Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

WiMP

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• A czy te 30 dni są na test i mogę potem zrezygnować ?

Komentarz

• Możesz zrezygnować.
      Panasonic Viera TX-P42X20E - mediaBOX+ (Canal+ Silver)
      Panasonic Viera TX-P42S30E - mediaBOX+ (Canal+ Silver, HBO)

Komentarz

• napisał(a) WoofeR Zobacz post
        Możesz zrezygnować.
        w jaki sposób mogę zrezygnować?
        CLRA/CARBO
        TV-LG 42LG5000
        KINO DOMOWE LG HB905DA

Komentarz

• Standardowo, wysyłając maila lub dzwoniąc na BOK. Być może takie zlecenie przyjmują też nasi moderatorzy jednak nie jestem tego pewien.

Komentarz

• napisał(a) WoofeR Zobacz post
            Standardowo, wysyłając maila lub dzwoniąc na BOK. Być może takie zlecenie przyjmują też nasi moderatorzy jednak nie jestem tego pewien.
            Zrezygnować z usługi można wysyłając maila na adres nkontakt@n.pl
            Moderatorzy nie wykonują tego typu modyfikacji.

Komentarz

• Dość interesująca opcja dla wszystkich abonentów Play - http://www.blogplay.pl/2013/01/wimp-...e-muze-w-play/

Logowanie danymi z Play oczywiście działa w dekoderze.

Komentarz

• Szkoda, że tylko miesiąc.
                No ale to kolejny miesiąc słuchania za free.
                EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

• Mam prośbę do kogoś korzystającego z Wimp Premium, żeby sprawdził dostępność na nboxie albumów takich zespołów, jak Metallica czy Red Hot Chilli Peppers. U mnie (Wimp Standard) można przeglądać te albumy, ale są niedostępne do odsłuchu (wyszarzone) w ponad 90% przypadków. Komunikat informuje, że można je tylko pobrać na PC, ale chcę mieć pewność, czy przy wykupionym Wimp Premium też nie da się odtwarzać tych albumów.
                  Samsung LE46B530 + Yamaha RX-497 + Wharfedale Diamond 9.1 + turbobox+ + full z History HD i Wimp Standard + Popcorn Hour A200 + Samsung BD-D5500 + Logitech Harmony 650

Komentarz

• Wszystkie płyty są, utwory "nie są dostępne do odsłuchu", w przypadku Red Hotów kilka albumów jest dostępnych. Myślę, że to kwestia czasu ponieważ na FB padła taka odpowiedź na pytanie osoby pytającej o ww albumy: "WiMP Polska Cześć! Wielkość katalogu nie zawsze zależy od nas, bo część zespołów nie jest dostępnych w formacie cyfrowym. Oczywiście pracujemy nad tym, żeby w przyszłości również one były dostępne w WiMP, zwykle zależy to jednak od decyzji samych zespołów."

Komentarz

• Dzięki,

W aplikacji Wimp na PC te utwory też nie są dostępne i jest wyświetlany trochę niejednoznaczny komunukat: nie wiem, czy można je tylko pobierać na komputer w abo Premium, czy także normalnie odsłuchiwać. Pierwszy wariant byłby IMO zupełnie bez sensu, bo jeśli pozwalają pobierać, to czemu mieliby zabraniać odsłuchiwać bez pełnego pobrania.
                      Samsung LE46B530 + Yamaha RX-497 + Wharfedale Diamond 9.1 + turbobox+ + full z History HD i Wimp Standard + Popcorn Hour A200 + Samsung BD-D5500 + Logitech Harmony 650

Komentarz

• Niektóre albumy bądź tylko utwory mogą być niedostępne z powodu tego iż:

- nie posiadają wersji cyfrowej
                        - WiMP nie ma licencji na streaming ( czasem zespoły jak np HEY w przypadku nowej płyty nie wyrażają zgody na taki sposób rozpowszechniania twórczości)

Oczywiście wszystko może się za jakiś czas zmienić.

Chcę się upewnić zanim zacznę cokolwiek uruchamiać w nboxie.
                        Czy jeśli wykupię wersję basic na PC i zaloguję się przez FB, to na nboxie też to zadziała?
                        Forumowa Loża Szyderców

Komentarz

• Może lepiej przez dekoder założyć konto - będziesz pewna działania.

Moim zdaniem zespoły nie zezwalając na taki streaming (jak np. mój KIEDYŚ ulubiony "Kult") kręcą sobie bat wokół własnej szyi. (Staszewski stał się wielkim materialistą z chałupą na Kanarach i przestałem kupować jego płyty, chodzić na koncerty i zacząłem słuchać innych zespołów, a on nie zobaczy tych kilkudziesięciu złotych rocznie ode mnie mnie)

Komentarz

• Czy ktoś otrzymał wiadomość na e-mail o zakończeniu BETA testów WIMP-a w Polsce i konto jest nieaktywne??
                            A jeśli chcę nadal korzystać, należy wykupić normalnie opcje.

Komentarz

• napisał(a) jonus1 Zobacz post
                              Czy ktoś otrzymał wiadomość na e-mail o zakończeniu BETA testów WIMP-a w Polsce i konto jest nieaktywne??
                              A jeśli chcę nadal korzystać, należy wykupić normalnie opcje.
                              Wiadomość otrzymałem, jak narazie konto BETA jest aktywne.

Twoja subskrypcja WiMP beta skończyła się

Zakończyliśmy beta testy WiMP w Polsce. W związku z tym Twoja subskrypcja wygasła. Mamy nadzieję, że doceniasz nieograniczony dostęp do muzyki oraz nasze rekomendacje i będziesz dalej używał WiMPa.

Możesz nadal korzystać z muzyki bez ograniczeń i przerywników na Twoim komputerze, smartfonie i tablecie dzięki subskrypcji WiMP Premium.

Wystarczy zalogować się na swoje konto i wybrać WiMP Premium.
                              Ostatni raz edytowany przez Pilot; 2013-01-25, 12:11.
                              Pozdrawiam.

Komentarz

• Jak się ma aktywowany wimp standard na Turbaczu ciekawie czy można dalej korzystać po zakończeniu wersji beta na pc.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+