncie w ICA nie odnotowano wpłaty; na moje 2 maile w tej sprawie 0 odpoiwedzi... Ogarnijcie się trochę po tym "ulepszeniu" strefy abonenta... Do tej pory regularnie po 2 lub 3 dniach wpłata była odnotowywana na moim koncie
            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu jego napisania i nie może służyć jako dowód przeciwko niemu w dniu kolejnym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Komentarz

napisał(a) zakmar Zobacz post
              Zapłaciłem 31 stycznia (przez internet, nie za pośrednictwem poczty) do tej pory na moim koncie w ICA nie odnotowano wpłaty; na moje 2 maile w tej sprawie 0 odpoiwedzi... Ogarnijcie się trochę po tym "ulepszeniu" strefy abonenta... Do tej pory regularnie po 2 lub 3 dniach wpłata była odnotowywana na moim koncie
              Mogę sprawdzić saldo. W tym celu podaj na PW nr umowy i hasło.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+