Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Karta Kredytowa MultiBanku i n-ki - 10% rabatu na abonament

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Karta Kredytowa MultiBanku i n-ki - 10% rabatu na abonament

29.10.2009r. pojawia się w ofercie karta kredytowa wydawana przez MultiBank i n-kę. Płacąc za abonament bezpłatnymi przelewami z karty uzyskuje się 10% rabatu na abonament w n.
    więcej http://www.multibank.pl/dla_ciebie/k...edytowe/visa_n

Ciekawe czy dla klientów n-ki, którzy terminowo od dłuższego czasu regulują płatności będą przygotowane jakieś "pewne" limity, by nie trzeba w banku przedstawiać całej sterty dokumentów, by kartę uzyskać?

Swoją drogą - wygląd karty mnie się podoba

Pozdr
    d_v_d

turboBox+, Multi+, Premium Film, C+ "8", netVOD+, Multi+, EXTRA+, C+ VOD za 74.90zł, umowa do 30.04.2016

Karta nawet i ładna

Ale trzeba się dobrze zastanowić bo jak ktoś płacić abonament w wysokości 48zł no to co miesiąc zwrócone zostanie mu na konto karty !! 4,80zł
    bo tak to działa - płaci się normalnie a 10% jest zwracane na kartę.

Karta kredytowa w portfelu to zawsze jakaś pokusa a potem tylko dług...

Żeby system zadziałał trzeba nie tylko karty kredytowej ale i konta bankowego.

Czy warto ??

Niby konto za darmo ale zawsze są gdzieś "gwiazdki". Kto jak KTO ale banki niczego nie robią za darmo.

Żeby na końcu nie wyszło że za te 4,80 przyszło nam płacić z 10zł miesięcznie.

Komentarz

To raz a dwa to to jak interpretuje to Urzad Skarbowy: te zwrócone 4,80 traktuje się jako dodatkowy dochów, trzeba od tego odporwadzic podatek, wykazac w PIT, szaleństwo, po rostu szaleństwo, wiecej zachodu niz wszystko warte. Pozdrawiam.
      nbox recorder Turbo DGCB / TRISET 113 / SINUTA 80 / TRIAX TTW 003

Komentarz

napisał(a) dream4you Zobacz post
        Karta kredytowa w portfelu to zawsze jakaś pokusa a potem tylko dług...
        Zadłużenie spłacasz w GP i po problemie.

Żeby system zadziałał trzeba nie tylko karty kredytowej ale i konta bankowego.
        Nie prawda.

Czy warto ??
        Każdy musi sobie sam policzyć. Wg mnie warto.

Żeby na końcu nie wyszło że za te 4,80 przyszło nam płacić z 10zł miesięcznie.
        Proponuję analizę regulaminu promocji i TPiO.
        Pobieżnie zrobiłęm to tu -- http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=324

napisał(a) qba_72 Zobacz post
        To raz a dwa to to jak interpretuje to Urzad Skarbowy: te zwrócone 4,80 traktuje się jako dodatkowy dochów, trzeba od tego odporwadzic podatek, wykazac w PIT, szaleństwo, po rostu szaleństwo, wiecej zachodu niz wszystko warte. Pozdrawiam.
        Cashback do 760 zł rocznie nie jest opodatkowany.
        --
        N: HBO+nPremium+Filmbox+Cinemax+Picturebox+nSeriale
        nc+: HBO+Canal++Filmbox+Cinemax+Picturebox+Seriale+

Komentarz

Ok to jak wytłumaczysz zapis :

aby uzyskać rabat, należy zapłacić abonament kartą Visa n za pomocą przelewu z serwisu transakcyjnego MultiBanku

jeśli się nie ma konta ??

Komentarz

Ok to jak wytłumaczysz zapis :

aby uzyskać rabat, należy zapłacić abonament kartą Visa n za pomocą przelewu z serwisu transakcyjnego MultiBanku

jeśli się nie ma konta ??
            Normalnie. Przelewem z KK.
            --

Komentarz

Żadne tam normalnie

Nie da się zrobić przelewu z KK gdy się nie ma konta w tym banku.

KK wówczas jest przyłączona do konta i można z niej robić przelewy.

Widać że masz konto i kartę kredytowa w tym samym banku i jesteś przyzwyczajony do przelewów na kartę ( może i z karty też ale to w większości banków jest już płatne ).

Spróbuj wziąć |KK innego banku i nie miej tam konta. Jestem ciekaw jak zrobisz przelew ??

Może jakoś telefonicznie ?? ale wątpię - KK nie jest karta do przelewów a w przypadku N to jest wyjątek ( stąd przelewy 0zł ale tylko elektronicznie z banku ).

Komentarz

KK wówczas jest przyłączona do konta i można z niej robić przelewy.

Widać że masz konto i kartę kredytowa w tym samym banku i jesteś przyzwyczajony do przelewów na kartę ( może i z karty też ale to w większości banków jest już płatne ).

Spróbuj wziąć |KK innego banku i nie miej tam konta. Jestem ciekaw jak zrobisz przelew ??

Może jakoś telefonicznie ?? ale wątpię - KK nie jest karta do przelewów a w przypadku N to jest wyjątek ( stąd przelewy 0zł ale tylko elektronicznie z banku ).
                Wszystkie KK w BZWBK mają rachunki tzw. techniczne i można kartę spłacać z innego konta oraz dokonywać przelewu z KK na inne konto.

Wiele banków tak ma.

mBank tak nie ma. Choć po zamknięciu konta a przy zostawieniu sobie KK to otworzą rachunek techniczny dla KK.

Przelew z VISY n jest bezkosztowy jedynie w przypadku płatności za faktury TNG. Inne przelewy z KK sa płatne zgodnie z TPiO. Jak mnie pamięć nie myli to 2 lub 3% wartości przelewu. Nie chce mi się teraz tam zaglądać.
                --

Komentarz

napisał(a) qba_72 Zobacz post
                  Wykazania tego jako dochodu było tylko pomysłem (głupim) US, ale nic w tej materii nie zostało zrobione. Na chwilę obecną podatku od tego nie ma.
                  Pozdr
                  d_v_d

turboBox+, Multi+, Premium Film, C+ "8", netVOD+, Multi+, EXTRA+, C+ VOD za 74.90zł, umowa do 30.04.2016

Komentarz

Żadne tam normalnie

Musisz się jeszcze trochę podszkolić - w MultiBanku można mieć wyłącznie KK, bez konta typu ror i można robić z karty przelewy. Pieniądze wysyłane są z rachunku "technicznego", który do karty jest podłączony. Przelewy za abonament n z KK Visa n są bezpłatne i będzie się je wykonywać poprzez specjalny link dostępny po zalogowaniu przez internet. Dlaczego? Bo inne przelewy, niż w ramach abonamentu, są płatne i kosztują 2% min. 5zł.
                    Pozdr
                    d_v_d

Komentarz

Ja tam mam kartę kredytową w MM i zamierzam ją sobie zamienić.

jedyny minus jest taki, że zniżka w postaci 10% jest tylko na 24 miesiące

Komentarz

napisał(a) Therion7777 Zobacz post
                        Wszystkie KK w BZWBK mają rachunki tzw. techniczne i można kartę spłacać z innego konta oraz dokonywać przelewu z KK na inne konto.

Wiele banków tak ma.

mBank tak nie ma. Choć po zamknięciu konta a przy zostawieniu sobie KK to otworzą rachunek techniczny dla KK.

Przelew z VISY n jest bezkosztowy jedynie w przypadku płatności za faktury TNG. Inne przelewy z KK sa płatne zgodnie z TPiO. Jak mnie pamięć nie myli to 2 lub 3% wartości przelewu. Nie chce mi się teraz tam zaglądać.
                        Nie wiem jak jest w BZWBK bo mam tam i KK i konto więc przelewy z karty mogę robić, ale właśnie przez konto a nie przez nr rachunku karty.

Mam natomiast KK w Millenium i tam bez posiadania konta nic nie można zrobić. Rachunek techniczny karty służy jedynie do spłacania zadłużenia.

Zresztą raczej nie będę zainteresowany Visą N bo już teraz nieraz się zastanawiam z której karty skorzystać

Update: Multibank informuje, że aby korzystać z 10% zniżki na abonament N nie trzeba posiadać konta w MM. Wystarczy więc dostęp do karty Visa N przez internet.
                        Ostatni raz edytowany przez spn; 2009-10-29, 20:34.
                        abonent N od 17.10.2006

mediaBOX+ Comfort+ Premium Sport & Film
                        samsung UE50HU6900
                        sony STR-DG700
                        sony RDR-HX820

mediaBOX+ Comfort+
                        bravia 40W4220
                        sony DAV-DZ660

Komentarz

Wracając do tematu...

W piątek byłem w Multi i dziś lub jutro mają mi dać odpowiedź czy Visę n dostanę.
                          Oczywiście byłem pierwszym klientem, który o nią zapytał.

Przy okazji: Multi gdzieś tydzień temu wprowadziło "bezbelkowe" lokaty jednodniowe powiązane z MultiMaxem. Sukcesywnie włączają je wszystkim klientom. Mi włączyli przy okazji wizyty w placówce.
                          --

Komentarz

no i wylądowałem w koszu

OK

no to jeszcze raz :

Dlaczego na stronie banku jak i na stronie N nie ma oficjalnych informacji o karcie ??

Czekamy z tym do jakieś oficjalnej daty ??

Komentarz

Dlaczego na stronie banku jak i na stronie N nie ma oficjalnych informacji o karcie ??

Czekamy z tym do jakieś oficjalnej daty ??
                              Nie sądzę.

Choć fakt, że karta jest, a info marketingowego ni ze strony Multi ni n-ki nie ma jest zadziwiający w sumie. Być może coś jest w ulotkach dla nowych abonentów n-ki. Nie wiem. W placówce Multi gdzie byłem żadnych materiałów o tej KK jeszcze nie było.

Karta w każdym razie jest już dostępna w Multi.
                              --

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+