Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiany w ofercie „VOD - filmy i programy na życzenie”

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• VOD i HDMI

Witam,
    do tej pory dzialal VOD bez problemu na laczu HDMI. Ustawiona rozdzielczosc n.p. 1024i obowiazywala rowniez na fimach VOD. Nowe oprogramowanie ignoruje ustawienia na roecordeze i zmienia rozdzielczosc przy wlaczeniu filmu na 576i. Problem jest taki ze po pierwsze serial Kriminalni ktory ma byc w HD jest zredukowany do tej malej rozdzielczosci. Pytanie gdzie korzysc z HD? Po drugie moj Panel LCD LG nie obluguje takiej rozdzielczosci ktory jest mojim zdaniem najgorsza bo do tego ze tylko 576 to i interlaced a nie progresyw.

Moje pytanie brzmi, dla czego nie moge tak jak do tej pory sam zdecydowac w jakiej rodzielczosci tuner przekarze obraz do odbiornika?

Probowalem tez nacisnac przycisk RES aby zmienic w trakcie ogladania VOD(musialem podlaczyc recorder przes composit) ale tam jest 576i jedyna obcja do podlaczenie HDMI.

uprzejmnie prosze pozostalych o sweryfikowanie zachowania recordera na VOD no i o pomoc techniczna ze strony nki

Komentarz

• VOD po aktualizacji

przyszla aktualizacja, a wraz z nia nastapily zmiany w VOD.
      mam juz kilka zwiastunow na dysku i przy tych, ktore sa juz dostepne, pojawila sie nowa opcja: do "Opis" i "Obejrz zwiastun" doszlo "Zamow kolekcje". i teraz kilka pytan z mojej strony:
      1. rozumiem, ze bedzie tylko i wylacznie mozliwosc zamowienia calej kolekcji, czyli klikajac na wybranym filmie z nVOD zamowie cala usluge nVOD, a nie tylko ten wybrany film?
      2. czy klikajac w "Zamow kolekcje" mam mozliwosc anulowania tego zamowienia? chodzi mi o to, ze np. dzieci czy jacys znajomi moga mi przez przypadek zamowic usluge, ktorej nie chce, a potem zostane z 3 miesiecznym okresem wypowiedzenia. czy to "zamow kolekcje" jest chronione jakims PINem czy cos?
      3. czy bedzie oferowana mozliwosc zamowienia tylko jednego filmu z oferty?
      4. kiedy jakas informacja (oficjalna) od "n" o nowym PictureBox i nVOD?
      lista bezczelnych klamstw "n":
      1. "nie bedzie podwyzek cen pakietow mimo wprowadzenia nowych"
      2. "nowy soft dla nboxow dostepny bedzie 1 czerwca"

Komentarz

• jak szedlem rano pracy nadal nie mialem zadnego filmu sciagnietego po wczorajszym ponownym wgraniu uprawnien przez konsultanta N. Poczekam do jutra, bo niby ma to trwac jak powiedzili mi na infolinii 48 h.
        Mam pytanie po czym poznac po aktualizacji ze film sie sciagnal, jaki symbol sie wyswietla? bo na razie mam same znaki zapytania,

Komentarz

• Ci z Państwa , którzy nie mają wykupionej usługi VOD mogą zamówić całą dowolną kolekcję ( tj. nVOD czy tez Picture Box); umożliwimy Państwu również zamawianie pojedyńczych filmów tzw. premiery VOD- ta usługa będzie już wkrótce dostępna. W celach bezpieczeństwa również wprowadziliśmy możliwość zablokowania dostępu do usługi VOD kodem PIN. Fabrycznie jest ona wyłączona; aby ją uaktywnić należy przejść do zakładki KONTROLA RODZICIELSKA i wybrać BLOKADA VOD.

Komentarz

• Przycisk "zamów kolekcję" na razie podaje tylko numer telefonu, żeby zamówić i tak trzeba zadzwonic i wykazać się znajomością numeru umowy i hasła literowego lub cyfrowego, także znajomi raczej nic nie zamówią.
            Ostatni raz edytowany przez jack; 2007-09-03, 09:20.

Komentarz

• napisał(a) kuomi Zobacz post
              jak szedlem rano pracy nadal nie mialem zadnego filmu sciagnietego po wczorajszym ponownym wgraniu uprawnien przez konsultanta N. Poczekam do jutra, bo niby ma to trwac jak powiedzili mi na infolinii 48 h.
              Mam pytanie po czym poznac po aktualizacji ze film sie sciagnal, jaki symbol sie wyswietla? bo na razie mam same znaki zapytania,
              Wyłącz i włącz dekoder, pokażą się niewidoczne filmy, operację powtarzaj cyklicznie inaczej nic nowopobranego nie zobaczysz. Tak jest u mnie.

Komentarz

• napisał(a) SamoDobro Zobacz post
                przyszla aktualizacja, a wraz z nia nastapily zmiany w VOD.
                mam juz kilka zwiastunow na dysku i przy tych, ktore sa juz dostepne, pojawila sie nowa opcja: do "Opis" i "Obejrz zwiastun" doszlo "Zamow kolekcje". i teraz kilka pytan z mojej strony:
                1. rozumiem, ze bedzie tylko i wylacznie mozliwosc zamowienia calej kolekcji, czyli klikajac na wybranym filmie z nVOD zamowie cala usluge nVOD, a nie tylko ten wybrany film?
                2. czy klikajac w "Zamow kolekcje" mam mozliwosc anulowania tego zamowienia? chodzi mi o to, ze np. dzieci czy jacys znajomi moga mi przez przypadek zamowic usluge, ktorej nie chce, a potem zostane z 3 miesiecznym okresem wypowiedzenia. czy to "zamow kolekcje" jest chronione jakims PINem czy cos?
                3. czy bedzie oferowana mozliwosc zamowienia tylko jednego filmu z oferty?
                4. kiedy jakas informacja (oficjalna) od "n" o nowym PictureBox i nVOD?
                1. Zamawia się jedną lub 2 kolekcje, proponuję zapoznanie się z www.n.pl/vod
                2. narazie zamowienie jest dostepne tylko przez infolinię
                3. Będzie w usludze Premiery VOD - proponuje zapoznanie sie z pierwszym postem
                4. od północy 1.09 na www.n.pl/vod

nastepnym razem proponuje poczytac najpierw bo wszystkie odpowiedzi byly albo juz na forum (i to w pierwszym poscie) albo na stronie n.
                Zanim zapytasz przeczytaj TEN DOKUMENT

Komentarz

• nScreen

Dopiero teraz zajarzyłem... w liście, który przyszedł wraz z regulaminem usług VOD jest napisane: "...nowa kolekcja nScreen, w której dostępne będą najbardziej popularne polskie i amerykańskie hity serialowe."

Czy to oznacza, że w nScreen będą tylko seriale????

Komentarz

• napisał(a) Ania Zobacz post
                    1. Zamawia się jedną lub 2 kolekcje, proponuję zapoznanie się z www.n.pl/vod
                    2. narazie zamowienie jest dostepne tylko przez infolinię
                    3. Będzie w usludze Premiery VOD - proponuje zapoznanie sie z pierwszym postem
                    4. od północy 1.09 na www.n.pl/vod

nastepnym razem proponuje poczytac najpierw bo wszystkie odpowiedzi byly albo juz na forum (i to w pierwszym poscie) albo na stronie n.
                    Mam to rozumieć że jak nie zadzwonie to nie będe miał aktywnej usługi"kolekcje Vod".Chodzi o abonentów usługi"VOD-filmy i programy na życzenie.
                    umowa na 18 m. od 01.03 2014r
                    NC+ : Canal+ gold , Canal+ x 6 ,HBO x 3 , + multiroom ,seriale

Komentarz

• napisał(a) Merdox Zobacz post
                      Dopiero teraz zajarzyłem... w liście, który przyszedł wraz z regulaminem usług VOD jest napisane: "...nowa kolekcja nScreen, w której dostępne będą najbardziej popularne polskie i amerykańskie hity serialowe."

Czy to oznacza, że w nScreen będą tylko seriale????
                      Tak to własnie jest zapowiadane, tzn. PictureBox - filmy, a nScreen - seriale.
                      TYLKO W NC+ WYKASTROWANY TVN PLAYER

PRECZ Z BLOKADĄ NAGRYWANIA DWÓCH PROGRAMÓW NARAZ

Komentarz

• napisał(a) brawa8 Zobacz post
                        Mam to rozumieć że jak nie zadzwonie to nie będe miał aktywnej usługi"kolekcje Vod".Chodzi o abonentów usługi"VOD-filmy i programy na życzenie.
                        w ramach usługi "kolekcje VOD" sa dwie kolekcje, wszyscy ktorzy maja juz wykupione VOD maja aktywna kolekcje nVOD, jesli ktos chce miec Picture Box, powienien zadzwonic na infolinie.
                        Zanim zapytasz przeczytaj TEN DOKUMENT

Komentarz

• jestem nowym uzytkownikiem tego forum, wczesniej tylko czytalem ale Pani Ania zachowuje sie bardzo czesto arogancko w stosunku do placacych abonament, szczegolnie wtedy gdy sa klopoty z N ( a sa i no bardzo powazne), mysle ze z braku pomyslow (ale i tak nieladnie)

Komentarz

• Dzieki Jack za informację. Własnie zrobilem tak jak mi poradziles i okazalo sie ze mam aż dwa filmy sciagniete: uklad idealny i arsen lupin.

Komentarz

• Ja mam już z 10 filmów i o dziwo wszystkie(bez 1 chyba) są w 16:9
                              Szkoda tylko, że są jakieś problemy z dźwiękiem. I caaałe mnóstwo problemów z nowym oprogramowaniem (patrz temat aktualizacji...)

Komentarz

• re

mam 2 pytanka nie mam czasu na przetrząsanie forum wybaczcie:
                                1. Czy od 1 października w nscren będą tylko seriale?
                                2. Czy dobrze rozumiem że do końca września mogę zrezygnować z obecnego VOD późniejszego Nscreen nie altywować PB i korzystać z premier?

AAA i jeszcze jedno apropos pakietów - nowi mogą mieć nbox rec za 199 zeta i 2 pakiety VOD za 40 zeta starzy już dojeni przez N nie mogą - nie ma jak dbałość o klientów którzy wam rozkręcili tą platformę

cyt:

* podpisujesz umowę na warunkach promocji „Nagrywaj Wszystko”
                                * aktywujesz nbox HDTV recordera za 199 zł, czyli taniej o 250 zł
                                * zamawiasz 2 kolekcje VOD i do końca umowy płacisz za nie tylko 40 zł
                                * nawet przez 6 miesięcy oglądasz wszystkie kanały telewizyjne n
                                * przed końcem promocji możesz wybrać minimum 3 płatne pakiety tematyczne, które chcesz zachować i płacisz tylko za nie
                                Ostatni raz edytowany przez t_rex_; 2007-09-03, 20:58.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+