Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Infolinia

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Infolinia

Witam,

Mam problem z ustawieniem anteny, prześledziłem kilkanaście wątków na forum nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi a ponieważ od dłuższego czasu mam zablokowane konto w Internetowym Centrum Abonenta, postanowiłem w końcu się zebrać w sobie i zadzwonić na infolinię.
    Jak dotąd minęło 31:05 sec i nic dalej gra ta głupawa muzyczka przerywana co chwila komunikatem "proszę czekać na połączenie z konsultantem"
    Jak długo można czekać?

aż N troche na tym zarobi!

Komentarz

napisał(a) wargsi Zobacz post
      Witam,

Mam problem z ustawieniem anteny, prześledziłem kilkanaście wątków na forum nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi a ponieważ od dłuższego czasu mam zablokowane konto w Internetowym Centrum Abonenta, postanowiłem w końcu się zebrać w sobie i zadzwonić na infolinię.
      Jak dotąd minęło 31:05 sec i nic dalej gra ta głupawa muzyczka przerywana co chwila komunikatem "proszę czekać na połączenie z konsultantem"
      Jak długo można czekać?
      Prześlij proszę numer umowy na nasz adres e-mail: doradca@n.pl. Odblokuję dostęp do ICA.

Komentarz

Dziękuję już dodzwoniłem się do konsultanta, co prawda po 37:14 sec
        Niestety mój problem brakiem sygnału z transpondera 12265 nie został rozwiązany

Komentarz

Wątek zamykam. Jeśli chcesz uzyskać pomoc dotyczącą ustawień anteny, opisz problem z odpowiednim wątku lub ponownie napisz do nas na doradca@n.pl.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.
          Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+