Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem multiroom

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• problem multiroom

witam

mam problem z podlaczeniem multiroomu. Wzialem 2 dekodery z telewizorem,przez miesiac dzialaly oba,pozniej wylaczono sygnal na bialym dekoderze o czym nie zostalem poinformowany. Dekodery podlacza mi informatyk,nie da sie. Bialy dekoder nie laczy sie z internetem przez kabel. Nie mam juz sily. ktos mial taki problem?

Posiadasz Multiroom Standard HD, czy też ofertę Multiroom Premium HD?
    Jak są połączone między sobą dekodery? Bezpośrednio, czy np. przez Router?
    Jakim kablem prostym czy typu cross?
    Jaki komunikat wyświetla się na ekranie TV białego nboxa?
    Czy próbowałeś przeprowadzać konfigurację usługi Multiroom?
    Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.
    Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!

Komentarz

standard hd
      połaczone przez router
      kabel prostu 1do1
      konfigurowane bylo juz ze 100 razy

PARANOJA

kazdy konsultant mowi co innego,informatyk sprobowal chyba juz kazdej opcji

na bialym dekoderze pokazuje sie obraz,mozna przelaczac kanaly ale po 30s wyskakuje blad polaczenia z multiroomem

no co? żaden fachowiec z telewizji "nowej" generacji nie ma nic do powiedzenia?
      Ostatni raz edytowany przez Pawel.P_n; 2012-05-22, 15:33.

Komentarz

Moderatorzy nie czuwaja na forum 24 h na dobę

Zeknij proszę na ostatni wpis w tym wątku: http://nhdtv.pl/forum/showthread.php...847#post604847

Jest tam zacytowana wypowiedź naszego eksperta - nOlsbita.
        Pytanie jaki masz Router? Czy przypadkiem nie wymaga on przełączenia do trybu Client?

Napisz też jakie masz adresy IP i maski podsieci?
        Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

próbowałem na 3 routerach.

nie bede sie tu rozpisywal bo te same pytania i odpowiedzi udzielałem na linii telefonicznej N

stwierdzilem ze chyba w polowie drogi kabla zastosuje switcha.

poniosłem już tyle kosztów słuchając ekspertów z pomocy technicznej...

jakbym wiedzial ze tak bedzie nigdy bym sie nie zdecydował

Komentarz

@molas18 - proszę Cię koniecznie o kontakt mailowy z danymi do weryfikacji na adres: doradca@n.pl zgodnie z wytycznymi z mojej sygnatury.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+