Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak kanałów TVN

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) qrka Zobacz post
    lepiej odpuuscic te pare kanalow TVN w HD, a w zamian miec wieksza ilosc innychj kanalow
    Baardzo dobra rada może w ogóle lepiej zmienić platformę na taką gdzie ich (tematycznych TVN w HD) w ogóle nie ma, za to jest dużo innych ciekawych kanałów

Komentarz

napisał(a) Artursw Zobacz post
      Jak są duże opady jakość leci do zera. Pisałem do przedstawiciela i dostałem odpowiedź że to normalne tylko że opady mamy nie od dzisiaj a ten problem powstał od kiedy nastąpiła fuzja
      Dokładnie to samo zauważyłem u siebie, nigdy nie było problemu przy deszczu a teraz po fuzji nawet przy niewielkim deszczu znika paczka tvn hd.

Komentarz

napisał(a) yackoo Zobacz post
        Nie rozumiem ludzi, którzy akceptują pracę montera, gdy osiągną 70% jakości na dekoderze, gdy nic nie przysłania czaszy, "bo tyle wystarczy". A potem, przy zmianie parametrów nadawania kanałów, zaczyna się narzekanie i oburzenie. Zadbajcie o prawidłowe ustawienia anten - nie będziecie potem narzekać.
        Prawda, ale nie do końca...

Różne modele tunerów mają różne wskazania sygnału. Są dekodery , które na idealnie ustawionej antenie pokazują 80% i nie oznacza to ani awarii sprzętu ani fuszerki instalatora, bo taki próg został ustawiony "programowo".

Proszę pamiętać że wskaźniczki w tunerach to nie są MIERNIKI. Służa one jedynie do pobieżnej oceny instalacji. Jeżeli pomiar został wykonany prawdziwym przyrządem przez prawdziwego instalatora to należy zaakceptować te 70% i oglądać długo i szczęśliwie.

Pozdrawiam
        Ostatni raz edytowany przez TELES; 2013-06-18, 07:46.
        TELES APSiS NC+
        Wrocław ul. Kościuszki 160 tel. 717884883
        Profesjonalne pomiary i instalacje TV SAT

Komentarz

napisał(a) niebond Zobacz post
          z tym że dalej chodzi o precyzyjne ustawienie anteny
          Bzdura. Nie chodzi o ustawienia anteny. Antenę ustawiał mam monter. Z tego sygnał idą do dwóch osobnych mieszkań U góry wszystkie kanały i TVN działają bez zarzutu. Problem jest tylko na dole. Siła u góry to 85%, jakość 66%. Dla porównania Polsat, z którym nigdy nie było problemów ma siła 78% a jakość 66%. Na dole mamy inny dekoder (mamy multiroom). Poziom sygnału na kanałach TVN na dole to 81% a jakość 90%. Transponder 11508V. Pozostałe kanały to poziom sygnału 81% a jakość 91%. Więc to nie antena!

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+