Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktywacja SwiatHD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Aktywacja SwiatHD

Witam.
    Postaram sie wszystko opowiedziec. A wiec tak:
    -Posiadam Nbox iti-5800s, nie byl wziety z ta oferta, poprostu zostal po starej umowie na abonament w n,
    -Sila sygnalu to 98% a jakosc to 28-34%,
    -Karte mam z oferta Swiat HD gratis 3 miesiace,
    Wysłałem sms z numerem karty na ich numer, odpisali ze karta bedzie aktywowana w ciagu 48 godzin. Wyczytalem ze aby aktywowac trzeba miec ustawione na kanal tvp1 hd, ale nie mam pojecia jak na niego ustawic skoro mam caly czas "ekran aktywacyjny".

Mam takie pytania:
    1. Czy taka jakosc sygnalu wystarczy aby aktywowac karte?
    2. Czy karta aktywuje sie w tym "ekranie aktywacyjnym" czy trzeba wlaczyc te TVP1HD, jesli trzeba to jak?
    3.Czy wogule sie da zrobic to na tym dekoderze skoro dostalem z karta taka karteczke z nr. seryjnym dekodera iti-5800sx?
    4.Czy oferta Swiat HD to oferta abonamentowa czy na karte?
    5. Jak dlugo trzeba czekac na aktywacje?

Prosze o szybka odpowiedz poniewaz na jutro musze znac odpowiedzi.

Z gory dziekuje.

Pozdrawiam.

Prześlij dane swojego dekodera i karty oraz dane umowy jaką miałeś w n. Dane te prześlij wg informacji z mojej sygnatury.

Komentarz

napisał(a) NrXPL Zobacz post
      3.Czy wogule sie da zrobic to na tym dekoderze skoro dostalem z karta taka karteczke z nr. seryjnym dekodera iti-5800sx?
      Nie da się. Dekodery platformy n nie lubią żadnych innych kart oprócz tej z którą przychodzą w pudełku.

Komentarz

napisał(a) sonikus Zobacz post
        Nie da się. Dekodery platformy n nie lubią żadnych innych kart oprócz tej z którą przychodzą w pudełku.
        A jak zmienie mu soft na enigme 2?

Komentarz

Wtedy tak. Ale to pewnie trochę potrwa (tydzień ?) a nie wiem, czy karta może tyle czekać na złapanie aktywacji. Najlepiej gdybyś ją teraz włożył do jakiegoś tunera z czytnikiem conax (lub uniwersalnym) na TVP1 HD aż zaświeci. To będziesz miał aktywację karty z głowy i czas żeby z tunerem coś podziałać.

Acha, no i żeby cokolwiek dłubać w tunerze musi on być _własnościowy_ . I dalsza dyskusja o softach linux wykracza poza ramy tego forum (są inne fora od tego).

Komentarz

napisał(a) NrXPL Zobacz post
            -Posiadam Nbox iti-5800s, nie byl wziety z ta oferta, poprostu zostal po starej umowie na abonament w n,
            Sugeruję przed wprowadzaniem jakichkolwiek zmian w oprogramowaniu dekodera sprawdzić, czy ten przypadkiem nie jest dekoderem wypożyczonym.
            Skoro miałeś umowę abonamentową, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że dekoder który posiadasz, to dekoder wypożyczony, a nie zakupiony na własność.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.
            Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!

Komentarz

Myśle że tak bo dekoder dostałem w pudełku z tnk hd pozniej karta mi sie gdzieś zapodziała bo nie miałem anteny przez dłuższy czas i go nie uzywalem, chcialem teraz jak juz mam kupic karte i ogladac a tu taka niespodzianka.

Komentarz

Jeżeli karta jest od tego dekodera co trzeba to musi działać, ale paramtery odbioru sygnału musisz poprawić bo kanałów TVNu pewnie nie zobaczysz. A jeżeli karta jest od innego dekodera to niestety zapomnij, bo każda karta jest sparowana z dekoderem.
                Masz problem z instalacją antenową, multiroomem? Przyszły nagrody do kolejnego konkursu. Musisz to zobaczyć!

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+