Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak napisów w filmach

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak napisów w filmach

Dlaczego na kanałach, które mają opcje włączenia napisów nie działają? Na Disney Channel niby można włączyć oryginalną ścieżkę audio i PL napisy ale ich nie ma czasem udaje się na HBO ale też nie zawsze. Od czego to zależy i dlaczego tak jest. "Język dźwięku" zawsze można zmienić, a włączyć napisy nie bardzo.

Jest to uzależnione od nadawcy danego kanału. Jeśli prześle on napisy - będą dostępne, jeśli nie - wystąpi ich brak.

Komentarz

Dlaczego Prison Break sezony 2 i 3 są bez napisów?

Komentarz

W tym wypadku jest to uzależnione od producenta serialu. Niemniej jednak dziękujemy za uwagę, będzie ona przekazana odpowiedniej osobie.

Komentarz

Bardzo ciekawe. Na konferencji był kawałek PB i to z napisami.

Komentarz

up date:

Po weryfikacji, otrzymałem informacje, że do III sezonu Prison Break napisy są dołączone.

Komentarz

Eh, to jak nie ma napisów po co opcja włączenia ich. Na innych kanałach nie ma napisów nie ma opcji wyboru audio/napisy.

Komentarz

ja tez nie mam napisów czasami ;/

Komentarz

napisał(a) Tristan Zobacz post
                  Jest to uzależnione od nadawcy danego kanału. Jeśli prześle on napisy - będą dostępne, jeśli nie - wystąpi ich brak.
                  jak pisali inni - jesli napisow nie ma to opcja ich wlaczenia powinna byc nieaktywna, a nie wprowadzac widza w blad. wlaczam napisy a potem wpatruje sie w ekran zastanawiajac sie gdzie sa napisy! byloby fajnie jesli chociaz to naprawicie.

Komentarz

Tu nie ma co naprawiać. Ta opcja jest na stałe.

Komentarz

tu jest co naprawiac - jesli napisow nie ma opcja powinna byc nieaktywna - prosciej sie nie da. jesli jest aktywna i moge wlaczyc napisy a ich nie ma to jest cos zwalone. jako koncowego odbiorce nie interesuje mnie po czyjej stronie - czy nadawcy czy n. ja place n i zycze sobie by napisy w przypadku kiedy mam mozliwosc ich wlaczenia byly widoczne na ekranie a nie tylko w opcjach.

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+