Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zakładka Wiadmości

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zakładka Wiadmości

napisał(a) Pilot Zobacz post
    A niech kombinują będę miał za darmo kolejne pare dni mało tego nareszcie ruszyła "zakładka wiadomości", gdzie można takie informacje znaleźć.

Pozdrawiam.
    znowu widze ze lepsi i gorsi bo umnie tego infa nie ma
    Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 59.90 do 30.11.2016
    Forumowa Loża Szyderców

Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2014-09-01, 16:20.

Komentarz

Bardzo dobrze że wreszcie zaczynają korzystać z tej zakładki Wiadomości. To właśnie tam powinny się pojawiać informacje o konkursach, otwartych oknach i innych tego typu rzeczach, a nie jako jakieś welcome page [ciach].
      Ostatni raz edytowany przez Monika_nc+; 2012-08-04, 16:18. Powód: zbędny komentarz

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
        Bardzo dobrze że wreszcie zaczynają korzystać z tej zakładki Wiadomości. To właśnie tam powinny się pojawiać informacje o konkursach, otwartych oknach i innych tego typu rzeczach, a nie jako jakieś welcome page [ciach].
        nie no wszystko oki tak powinno byc ale znowu cos jest nie tak jedni maja inni nie
        Ostatni raz edytowany przez Monika_nc+; 2012-08-04, 16:18. Powód: edit cytat :)
        Forumowa Loża Szyderców

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
          Tak, masz rację, tylko, że wczoraj [ciach] tablica pokazała się na ekranie, a później trafiła do zakładki "Wiadomości"
          To taki bezsens, bo to nie jest informacja o końcu świata, którą powinni wszyscy przeczytać.
          Ostatni raz edytowany przez Monika_nc+; 2012-08-04, 16:19. Powód: zbędny komentarz
          Skoro blokujecie tak przydatną funkcję, to jak można w ogóle pisać, że nowa lista kanałów wynika z dbania o wygodę abonentów!?

Komentarz

Zakładka Wiadmości

Sie tak zapytam dlaczego znowu sa lepsi i gorsi
            I jedni maja informacje w Zakładce Wiadomości o odkodowaniu kanalu H HD a inni musza tak informacje szukac w necie ???? Co to znowu za polityka ??? Czy moze dopiero do tego N-ka dorasta i zaczyna to w koncu wykorzystywac ale nie u wszystkich ???
            Forumowa Loża Szyderców

Komentarz

Może te wiadomości ściągają się podobnie jak filmy w vod i dlatego jeszcze nie do wszystkich dotarły. U mnie wczoraj rano jej nie było, a ok. 10 już wyskoczyła.
              TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2018: pakiet Extra+ z CANAL+ (6).

Komentarz

napisał(a) Pawrym Zobacz post
                Może te wiadomości ściągają się podobnie jak filmy w vod i dlatego jeszcze nie do wszystkich dotarły. U mnie wczoraj rano jej nie było, a ok. 10 już wyskoczyła.
                no moze ale to by sie przydalo cos dowiedziec w tej kwesti co i jak i dlaczego ??
                Forumowa Loża Szyderców

Komentarz

Tak, a mi wyskoczyła wiadomość o H HD że będzie za free od piątku do niedzieli, a teraz to ja mam wielką czerwoną planszę o treści: "Błąd wczytywania wiadomości kontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta."

Edit: Pomogło ponowne uruchomienie dekodera
                  Ostatni raz edytowany przez DonMariano; 2012-08-03, 09:21.
                  "Dlatego dwoje uszu i jeden język dano, iżby mniej mówiono, a więcej słuchano... "

Komentarz

Ponownie coś się "ruszyło" w temacie szkoda tylko iż prędzej to wiem z strefy abonenta w n.pl, lub nBok wyświetlanym w TV, przesyłanie tej wiadomości może trwać nawet do 48-godz.

Pozdrawiam.

Komentarz

jak przyjdzie mi taka wiadomość to też wrzucę fotkę

wreszcie coś dodają do tych wiadomości
                      oczywiście mam też wiadomość namawiającą do włączenia HHD

edit:
                      gdzie jest post na który odpowiedam?
                      Ostatni raz edytowany przez connor; 2012-12-16, 15:07.

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+