Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

31.03.2012 - aktualizacja?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• 31.03.2012 - aktualizacja?

Dekoder mi się wyłaczył i ściąga aktualizację... (turbo) - coś nowego ? czy mu się coś pogrzało?
    - listopad 2006 - kwiecień 2013 - N (to były piękne czasy)
    - 05.04.2013 - NC+ (Uniwerse+) 12.04 49zł/12m-cy
    - 12.04.2013 - migracja na Silver+ i C+ (6 kanałów) /18mcy - 64 zł )

napisał(a) crasher Zobacz post
    Dekoder mi się wyłaczył i ściąga aktualizację... (turbo) - coś nowego ? czy mu się coś pogrzało?
    u mnie nic
    Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

Oprócz spamu, zachęcającego do nVOD co włączenie dekodera.
      Nic więcej nie zauważyłem.

Nie chcę tego spamu !
      ExtraFull 99zł

Komentarz

napisał(a) BoloSr Zobacz post
        u mnie nic
        Jeżeli aktualizacja jest wysyłana to możesz jej ściągnięcie na dekoderze wymusić.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
          Jeżeli aktualizacja jest wysyłana to możesz jej ściągnięcie na dekoderze wymusić.
          teraz to ja moge sciagnac sobie film na necie a nie aktualizacje bo moja malzonka film oglada
          Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

coś u mnie pierdyknęło , sorki, bo co chwile się dekoder restsrtuje... gdzieś zwarcie, musze na nowo pozakręcać koncówki ale żeby od tego dekoder się restartował? chyba że coś pada - zawsze jak się zrobiło wracie to pisało zwarcie na lnb... hmmm w zwyklym reorderze na turbo w sumie nie wiem...

pozdr i sorry za zamieszanie, pewnie już niejeden sprawdzał czy jest aktualizacja

Komentarz

Ta wiadomość co była dzisiaj co każde uruchomienie powinna się pojawiać przy pierwszym uruchomieniu,bo i tak ten materiał jest do obejrzenia w NVOD

Komentarz

a moje dekodery się wieszają od południa

Moje dekodery dzisiaj zgłupiały i ciągle się wieszają. Nie wspomnę o tym spamie, o którym pisali poprzednicy.

Komentarz

Czy tez wam się dekodery wieszają bądź restartują??? ja tak mam od kiedy jest ta głupia plansza...

Komentarz

Ja zrobilem reset samych ustawien i plansza poszla Przynajmiej narazie jej nie ma

Komentarz

napisał(a) crasher Zobacz post
                      coś u mnie pierdyknęło , sorki, bo co chwile się dekoder restsrtuje...
                      Kilka razy mnie to spotkało (resetowanie się tunera...)
                      U mnie problem występuje, gdy nagrywa się program HD i próbuje skorzystać z TimeShift'u na innym kanale HD: czasem tuner zalicza zwiechę i resetuje się co 5 sekund - do minięcia czasu zakończenia nagrania.
                      Multiroom Standard: 5720SX + 2x DSIW74 (było 5800S)

Komentarz

U mnie skończyło się na wymianie dekodera - niestety nic nie szlo oglądać...
                        non stop resetowanie sprzętu
                        pozdr

Komentarz

Zawieszanie dekodera nbox hdtv

Witam
                          Czytam sobie opinie i widze ze wielu ma problem z zawieszaniem dekodera. Dzis kilka razy pomagał restart dekodera. Dodatkowo nie działa funkcja cofania jak sie chce wrócić do jakiegos kawałka. Czy ktos z N-ki raczy odpowiedziec co sie stało i jak długo to bedzie trwało. Nastapiło to wgraniu tego "spamu" o którym wszyscy mówia!

Komentarz

Jeżeli różne rodzaje resetów nie pomagają to pozostaje APS serwisowy oraz ewentualna wymiana dekodera. "spam" nie powoduje zawieszania dekodera.

Komentarz

Ale aktualizacja go wprowadzająca czemu nie?
                              --
                              Pozbyłem się nc+ w 2016 i jest mi z tym b. dobrze.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+