Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

aktywacja telewizji n hd na karte

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• aktywacja telewizji n hd na karte

Witam mieszkam w Szkocji kupiłem w,w telewizje ustawiono sygnał na hotbird ale na aktywacje czekam juz 3 dni wysłałem 2 smsy do BOK nie można się dodzwonić zzarlo mi 10funtow i dalej słuchanie melodyjki można prosić o pomoc?

Napisz do któregoś z przedstawicieli n, będącego aktualnie na forum - opisz swój problem.

Komentarz

BOK nie odbiera SMSów ;O
      przedstawiciel na forum, najszybsza reakcja

albo kontakt@n.pl - ale trzeba być przygotowanym że może potrwać.

Komentarz

napisał(a) Parzysz Zobacz post
        BOK nie odbiera SMSów ;O
        przedstawiciel na forum, najszybsza reakcja

albo kontakt@n.pl - ale trzeba być przygotowanym że może potrwać.
        Przez n@kontakt.pl załatwisz sprawę w ciągu dwóch dni,niestety jeśli masz coś pilnego najlepiej załatwisz to przez telefon do BOA (wybierz że jesteś abonentem)wpisz nr.abonenta i chasło cyfrowe i łącz po ok.2-4 min z konsultantem.Dzwoniąc bez trybu abonent wisisz na lini pow 10 min(minimum).Pozdro
        Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Nie wiem czy pomogą osobie, która łamie regulamin...

Komentarz

regulamin...?

Kazdy medal ma 2 strony....sam bylem swiadkiem rozmowy sprzedawcy n-ki z klientem, ktory chcial kupic dekoder z karta na wlasnosc (cena ok. 300,-) i wywiezc go za granice. Sprzedawca nie poinformowal goscia, ze nie wolno mu tego uzywac poza Polska a wrecz przeciwnie twierdzil, ze mnostwo Polakow tak robi, bo kupujac dekoder nie na umowe staje sie tenze klienta wlasnoscia i klient moze z nim robic co chce.
            Kto tu jest wiec z regulaminem na bakier ?.

Komentarz

Dekoder jest Twoją własnością, ale doładowując konto zgadzasz się na regulamin,a on nie pozwala na wywożenie za granicę.
              Słyszałeś kiedyś o prawach na transmisję? Najczęściej sportu. Np. nSport ma licencję na pokazywanie LM tylko w Polsce. Wywożąc sprzet za granicę i oglądanie tam TV jest łamaniem prawa.

Komentarz

aktywacja telewizji n hd na karte po wymianie płyty głównej

Witam, czy ktoś może mi pomóc ???

Kupiłem zestaw na kartę z dekoderem 2849 19.12 2011 r. Od tego dnia dwa razy był w serwisie, a ja nie miałem okazji ani raz z niego korzystać. W piątek 20.01.2012 r. wrócił po "wymianie płyty głównej". Od tego momentu ludzie z BOA poza przyjęciem zlecenia numer 16212 na zmianę w systemie numerów seryjnych dekodera i modułu conax nie mogą lub nie chcą w żaden sposób mi pomóc, wyznaczając tylko kolejne nierealne terminy aktywacji.

Z góry dziękuję za pomoc.

Komentarz

Jak to zwykle bywa, nikt w serwisie nie wpadł na genialny pomysł aby za wczasu przed wysyłką do klienta zgłosić aktualizację do Cyfrowego Domku...
                  Rozumiem, że doładowanie "leci" w najlepsze - więc pozostaje kolejna reklamacja, niestety...
                  CLRA/BLUE, "100", 2xQuattro GI, Multiswitch 9/6 GI
                  "Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz" - Prawo Balaniego

Komentarz

napisał(a) uzyszkodnik Zobacz post
                    Dekoder jest Twoją własnością, ale doładowując konto zgadzasz się na regulamin,a on nie pozwala na wywożenie za granicę.
                    Słyszałeś kiedyś o prawach na transmisję? Najczęściej sportu. Np. nSport ma licencję na pokazywanie LM tylko w Polsce. Wywożąc sprzet za granicę i oglądanie tam TV jest łamaniem prawa.
                    No i teraz ACTA będzie takich ścigać

Komentarz

napisał(a) M4rKo Zobacz post
                      No i teraz ACTA będzie takich ścigać
                      Ostatnio sąd europejski orzekł że oglądanie legalne w brytyjskim pubie greckiej platformy jest legalne ....więc można oficjalnie wywozić zagranicę.

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+