Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakość spadająca do zera

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Gdyby zaniki sygnału były spowodowane nadawaniem nieprawidłowego sygnału przez operatora to skutki tego odczuwaliby wszyscy odbiorcy, a nie tylko wybrani. Po prostu, któryś z elementów własnej instalacji antenowej zachowuje się nieprawidłowo. Elementów tych jest wiele od prawidłowego ustawienia anteny począwszy. Poza tym konwerter, a zwłaszcza jego ustawienie (kąt skręcenia w uchwycie i oddalenie), parametry w konwerterach wielowyjściowych na każdym wyjściu bywają różne (poza drogimi konwerterami profesjonalnymi). Powoli zanikający sygnał i często powracający jest charakterystyczny dla konwertera, który zaczyna ulegać uszkodzeniu.

Komentarz

Antena 80cm to naprawdę nie jest sprzęt na trudne warunki typu burza. Można na niej oczekiwać niezakłóconego odbioru programów HD przy pogodnej aurze. Na zawieruchy to raczej 180cm.

Komentarz

Witam serdecznie mam takie pytanie zakupiłem niedawno dekoder wifi premiumbox+ przez okres 3 miesięcy miałem obraz zarówno siłę jak i jakość teraz jak mam podłączone wszystko od nowa czyli umocowaną na nowo antenę i przewód antenowy zaczął mi się dekoder wyłączać raczej obraz ekranu startowego zaczął migać i dekoder wyłącza się myślałem że to awaria konwentera ale po wymianie dalej to się dzieje proszę o pomoc

Komentarz

showtime czy pojawia się jakieś komunikaty? Jaki masz dekoder? Iloma kablami antenowymi jest podłączony?
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+