Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakość spadająca do zera

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • #46
  Gdyby zaniki sygnału były spowodowane nadawaniem nieprawidłowego sygnału przez operatora to skutki tego odczuwaliby wszyscy odbiorcy, a nie tylko wybrani. Po prostu, któryś z elementów własnej instalacji antenowej zachowuje się nieprawidłowo. Elementów tych jest wiele od prawidłowego ustawienia anteny począwszy. Poza tym konwerter, a zwłaszcza jego ustawienie (kąt skręcenia w uchwycie i oddalenie), parametry w konwerterach wielowyjściowych na każdym wyjściu bywają różne (poza drogimi konwerterami profesjonalnymi). Powoli zanikający sygnał i często powracający jest charakterystyczny dla konwertera, który zaczyna ulegać uszkodzeniu.

  Komentarz


  • #47
   Antena 80cm to naprawdę nie jest sprzęt na trudne warunki typu burza. Można na niej oczekiwać niezakłóconego odbioru programów HD przy pogodnej aurze. Na zawieruchy to raczej 180cm.

   Komentarz


   • #48
    Witam serdecznie mam takie pytanie zakupiłem niedawno dekoder wifi premiumbox+ przez okres 3 miesięcy miałem obraz zarówno siłę jak i jakość teraz jak mam podłączone wszystko od nowa czyli umocowaną na nowo antenę i przewód antenowy zaczął mi się dekoder wyłączać raczej obraz ekranu startowego zaczął migać i dekoder wyłącza się myślałem że to awaria konwentera ale po wymianie dalej to się dzieje proszę o pomoc

    Komentarz


    • #49
     showtime czy pojawia się jakieś komunikaty? Jaki masz dekoder? Iloma kablami antenowymi jest podłączony?
     Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
     Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

     Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

     Komentarz

     Pracuję...
     X
     nc+