Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Multiroom - brak 3D na bialym dekoderze?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Multiroom - brak 3D na bialym dekoderze?

Witam wszystkich,
    Pytanie takie - kiedys na pewno to dzialalo, teraz nie. Nie ma tez na bialym dekoderze ustawien 3D TV, w ogole takiej pozycji nie ma w menu.
    Wie ktos moze OCB?

dzieki wielkie
    Krzysiek
    PS. Wesolych Swiat

nie znajdziesz takich opcji, bo jeszcze do bialych tego nie dodali.
    Samsung UE40C8000 Multiroom (2850ST/APOLLO)
    Samsung LE40N87BD nbox ITI-5720SX (DGCB/CARBO)
    Konfiguracja Multiroom: 1010
    Schemat sieci:

Komentarz

Hm. Pewnie masz racje, ale kojarze na 100% ze wczesniej z bialego moglem ogladac 3D, teraz mam tylko obraz dwuwymiarowy i nie bardzo wiem co moglbym wlaczyc/zmienic zeby to zadzialalo. Inna sprawa ze teraz nie bardzo wiadomo kiedy leci cokolwiek 3D.

Komentarz

jak masz 2 obrazy, wlaczasz tryb 3d na TV i bedzie obraz 3d tylko problem z belka zostanie innego wyjscia narazie nie ma.
        Samsung UE40C8000 Multiroom (2850ST/APOLLO)
        Samsung LE40N87BD nbox ITI-5720SX (DGCB/CARBO)
        Konfiguracja Multiroom: 1010
        Schemat sieci:

Komentarz

Klopot jest taki, ze na TV w salonie podlaczonym do czarnego dekodera wlacza mi sie 3D, ale TV nie jest 3D. Ide do sypialni gdzie jest bialy dekoder i TV 3D i nic - obraz jest tylko 2D. Nie dam rady zamienic dekoderow ze wzgledu na kable do anteny, mam wrazenie ze po ostatnich aktualizacjach softu zniknal obraz 3D z bialego dekodera.

Komentarz

Masz rację, to tylko wrażenie. Na białym nie było menu w 3D. Ale możesz oglądać na białym kanały/programy 3D.

Komentarz

Witam
              Wczoraj odebrałem biały dekoder do multiroomu, podłączyłem go w sypialni gdzie stoi nowy LCD Toshiba 40TL838 i wszystko jest ok.
              No prawie wszystko, bo na białym dekoderze brak opcji 3D w ogóle nie ma tego w menu , ponieważ przedtem się tym nie interesowałem to nie wiem czy tak powinno być ?
              Nie ukrywam , że był to jeden z głównych powodów instalacji multiroomu ;-(
              TV nie mogę zamienić bo ten w większym pokoju ma 46cali i nie ma opcji 3D.
              Czy na białym dekoderze powinna być opcja 3D?
              Inaczej nikt z działu technicznego nie informował mnie o tym jak dzwoniłem -mówili ,że będzie to samo co na czarnym ? ;-(
              Na jakim kanale szukać kanału 3D ?
              Na czarnym dekoderze ustawiłem 3D na auto ?

Doszło jeszcze jedno pytanie , z działu technicznego pan mówił ,że biały dekoder może być podłączony po wi fi - po dowolnym wi fi.
              Przed chwilą podłączyłem do białego dekodera kartę wi fi na USB D- linka DWA-131 i ..........kicha nie widzi karty - może to wina karty , może jest nie kompatybilna - może brak sterownika, jeśli tak to jaka karta chodzi z białym dekoderem ?
              Ostatni raz edytowany przez Pawel.P_n; 2012-04-23, 07:00.

Komentarz

Na białym dekoderze również możesz oglądać programy 3D. W chwili obecnej transmisja 3D nadawana jest w każdą niedzielę o 17:00 na kanale nPremium. Dekodery można podłączyć wykorzystując WIFI, jednak sygnał do dekodera należy doprowadzić kablem ethernetowym. Możesz skorzystać z urządzenia dostępnego w naszym sklepie internetowym:

http://www.staci.pl/n/?47,netgear-et...%28wnce2001%29

Komentarz

Nic dziwnego ,że TV z 3D były największym niewypałem zeszłego roku,
                  od premiery minęło sporo czasu -rynek zawalony stosunkowo tanim sprzętem 3D,
                  a tu po prostu nie ma co oglądać - " N" nie nadąża za ogólnym rozwojem TV ? ;-(
                  Zresztą chyba nie tylko "N"
                  Oczywiście ta bogata oferta na kanale premium jest za dodatkową opłata - czyli aby tylko sprawdzić jak się spisuje Toshiba 40TL838 muszę wykupić kanał ?
                  Nie jestem fanem 3D -chciałem tylko zobaczyć efekt - jak to działa w domowych warunkach ?
                  Wi fi to też jakąś paranoja dwa routery w jednym pokoju jeden nadający drugi odbierający - TO TRZEBA TYCH TECHNIKÓW W "N" ZAGONIĆ DO ROBOTY -
                  aby sterowniki powygrywali do dekodera, aby ten widział kartę sieciową wi fi na USB - bo tak to się robi na całym świecie !!!

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+