Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak zainstalować routher netgear WNCE2001

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Jak zainstalować routher netgear WNCE2001

Zakupiłem routher NETGEAR WNCE2001 i nie wiem jak go uruchomić aby moja n-ka odbierała internet.Bardzo proszę o kilka porad.

Trzeba go połączyć z routerem, który podpięty jest do internetu.
    Instrukcji nie dołączyli?

Komentarz

napisał(a) marcopolo Zobacz post
      Zakupiłem routher NETGEAR WNCE2001 i nie wiem jak go uruchomić aby moja n-ka odbierała internet.Bardzo proszę o kilka porad.
      Ten NETGAR działa w oparciu o sieć wifi i takowa jest potrzebna. O ile dobrze pamiętam to konfiguracja odbywa się poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Jeśłi wystąpią problemy należy zalogować się do urządzenia.

Tu na dole strony masz odnośnik do instrukcji.pdf -> http://www.staci.pl/n/?47,netgear-et...%28wnce2001%29

Komentarz

właśnie nie potrafię połączyć go z routerem tp-link MR 3420

Komentarz

WNCE2001 to nie jest router.
          A poza tym w dokumentacji wszystko jest ładnie opisane.
          --
          N: HBO+nPremium+Filmbox+Cinemax+Picturebox+nSeriale
          nc+: HBO+Canal++Filmbox+Cinemax+Picturebox+Seriale+

Komentarz

gdyby tak było to nie prosiłbym o pomoc na forum.

Komentarz

Może mi się uda coś pomóc. Konfigurowałem go do routera bez WPS.
              Netgear-a należy podłączyć do kompa kabelkiem sieciowym i zasilanie przez port USB. W komputerze otworzyć przeglądarkę internetową, następnie nacisnąć przycisk na netgearze WPS i odświeżyć przeglądarkę. Po chwili przeglądarka połączy się z Netgearem. A dalej to już wybrać kraj itp, wyświetli się lista dostępnych sieci bezprzewodowych i wybrać swoją łącznie z typem zabezpieczeń w jakiej się nasza pracuje. Po około dwóch minutach netgear powinien połączyć się z siecią. Wszystkie kontrolki świecą na zielono. Odłączyć i podłączyć urządzenie do dekodera N łącznie z zasilaniem przez USB dekodera. Po chwili netgear powinien połączyć się z siecią. Zazwyczaj chwilę to trwa. W dekoderze ustawić połączenie sieciowe i po robocie
              ITI-5720SX/CLRA/CARBO

Komentarz

napisał(a) parek64 Zobacz post
                Może mi się uda coś pomóc. Konfigurowałem go do routera bez WPS.
                Netgear-a należy podłączyć do kompa kabelkiem sieciowym i zasilanie przez port USB. W komputerze otworzyć przeglądarkę internetową, następnie nacisnąć przycisk na netgearze WPS i odświeżyć przeglądarkę. Po chwili przeglądarka połączy się z Netgearem. A dalej to już wybrać kraj itp, wyświetli się lista dostępnych sieci bezprzewodowych i wybrać swoją łącznie z typem zabezpieczeń w jakiej się nasza pracuje. Po około dwóch minutach netgear powinien połączyć się z siecią. Wszystkie kontrolki świecą na zielono. Odłączyć i podłączyć urządzenie do dekodera N łącznie z zasilaniem przez USB dekodera. Po chwili netgear powinien połączyć się z siecią. Zazwyczaj chwilę to trwa. W dekoderze ustawić połączenie sieciowe i po robocie
                Dzięki serdeczne - już działa !!!

Komentarz

super a jak w dekorzedrze ustawic polaczenie sieciowe?

Komentarz

napisał(a) rczkkb Zobacz post
                    super a jak w dekorzedrze ustawic polaczenie sieciowe?
                    W TURBO: SETUP-> INSTALACJA -> Ustawienia sieci

Komentarz

A czy próbował ktoś podłączyć przez inny acces point ???

Komentarz

ROUTHER - pomysłowość ludzka nie zna granic!!!
                        Usuwanie/edycja moich postów narusza art.54, pkt.1 Konstytucji RP i podlega zaskarżeniu do Trybunału Konstytucyjnego RP.

Komentarz

Instrukcja podlaczenia D-Link DAP-1160

Witam,

Czy dysponuje moze ktos instrukcja podlaczenia D-Link DAP-1160 do N-Boxa? Ta instrukcja byla zamieszczona na stronie internetowej n. Nie moge jej ostatnio znalesc. Zostala usunieta? Prosilbym o wskazanie miejsca lub linku w ktorym sie znajduje- byla w formie dokumentu PDF.

Pozdrawiam
                          Domingo

Komentarz

Mam stary livebox i ten adapter, gdy podłącze go i włączę przeglądarkę
                            wszystko idzie normalne(wybieram kraj itd), gdy dojedzie do 80% jest napisane ze nie może sie połączyć z siecia. O co chodzi? Napiszce mi jak to skonfigurować.

Komentarz

napisał(a) Domingo Zobacz post
                              Czy dysponuje moze ktos instrukcja podlaczenia D-Link DAP-1160 do N-Boxa?
                              Może to Ci pomoże:
                              http://goo.gl/LCZH3 i http://goo.gl/F7pkY
                              --
                              N: HBO+nPremium+Filmbox+Cinemax+Picturebox+nSeriale
                              nc+: HBO+Canal++Filmbox+Cinemax+Picturebox+Seriale+

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+